Vendol Resort (ex Haridra Resort and Spa)

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Srí Lanka, Wadduwa
Název ubytování Vendol Resort (haridra Resort & Spa )
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 40 000 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Jedná se  o pobytový zájezd. Vydejte se s námi na tento tropický ostrov v Indickém oceánu do letoviska Wadduwa, které leží 78 km jižně od mezinárodního letiště  Bandaranaike. Hotel se nachází nedaleko stejnojmenné vyhlášené pláže a je skvělou volbou ubytování pro všechny hosty, kteří jsou zde na cestách za poznáním či obchodem.
PROŽIJTE VAŠÍ EXOTICKOU DOVOLENOU NA SRÍ LANCE

Popis stravování

Bez stravy

Popis ubytování

VENDOL RESORT (HARIDRA RESORT & SPA ) 4****Hotel se nachází ve vzdálenosti 3 km od centra města Wadduwa, nedaleko stejnojmenné vyhlášené pláže a je skvělou volbou ubytování pro všechny hosty, kteří jsou zde na cestách za poznáním či obchodem. Nabízí celkem 32 stylových, luxusně vybavených, klimatizovaných pokojů (Ocean Suite nebo Garden Suite) s vlastní koupelnou a sociálním zařízením, přičemž všechny disponují vlastní terasou, Wi-Fi připojením, LCD TV, minibarem a setem pro přípravu kávy a čaje. Součástí hotelu je velký venkovní bazén, fitness centrum, sauna, vířivka, vlastní pláž a také lázně s mnoha procedurami. Je zde ovšem i perfektní možnost nejrůznějších vodních sportů. Wi-Fi připojení je k dispozici v celém areálu. Dále zde nalezneme 24h recepci a pokojovou službu, směnárnu a hotel je též uzpůsoben pro hosty s tělesným  postižením. Místní bufetová restaurace, poskytující přímý pohled na moře nabízí mix mezinárodní a Srí Lanské kuchyně. Na Váš požadavek se též může zařídit nefalšované barbeque a je zde i možnost stravování přímo v plném pohodlí na pokoji. Na baru se pro změnu můžete osvěžit různorodými drinky či širokou škálou vín a aperitivů. Na mezinárodní letiště Bandaranaike je to z hotelu 59 km.

Popis lokality ubytování

Lokalita WADDUWALetovisko západního pobřeží s krásnými písčitými plážemi, leží 40 km jižně od hlavního města Colombo. Wadduwa byla dříve rybářskou vesničkou, dnes sem turisty láká krásná, několik kilometrů dlouhá pláž a moře, jehož teplota po celý rok neklesá pod 28°C. Celou oblast obklopují plantáže kokosových palem, ze kterých se vyrábí palmové víno „Toddy“. K dispozici jsou obchůdky, bary a restaurace, kam můžete zavítat k nákupu suvenýrů a občerstvení. Doporučujeme navštívit buddhistický chrám „Maha Vihara“, Dále lze zapůjčit automobil a podniknout výlety do hlavního města či krásného vnitrozemí.Rozšířený popis lokalityZajímavá místa v blízkosti:

"COLOMBO": Největší město, nacházející se na západním pobřeží Sri Lanky, je jedním z největších a nejdůležitějších přístavů v Indickém oceánu a také středem obchodního dění s množstvím administrativních budov. Naleznete zde také budovy a ruiny z koloniální doby, které Vám přiblíží historii tohoto multikulturního města. Za návštěvu jistě stojí hinduistický klášter či budhistický chrám.


"PINNAWELLA": Malebná vesnička, nacházející se na břehu řeky v blízkosti města "Kegalle", mezi hlavním obchodním městem "Colombo" a hlavním kulturním městem "Kandy". V "Pinnawelle" najdete jediný sloní sirotčinec na světě, starající se o největší stádo slonů v zajetí, kteří například oslepli či byli nějakým jiným způsobem zmrzačeni. Na Sri Lance se vyskytují především sloni z rodu "Elphas Maximus", kteří patří k největším z asijských slonů. Současně zde můžete navštívit výrobnu papíru ze sloního trusu, která poskytuje stálý příjem místním vesničanům. Shledání se s tak velkým stádem slonů z blízkosti pro Vás bude jistě silným zážitkem při Vaší cestě Sri Lankou.

Program zájezdu

Program zájezdu

1. DEN - ODLET Odlet z České republiky s vybranou leteckou společností (dle potvrzeného letového řádu). 2. DEN - PŘÍLET Po příletu se setkáte s anglicky hovořícím průvodcem, následuje transfer do Vámi vybraného hotelu. Ubytování Volný program 3. DEN - 8. DEN Volný program Možnost fakultativních výletů 9. DEN - ODLET Odjezd na letiště a odlet do České republiky. 10. DEN - PŘÍLET Přílet do České republiky s vybranou leteckou společností (dle potvrzeného letového řádu) Pobyt je možné prodloužit na libovolný počet nocí dle potřeb klienta a to v jakémkoliv termínu. Cena se bude lišit dle počtu nocí a aktuální ceny letenky. Uvedená cena zájezdu obsahuje letenky za cenu v optimální knihovací třídě.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.