Uga Bay Resort - Boutique Hotel

*****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Srí Lanka, Passikudah
Název ubytování Uga Bay Resort
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 43 800 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Jedná se  o pobytový zájezd. Vydejte se s námi na tento tropický ostrov v Indickém oceánu do letoviska Bentota, které leží 62 km jižně od hlavního města Colombo a  pyšní se svými uchvatnými plážemi a nadstandartními turistickými službami. Užijte si sluníčka, překrásného moře a místní atmosféru. 
PROŽIJTE VAŠÍ EXOTICKOU DOVOLENOU V HOTELU UGA BAY 5* S ALL INCLUSIVE!!!

Popis stravování

Plná penze

Popis ubytování

UGA BAY RESORT 5*****Hotelový komplex leží přímo na zlato písčité pláži v letovisku Pasikuda, vzdálený 280 km od mezinárodního letiště - Bandaranayke International Airport.Má celkem 44 klimatizovaných pokojů (Beach Studio rooms, Ocean view, Bay Suite, Beach villa), které jsou vybavené vlastním sociálním zařízením, mini barem, kabelovou televizí s DVD přehrávačem, trezorem, telefonem, vysoušečem vlasů a čajovým/kávovým koutkem. Všechny pokoje mají balkon nebo terasu s výhledem na Indický oceán. „Beach villa“ je dvoupatrová (2 ložnice, obývací pokoj) a disponuje privátním bazénem a zahradou. Hotel disponuje restaurací, která podporuje místní rybáře a proto nabízí velmi čerstvé plody moře. Co odlišuje tuto restauraci od ostatních v oblasti Pasikudah je to, že hosté mají možnost se najíst kdykoliv mají hlad. Restaurace disponuje výhledem na bazén. Dále hotel nabízím možnost využít privátní stravování např. na pláži, na terase si v pokoji. Hotel dále disponuje bazénem, pláží a Spa, kde mohou hosté využít masáží, různých procedur, jogy či meditace. Některé služby v tomto hotelu mohou být zpoplatněny.
 

Popis lokality ubytování

Lokalita PASSIKUDAHLetovisko „Passikudah“ se nachází 28 km od města „Batticaloa“ a cca 5 hodin jízdy od hlavního města Colomba. Má krásné pláže s bílým pískem, křišťálově průzračné moře, fantastický podmořský svět a bujnou vegetaci. Na své si zde přijdou milovníci vodních sportů, zejména potápění a šnorchlování.

Program zájezdu

Program zájezdu

1. DEN odlet z České republiky (dle potvrzeného letového řádu) 2. DEN (LETIŠTĚ/BENTOTA) Po příletu se setkáte s anglicky hovořícím průvodcem, následuje transfer do hotelu UGA BAY RESORT - BOUTIQUE HOTEL 5***** v PASSIKUDĚ Ubytování Volný program 3. DEN - poslední den Volný program Možnost fakultativních výletů POSLEDNÍ DEN Snídaně v hotelu Odjezd na letiště Přílet do České republiky (dle potvrzeného letového řádu) Uvedená cena zájezdu obsahuje letenky za cenu v optimální knihovací třídě. Tento zájezd si můžete objednat v jakémkoliv termínu na libovolnou délku pobytu, může se zde lišit konečná cena. Rádi Vám cenu zkalkulujeme na základě Vaší nezávazné objednávky.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.