Ramada Katunayake Hotel

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Srí Lanka, Colombo
Název ubytování Ramada Katunayake
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 34 300 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Jedná se  o pobytový zájezd. Vydejte se s námi na tento tropický ostrov v Indickém oceánu do hlavního města Colomba, CITY TOUR DO COLOMBA V CENĚ ZÁJEZDU - V ANGLICKÉM JAZYCE!!!
PROŽIJTE VAŠÍ EXOTICKOU DOVOLENOU V COLOMBU RAMADA KATUNAYAKE 4**** !!!

Popis stravování

Plná penze

Popis ubytování

RAMADA KATUNAYAKE 4****Hotel Ramada Katunayake Colombo International Airport se nachází několik minut od centra města Colombo, nabízí pohodlné a cenově dostupné ubytování. Hotelové pokoje disponují klimatizací, psacím stolem, vysokorychlostním připojením k internetu, trezorem, minibarem. Některé pokoje jsou kuřácké. Hotel také disponuje restaurací, barem, posilovnou, bazénem, vířivkou u bazénu a 3 konferenčními místnostmi.

Popis lokality ubytování

Lokalita COLOMBONejvětší město, nacházející se na západním pobřeží Sri Lanky, je známé především jedním z největších a nejdůležitějších přístavů v Indickém oceánu a je také středem obchodního dění s množstvím administrativních budov. Najdete zde také budovy a ruiny z koloniální doby, které Vám přiblíží historii tohoto multikulturního města. Za návštěvu jistě stojí hinduistický klášter či buddhistický chrám.

Program zájezdu

Program zájezdu

1. DEN Odlet z České republiky (dle potvrzeného letového řádu) 2. DEN (LETIŠTĚ/COLOMBO) Po příletu se setkáte s anglicky hovořícím průvodcem, následuje transfer do hotelu RAMADA KATUNAYAKE 4**** Ubytování Volný program 3. DEN - předposlední DEN Volný program Možnost fakultativních výletů POSLEDNÍ DEN Snídaně v hotelu Odjezd na letiště Přílet do České republiky (dle potvrzeného letového řádu) Uvedená cena zájezdu obsahuje letenky za cenu v optimální knihovací třídě. Tento zájezd si můžete objednat v jakémkoliv termínu na libovolnou délku pobytu, může se zde lišit konečná cena. Rádi Vám cenu zkalkulujeme na základě Vaší nezávazné objednávky.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.