Riu Ahungalla

*****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Srí Lanka, Ahungalla
Název ubytování Riu Ahungalla
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 56 300 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Pobytový zájezd na Srí Lance v letovisku Ahungalla. Poleťte s námi prožít dovolenou u Indického oceánu, jehož modré vody jsou nejteplejší na světe.Ať už se rozhodnete svůj pobyt strávit u moře odpočinkem nebo aktivně, na Srí lance najdete vše - nádherné písečné pláže, přírodní rezervace a historické památky.
Rádi pro Vás zařídíme i některou z mnoha aktivit, které Srí Lanka nabízí jako jsou lekce potápění, surfovaní, rybaření, jógy či kurzy vaření.

Popis stravování

All Inclusive

Popis ubytování

RIU AHUNGALLA 5*****5* resort řetězce RIU se nachází přímo u moře v letovisku Ahungalla a je vzdálený cca 115 Km od mezinárodního letiště v Colombu. Hotel disponuje celkem 500 pokoji – základní typ pokoje je Junior suite (38 m²). Ve všech pokojích najdete: satelitní TV, mini bar, trezor, wifi (za poplatek), telefon, stropní ventilátor, centrální klimatizaci a balkón nebo terasu. Pokoje mají postele 1x king size (180x200 cm) nebo 2x qeen size (135x200 cm). Najdete zde několik restaurací od hlavní „Riti Panna“ nebo „Ceylon“, kde se podává jídlo formou bufetu po restaurace a la carte – „Kaori“ (asijská), „La forchetta“ (italská) a několik barů – lobby bar, bar u bazénu „Flamingos“ a další.  Hotel pořádá denní a večerní animační programy jak pro děti, tak dospělé, najdete zde 3 bazény z toho jeden dětský, vířivku, posilovnu, diskotéku s karaoke, lekce vodního aerobiku, strečinku, vodní sporty (některé jsou placené), dětské hřiště a klub. V hotelu také najdete SPA (za poplatek), butik a dárkový obchod. V areálu hotelu je pak wifi zdarma. 
All Inclusive zahrnuje: Snídaně 07:00 – 10:00), obědy (12:30 – 15:00) a večeře 18:30 – 22:00), svačiny během dne v místech určené hotelem, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby 24 hodin/denně. Doplňovaný minibar (voda a nealkoholické nápoje), posilovnu, denní a večerní aktivity. 
Restaurace vyžadují u pánu předepsané oblečení: pánové nesmí do restaurací v tričku bez rukávu a do a la carte restaurací jsou nezbytné dlouhé kalhoty.
*a la carte restaurace jsou otevřené většinou pouze na večeři, u některých je vyžadovaný formální oděv a nemusí být zahrnuty do All Inclusive programu.
Hotel nepodává/neprodává alkohol a alkoholické nápoje v době tzv. dnů "Poya"
Změna služeb hotelu vyhrazena.
Další možnosti ubytovaní za příplatek:
Junior Suite s částečným výhledem na moře (38 m²), Junior Suite s výhled na moře (38 m²), Junior Suite Superior (40 m²), Family Suite (77 m²), Suite (55 m²) a Senior Suite s výhledem na moře (88 m²).

Popis lokality ubytování

Lokalita AHUNGALLAAhungalla je malé pobřežní město nacházející se v okrese Galle na jižní straně Srí Lanky. Od hlavního města Colomba je vzdálené cca 76 Km, od města Galle pak cca 40 Km, z letiště je doba transferu cca 2,5 hodiny. Je známé především svou písečnou pláži se širokým pásmem palem, průzračné moře je vhodné pro vodní sporty a surfovaní. Největší a neznámější stavbou ve městě je luxusní hotel Heritance Ahungalla – navrhl ji významný srílanský architekt Geoffrey Bawa a hotel byl postaven v letech 1979-1981. Nachází se zde i druhá nejstarší budhistická škola na Srí Lance. Najdete zde i několik restaurací, barů a obchodů se suvenýry.
 

Program zájezdu

Program zájezdu

1. DEN Odlet z Prahy do Colomba s přestupem dle letového řádu 2. DEN Po příletu Vás přivítá zástupce zahraničního partnera (v anglickém jazyce), transfer do Vámi vybraného hotelu. Kontakt ze strany česky/slovensky hovořícího delegáta na telefonu (buď po cestě do hotelu, prostřednictvím telefonu řidiče nebo do hotelu na pokoj - dle času příletu a možností) 3. DEN - 7. DEN Volný program Možnost fakultativních výletů 8. DEN Check out z pokoje mezi 11-12 hodinou místního času. (late check out v případě zájmu možné zajistit dopředu nebo na hotelu dle dostupné kapacity) Transfer na letiště - bude upřesněn den před odletem. 9. DEN Odlet z Colomba do Prahy s přestupem dle letového řádu. Počet dní/nocí se může lišit dle vypsaných termínu a aktuálních letových řádu. Dovolenou je možné zkrátit/prodloužit na libovolnou délku dle Vašeho přání. Konečná cena zájezdu bude upřesněna na základě Vaší nezávazné poptávky/objednávky. Uvedená cena obsahuje letenky za cenu v optimální knihovací třídě, která se přibližujícím datem může kdykoliv změnit.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.