The Gateway Hotel

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Srí Lanka, Colombo
Ubytování The Gateway Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 38 200 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Jedná se  o pobytový zájezd. Vydejte se s námi na tento tropický ostrov v Indickém oceánu do hlavního města Colomba, CITY TOUR DO COLOMBA V CENĚ ZÁJEZDU - V ANGLICKÉM JAZYCE!!!
PROŽIJTE VAŠÍ EXOTICKOU DOVOLENOU V COLOMBU THE GATEWAY 4**** !!!

Popis stravování

Plná penze

Popis ubytování

THE GATEWAY HOTEL 4****Hotel The Gateway Airport Garden je situován uprostřes kokosové plantáže v Negombo Lagoon. Gateway Hotel Airport Garden se nachází 5 minut jízdy od mezinárodního letiště Colombo a 45 minut jízdy od hlavního města Colombo. Hotel disponuje několik typy pokojů - "Standart Room", "Superior Room", "Executive Room", "Executive Suite", "Deluxe Suite", "Gateway Suite Room". Všechny pokoje disponují wifi připojením, TV s plochou obrazovkou, elektronickým trezorem, podložkou na jogu, minibarem, příslušenstvím na přípravu kávy a čaje, telefonem, 24 hodinovou pokojovou službou a vlastním sociálním zařízením. Hotel dále disponuje restaurací "Buzz" servírující pokrmy indické, srílanské, čínské a mezinárodní kuchyně. Tato restaurace je otevřen nepřetržitě. Dále hotel disponuje salonkem "Lobby Lounge", který disponuje nabídkou malého občerstvení. Hotel také disponuje "Lobby Barem" s nabídkou alkoholických a nealkoholických nápojů a malého občerstvení. Hotel disponuje dále restaurací "Golden Dragon" disponující 58 místy k sezení a servírující na oběd pokrmy čínské kuchyně a na večeři pokrmy všeho druhu. Hotel také disponuje relaxačním vyžitím v hotelovém Spa, kde hosté mohou využít masáží. Hotel nabízí svým hostům také fitness centrum a haly pro pořádání různých akcí, jedna z hala má kapacitu až 300 osob. Hotel také disponuje bazénem, konferenčí místností a tenisovým kurtem. Některé služby v tomto hotelu mohou být zpoplatněny.

Popis lokality ubytování

Lokalita COLOMBONejvětší město, nacházející se na západním pobřeží Sri Lanky, je známé především jedním z největších a nejdůležitějších přístavů v Indickém oceánu a je také středem obchodního dění s množstvím administrativních budov. Najdete zde také budovy a ruiny z koloniální doby, které Vám přiblíží historii tohoto multikulturního města. Za návštěvu jistě stojí hinduistický klášter či buddhistický chrám.

Program zájezdu

Program zájezdu

1. DEN Odlet z České republiky (dle potvrzeného letového řádu) 2. DEN (LETIŠTĚ/COLOMBO) Po příletu se setkáte s anglicky hovořícím průvodcem, následuje transfer do hotelu THE GATEWAY HOTEL 5***** Ubytování Volný program 3. DEN - předposlední DEN Volný program Možnost fakultativních výletů POSLEDNÍ DEN Snídaně v hotelu Odjezd na letiště Přílet do České republiky (dle potvrzeného letového řádu) Uvedená cena zájezdu obsahuje letenky za cenu v optimální knihovací třídě. Tento zájezd si můžete objednat v jakémkoliv termínu na libovolnou délku pobytu, může se zde lišit konečná cena. Rádi Vám cenu zkalkulujeme na základě Vaší nezávazné objednávky.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.