Pegasus Reef

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Srí Lanka, Colombo
Název ubytování Pegasus Reef
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 30 900 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Jedná se  o pobytový zájezd. Vydejte se s námi na tento tropický ostrov v Indickém oceánu do hlavního města Colomba, CITY TOUR  D COLOMBA V CENĚ ZÁJEZDU - V ANGLICKÉM JAZYCE!!!
PROŽIJTE VAŠÍ EXOTICKOU DOVOLENOU V COLOMBU V HOTELU PEGASUS REEF 3*** !!!

Popis stravování

Polopenze

Popis ubytování

PEGASUS REEF 3***Hotel Pagasus Reef je situován na severu Colomba s výhledem na přístav. Hotel se nachází 20 km od mezinárodního letiště. Hotel disponuje 140 prostornými pokoji, které mají výhledem na moře či do zahrady. Pokoje se dělí na několik kategorií - "Standart", "Deluxe" a "Suite". Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, wifi připojením, částí k sezení, minibarem, příslušenstvím na přípravu kávy a čaje, 24 hodinovou pokojovou službou, službou praní prádla, TV, trezorem, vlastním sociálním zařízením a balkonem. Hotel disponuje restaurací "Rasaketha" servírující mix klasických jídel, lokální speciality a disponuje "A La Carte" nabídkou. Dále hotel disponuje restaurací "The Fishery" servírující mořské plody v otevřené restauraci. Restaurace disponuje výhledem na moře a na otevřenou "terasu", kde si hosté mohou posedět s drinkem v ruce. Dále hotel disponuje Lounge barem, který se nachází v lobby hotelu, kde hosté mohou vybírat z nabídky koktejlů, moktejlů, alkoholických a nealkoholických nápojů. Hotel disponuje dalším barem "Sea Bar", který se nachází u restaurace "The Fishery". Hosté zde mohou vybírat z osvěžujících koktejlů, piva a vína. Dále hotel disponuje 4 klimatizovanými sály, kde je možné pořádat svatby, konference či semináře, dále kavárnou a cukrárnou otevřenou nepřetržitě, dále obchodním pasáží, směnárnou, bazénem, business centrem a zázemím pro sporty – squash, badminton, tenis, plážový volejbal, stolní tenis a posilovna. Některé služby v tomto hotelu mohou být zpoplatněny.

Popis lokality ubytování

Lokalita COLOMBONejvětší město, nacházející se na západním pobřeží Sri Lanky, je známé především jedním z největších a nejdůležitějších přístavů v Indickém oceánu a je také středem obchodního dění s množstvím administrativních budov. Najdete zde také budovy a ruiny z koloniální doby, které Vám přiblíží historii tohoto multikulturního města. Za návštěvu jistě stojí hinduistický klášter či buddhistický chrám.

Program zájezdu

Program zájezdu

1. DEN Odlet z České republiky (dle potvrzeného letového řádu) 2. DEN (LETIŠTĚ/COLOMBO) Po příletu se setkáte s anglicky hovořícím průvodcem, následuje transfer do hotelu PEGASUS REEF 3*** Ubytování Volný program 3. DEN - předposlední DEN Volný program Možnost fakultativních výletů POSLEDNÍ DEN Snídaně v hotelu Odjezd na letiště Přílet do České republiky (dle potvrzeného letového řádu) Uvedená cena zájezdu obsahuje letenky za cenu v optimální knihovací třídě. Tento zájezd si můžete objednat v jakémkoliv termínu na libovolnou délku pobytu, může se zde lišit konečná cena. Rádi Vám cenu zkalkulujeme na základě Vaší nezávazné objednávky.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.