The Grand Kandyan Hotel

*****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Srí Lanka, Kandy - Město Králů
Ubytování The Grand Kandyan Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 46 200 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Jedná se z velké části o pobytový zájezd. Vydejte se s námi na tento tropický ostrov.. do země, která se rozprostírá na malém uzemí a přitom je plná rozdílnosti... Užijte si krásné lokality v okolí Kandy a navštivte jeho památky. CITY TOUR S OBĚDEM DO MĚSTA COLOMBA V CENĚ ZÁJEZDU - V ANGLICKÉM JAZYCE!!!

Popis stravování

Polopenze

Popis ubytování

THE GRAND KANDYAN HOTEL 5*****Luxusní pětihvězdičkový hotel The Grand Kandyan se nachází přímo v srdci města Kandy. Užijte si královské ubytování v majestátně zařízeních pokojích. Vybírat můžete z prezidentských apartmánů s výřivou vanou nebo líbánkových apartmánů s romantickým dyzajnem,pohodlných pokojů s vlastním balkónem ,či standardních variant. K vybavení pokojů patří minibar, vlastní koupelna, trezor, kávovar, TV, wif, 24 hodinový pokojový servis.Využít můžete posilovny a venkovního bazénu na střeše hotelu.Celodenní nabídky jídel si můžete užít v restauraci Tamarid, která připravuje mezidnárodní pokrmy ve formě švédského stolu a speciality kulinářského týmu. Dokonalý požitek z thajské kuchyně zažijete v restauraci Lemon Grass ve spojení s výhledem na Kandyanské pohoří. V Indigo restauraci ochutnáte autentická jídla servírovaná od indického šéfkuchaře, který se specializuje na pokrmy z jižní a severní Indie.Extravagantní Opera (Lobby caffe) nabízí domácí zákusky, kávu, čaj a drinky. Pool terace / bar a Sky Lounge jsou stvořeny pro večerní drink u západu slunce.

Popis lokality ubytování

Lokalita KANDY - MĚSTO KRÁLŮKandy je druhým největším městem ostrova, ale svou bohatou historií a kulturním dědictvím jej místní obyvatelé právem považují za nejdůležitější město Srí Lanky. Je symbolem hrdosti a nezávislosti ostrova. Po 300 let úspěšně odolávalo evropským kolonizátorům, dobyli jej až Britové v roce 1815. Město posledních Singálských králů vyzařující elegantním šarmem a atmosférou starověku se nachází v údolí ve výšce 500 m. n. m. a je lemováno vysokými kopci s nádhernou faunou a florou. Dominantou ve městě "Kandy" je tzv. "Chrám sv. Zubu", kde je uchována replika schránky s jedním ze čtyř Buddhových zubů, které byly nalezeny po jeho kremaci nebo „Starý královský palác“. Celé město je protkáno sítí buddhistických chrámů a svatyní ze 14.století a od roku 1988 je na seznamu světového dědictví UNESCO. Pro Sinhálce má Kandy a Buddhův zub asi stejný význam, jako Mekka pro muslimy. Na počest této relikvie se zde každým rokem v červenci konají velkolepé festivaly a slavnosti „Esala Perahera“, zakončené sloním průvodem.

Program zájezdu

Program zájezdu

1. DEN Odlet z České republiky (dle potvrzeného letového řádu) 2. DEN (LETIŠTĚ/KANDY) Po příletu se setkáte s anglicky hovořícím průvodcem, následuje transfer do hotelu THE GRAND KANDYAN 5***** Ubytování Volný program 3. DEN - předposlední DEN Volný program Možnost fakultativních výletů POSLEDNÍ DEN Snídaně v hotelu Odjezd na letiště Přílet do České republiky (dle potvrzeného letového řádu) Uvedená cena zájezdu obsahuje letenky za cenu v optimální knihovací třídě. Tento zájezd si můžete objednat v jakémkoliv termínu na libovolnou délku pobytu, může se zde lišit konečná cena. Rádi Vám cenu zkalkulujeme na základě Vaší nezávazné objednávky.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.