Hotel Grand Case Beach Club

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Svatý Martin (Francie), Amerika, Svatý Martin
Ubytování Hotel Grand Case Beach Club
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 53 990 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Stravování: Bez stravy.

Popis ubytování

Poloha:Grand Case Beach Club nabízí úchvatný výhled na ostrov Anguilla. Tento intimní a nenáročný resort, se nachází v malé rybářské vesnici Grand Case na severozápadním pobřeží francouzské části Svatého Martina. Na mezinárodní letiště Princezny Juliany je to půlhodina jízdy autem.Ubytování:Hotelové pokoje disponují vybavenou kuchyňkou, jsou prostorné a rozmístěné v zelené zahradě ve čtyřech nízkopodlažních budovách. Ze všech pokojů hotelu si hosté mohou vychutnat nádherný výhled buď na oceán nebo do bohatě kvetoucích zahrad.
Nabízí se studia s výhledem do zahrady nebo oceán pro max. 2 osoby, dále One Bedroom suite pro max 3 osoby.

Na vyžádání jsou i více úrovňové "Lofty" či dvouložnicové suity.Vybavení a služby hotelu:K hotelu náleží dvě soukromé pláže s velkou nabídkou sportovních aktivit a krásného šnorchlování nebo potápění. Dále velký bazén s neopakovatelným výhledem na záliv Grand Case, fitnesscentrum, masážní a SPA služby, restaurace s nabídkou francouzské kuchyně, tenisový kurt i knihovna.

Popis lokality ubytování

Základní informace o destinaci:Nejmenší ostrov na světě, který patří dvěma zemím. Proto má také dvě jména - francouzská část St. Martin a holandská část zase Sint Maarten. Turisté vyhledávají tento tropický ráj díky bělostným plážím, vyhřátému moři a sluníčku, jehož paprsky hřejí po celý rok. Užijte si osamocené zátoky a elegantní gurmánské restaurace na francouzské části ostrova, či bohatý a pulzující život nočních klubů v holandské části. Milovníci adrenalinu si přijdou na své při potápění se žraloky.
Ze Svatého Martina lze dělat i výlety na sousední ostrovy Svatý Bart, Saba nebo Anguilla.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.