Lanka Supercorals

** +
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Srí Lanka, Hikkaduwa
Název ubytování Lanka Supercorals
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 32 370 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis ubytování

Ubytováníklimatizované superior pokoje směrované na bazén a přímo či bočně na moře vybavené telefonem, SAT TV, ledničkou, rychlovarnou konvicí a balkonem. K dispozici i nadstandardní deluxe pokojeVybaveníZařízení hotelu: prádelna, v lobby za příplatek možnost připojení k internetu, lékař na telefonu, restaurace. Aktivity a zábava: bazén, dětský bazén, vodní sporty na pláži vzdálené cca 5 min. chůze (přes místní prodejce), exkurze

Popis lokality ubytování

PopisJednoduchý hotel v dobré lokaciPolohahotel se nachází na jihu ostrova v malém rybářském městečku Hikkaduwa. Standardní transfer trvá cca 4 hod., zrychlený transfer po nové dálnici z Colomba vedoucí na jih cca 1,5 hod. Za hotelem se nachází hlavní silnice vedoucí do Galle (cca 16 km), na které naleznete malé obchůdky většinou se suvenýry, pár restaurací, barů a diskotéku.
Pláž: přímo u hotelu menší písečná pláž, která není díky korálům vhodná ke koupání, cca 5 min. chůze je vzdálená krásná několik km dlouhá písečná plážVýletyVýlety k zakoupení na místě:
•skalní pevnost Sigiriya + jeskynní chrámy v Dambulle 125 USD/os.
•deštný prales Sinharaja 100 USD/os.
•jeep safari v národním parku Uda Walawe 110 USD/os.
•město Kandy vč. návštěvy posvátného chrámu Buddhova zubu + botanická zahrada Peradeniya + sloní útulek Pinnewala 120 USD/os.
•jeep safari v národním parku Yala 120 USD/os.
•koloniální pevnost v městě Galle + továrna na zpracování čaje 40 USD/os.
•pozorování velryb a delfínů 75 USD/os.
•rafting 100 USD/os.
Uvedené ceny zahrnují transport klimatizovaným vozem a licensovaného anglicky mluvícího průvodce/řidiče. Ceny nezahrnují vstupy, obědy, spropitné řidiči/průvodci apod. Příplatek za česky mluvícího průvodce 90 USD/den. Ceny platí při účasti 2 osob, organizovány jsou na individuální bázi.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.