The Steuart My Citrus

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Srí Lanka, Colombo
Název ubytování The Steuart By Citrus
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 30 900 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Jedná se  o pobytový zájezd. Vydejte se s námi na tento tropický ostrov v Indickém oceánu do hlavního města Colomba, CITY TOUR  D COLOMBA V CENĚ ZÁJEZDU - V ANGLICKÉM JAZYCE!!!
PROŽIJTE VAŠÍ EXOTICKOU DOVOLENOU V COLOMBU V THE STEUART BY CITRUS HOTEL 3*** !!!

Popis stravování

Plná penze

Popis ubytování

THE STEUART BY CITRUS 3***Hotel The Steuart by Citrus se nachází ve čtvrti Fort v Colombu, 210 metrů od Světového obchodního centra Colombo a 2,6 km od velvyslanectví USA. Hotel je zařízen ve skotském stylu a disponuje 50 pokoji, které jsou rozloženy na 8 poschodí. Tento hotel disponuje 4 kategoriemi pokojů - "Deluxe Room"(33), "Premium Rooms"(10), "Standart Room"(6) a "Suite"(1). Pokoje typu "Premium" disponují wifi připojením, TV s plochou obrazovkou, trezorem, telefonem, minibarem, pokojovou službou a službou praní prádla. Pokoje typu "Deluxe" disponují navíc "výhledem na moře". Pokoje typu "Standart" disponují veškerým vybavení stejně jako "Premium" pokoje, avšak nedisponují okny - pokoje pro bezpečnost. Pokoj nebo-li apartmá typu "Suite" disponuje veškerou výbavou a navíc kuchyňskou deskou, příslušenstvím na přípravu kávy a čaje, obývacím pokojem se sezením, jídelním stolem a navíc vířivkou. Hotel disponuje hospodou a kuchyní ve skotském stylu. Hospoda a kuchyně servírují pokrmy evropské kuchyně, dále bar je vybaven nabídkou koktejlů, whisky a dalších alkoholických a nealkoholických nápojů. Hosté se také mohou těšit na večerní živou zábavu a hudbu. Hotel také disponuje místností na pořádání různých setkání. Některé služby v tomto hotelu mohou být zpoplatněny.

Popis lokality ubytování

Lokalita COLOMBONejvětší město, nacházející se na západním pobřeží Sri Lanky, je známé především jedním z největších a nejdůležitějších přístavů v Indickém oceánu a je také středem obchodního dění s množstvím administrativních budov. Najdete zde také budovy a ruiny z koloniální doby, které Vám přiblíží historii tohoto multikulturního města. Za návštěvu jistě stojí hinduistický klášter či buddhistický chrám.

Program zájezdu

Program zájezdu

1. DEN Odlet z České republiky (dle potvrzeného letového řádu) 2. DEN (LETIŠTĚ/COLOMBO) Po příletu se setkáte s anglicky hovořícím průvodcem, následuje transfer do hotelu THE STEUART NY CITRUS 3*** Ubytování Volný program 3. DEN - předposlední DEN Volný program Možnost fakultativních výletů POSLEDNÍ DEN Snídaně v hotelu Odjezd na letiště Přílet do České republiky (dle potvrzeného letového řádu) Uvedená cena zájezdu obsahuje letenky za cenu v optimální knihovací třídě. Tento zájezd si můžete objednat v jakémkoliv termínu na libovolnou délku pobytu, může se zde lišit konečná cena. Rádi Vám cenu zkalkulujeme na základě Vaší nezávazné objednávky.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.