Mahaweli Reach

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Srí Lanka, Kandy - Město Králů
Název ubytování Mahaweli Reach
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 52 000 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Jedná se z velké části o pobytový zájezd. Vydejte se s námi na tento tropický ostrov.. do země, která se rozprostírá na malém uzemí a přitom je plná rozdílnosti... Užijte si krásné lokality v okolí Kandy a navštivte jeho památky. CITY TOUR S OBĚDEM DO MĚSTA COLOMBA V CENĚ ZÁJEZDU - V ANGLICKÉM JAZYCE!!!

Popis stravování

Polopenze

Popis ubytování

MAHAWELI REACH 4****Luxusní 5* hotel Mahaweli Reach se nachází v nadomřské výšce 448 m. Tento pozoruhodný hotel patří mezi jedny z nejlepších hotelů ve Srí Lance. Je obklopen majestátným pohořím a nejdelší srílanskou řekou Mahaweli. Má vlastní lázně, posilovnu, tenisové kurty a business centrum. Všech 112 pokojů a apartmá má své osobité rysy spojené s královskou historií města Kandy a nabízí tak přepychový komfort a nezapomenutelný prožitek. K pokojům přísluší vlastní balkón s malebným výhledem na tropickou zahradu, klimatizace, wifi, king nebo twin postele. Exotické speciality Srí Lanky a pokrmy z mezinárodní kuchyně si vychutnáte v restauraci UYANA . Pokud si chcete u jídla užít i venkovní prostory zahrady a bazénu, zavítejte do Gangula Terrace. Den můžete krásně začít snídaní na lodi, zahrnující podnos plný delikates.

Popis lokality ubytování

Lokalita KANDY - MĚSTO KRÁLŮKandy je druhým největším městem ostrova, ale svou bohatou historií a kulturním dědictvím jej místní obyvatelé právem považují za nejdůležitější město Srí Lanky. Je symbolem hrdosti a nezávislosti ostrova. Po 300 let úspěšně odolávalo evropským kolonizátorům, dobyli jej až Britové v roce 1815. Město posledních Singálských králů vyzařující elegantním šarmem a atmosférou starověku se nachází v údolí ve výšce 500 m. n. m. a je lemováno vysokými kopci s nádhernou faunou a florou. Dominantou ve městě "Kandy" je tzv. "Chrám sv. Zubu", kde je uchována replika schránky s jedním ze čtyř Buddhových zubů, které byly nalezeny po jeho kremaci nebo „Starý královský palác“. Celé město je protkáno sítí buddhistických chrámů a svatyní ze 14.století a od roku 1988 je na seznamu světového dědictví UNESCO. Pro Sinhálce má Kandy a Buddhův zub asi stejný význam, jako Mekka pro muslimy. Na počest této relikvie se zde každým rokem v červenci konají velkolepé festivaly a slavnosti „Esala Perahera“, zakončené sloním průvodem.

Program zájezdu

Program zájezdu

1. DEN Odlet z České republiky (dle potvrzeného letového řádu) 2. DEN (LETIŠTĚ/KANDY) Po příletu se setkáte s anglicky hovořícím průvodcem, následuje transfer do hotelu MAHAWELI REACH 4**** Ubytování Volný program 3. DEN - předposlední DEN Volný program Možnost fakultativních výletů POSLEDNÍ DEN Snídaně v hotelu Odjezd na letiště Přílet do České republiky (dle potvrzeného letového řádu) Uvedená cena zájezdu obsahuje letenky za cenu v optimální knihovací třídě. Tento zájezd si můžete objednat v jakémkoliv termínu na libovolnou délku pobytu, může se zde lišit konečná cena. Rádi Vám cenu zkalkulujeme na základě Vaší nezávazné objednávky.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.