Tree of Life

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Srí Lanka, Kandy - Město Králů
Název ubytování Tree of Life
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 43 900 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Jedná se z velké části o pobytový zájezd. Vydejte se s námi na tento tropický ostrov.. do země, která se rozprostírá na malém uzemí a přitom je plná rozdílnosti... Užijte si krásné lokality v okolí Kandy a navštivte jeho památky. CITY TOUR S OBĚDEM DO MĚSTA COLOMBA V CENĚ ZÁJEZDU - V ANGLICKÉM JAZYCE!!!
Se snídaní!!!

Popis stravování

Bez stravy

Popis ubytování

TREE OF LIFE 3***Unikátní hotel Tree of Life se nachází v centru města Kandy, ve vzdálenosti 8 km můžete navštívit Temple of Tooth Relic. Hotel leží téměř na vrcholu hory a proto nabízí skvostný panoramatický výhled na přírodu.Ubytovat se můžete ve více variantách - v luxusních pokojích deluxe rooms, v chalet pro větší spojení s přírodou, v business suite skvěle uvolníte mysl a ve villa se budete cítit jako doma. Některé pokoje poskytují individuální ovládání klimatizace, DVD přehrávač a balkón a všechny jsou vybaveny příslušenstvím pro přípravu kávy a čaje, chladničkou a konvicí. V místní restauraci ochutnáte delikatesy z mezinárodní kuchyně s možností stravování po celých 24 hod. Lyon Cafe a Kandyan Arts Hotel Restaurant and Cafe, vzdálené 10 min chůze od hotelu, nabízí rozsáhlý výběr pokrmů.Perfektní místo k relaxu uvítáte ve venkovním bazénu s krystalicky čistou vodou, obklopeného nádhernou zelení na slunečné terase.V hotelu je možné si zahrát kulečník, nebo si půjčit kolo na projížďku po úchvatných horských cestách. Pro vyrovnání ducha, těla a mysli je ideálním místem YUUWELLNESS VILLAGE KANDY, které nabízí okouzlující propojení welness a ajurvédy.

Popis lokality ubytování

Lokalita KANDY - MĚSTO KRÁLŮKandy je druhým největším městem ostrova, ale svou bohatou historií a kulturním dědictvím jej místní obyvatelé právem považují za nejdůležitější město Srí Lanky. Je symbolem hrdosti a nezávislosti ostrova. Po 300 let úspěšně odolávalo evropským kolonizátorům, dobyli jej až Britové v roce 1815. Město posledních Singálských králů vyzařující elegantním šarmem a atmosférou starověku se nachází v údolí ve výšce 500 m. n. m. a je lemováno vysokými kopci s nádhernou faunou a florou. Dominantou ve městě "Kandy" je tzv. "Chrám sv. Zubu", kde je uchována replika schránky s jedním ze čtyř Buddhových zubů, které byly nalezeny po jeho kremaci nebo „Starý královský palác“. Celé město je protkáno sítí buddhistických chrámů a svatyní ze 14.století a od roku 1988 je na seznamu světového dědictví UNESCO. Pro Sinhálce má Kandy a Buddhův zub asi stejný význam, jako Mekka pro muslimy. Na počest této relikvie se zde každým rokem v červenci konají velkolepé festivaly a slavnosti „Esala Perahera“, zakončené sloním průvodem.

Program zájezdu

Program zájezdu

1. DEN Odlet z České republiky (dle potvrzeného letového řádu) 2. DEN (LETIŠTĚ/KANDY) Po příletu se setkáte s anglicky hovořícím průvodcem, následuje transfer do hotelu TREE OF LIFE 3*** Ubytování Volný program 3. DEN - předposlední DEN Volný program Možnost fakultativních výletů POSLEDNÍ DEN Snídaně v hotelu Odjezd na letiště Přílet do České republiky (dle potvrzeného letového řádu) Uvedená cena zájezdu obsahuje letenky za cenu v optimální knihovací třídě. Tento zájezd si můžete objednat v jakémkoliv termínu na libovolnou délku pobytu, může se zde lišit konečná cena. Rádi Vám cenu zkalkulujeme na základě Vaší nezávazné objednávky.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.