Nejkrásnější motivy Alp Arlberskou drahou a trasou Bernina a Glacier Expressu

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Švýcarsko
Název ubytování Nejkrásnější motivy Alp Arlberskou drahou a trasou Berni
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem od 23 990 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis ubytování

Výhody nabídky 1řadu let oblíbený vlakový zájezd do ŠvýcarskaVýhody nabídky 2v programu mj. Dovos, Sv. Mořic, Tirano, Zermatt či BernVýhody nabídky 3v ceně SwisspassProgram zájezdu1.den: Večer odjezd vlakem do Švýcarska. 
2. den:  Příjezd do Curychu a následně do historického Lucernu,  města s kapličkovým mostem, který je nejfotografovanější mostní konstrukcí Švýcarska. Po prohlídce vyhlídková plavba lodí tyrkysovými vodami  Vierwaldstätterského  jezera, hornatou krajinou do letoviska Brunnen.  Možnost návštěvy muzea Victorinox.  Přejezd do Davosu. 3. den: Červenými vagónky Rhétské dráhy po trase slavného Bernina Expressu a  Glacier Expresu do Sv. Mořice, světoznámého horského střediska. Dále přes průsmyk Bernina systémem velkoryse budovaných spirálových tunelů i jediného spirálového viaduktu na světě. Dále údolím východního Švýcarska Engadin a dlouhým tunelem Vereina (19,1 km) zpět do Davosu. 
4. den: Trasou slavného Glacier Expressu, nejpomalejšího rychlíku na světě, cestou úchvatná horská panoramata, přes Chur, dále Velkým kaňonem Švýcarska, přes průsmyk Oberalp a centrum Alpské pevnosti, město Andermatt. Dále 14,8 km dlouhým tunelem pod průsmykem Furka a údolím Rhóny do Brigu a odtamtud úchvatnou trasou vzhůru Matternským údolím.
 
5. den: Ráno odjezd do Zermattu, jednoho z nejpopulárnějších horských středisek Švýcarska, kterému vévodí slavný Matterhorn. Výjezd ozubnicovou železnicí na vyhlídku Gornergrat do výšky 3081 m n. m. s výhledy na nejvyšší vrchol Švýcarska s okolními čtyřtisícovkami. Dále do Brigu a odtud vyhlídkovou soupravou po staré Lotschberské trati, s neskutečnými pohledy do údolí Rhóny, do Bernu a dále do Curychu, večer odjezd. 6. den: Dopoledne příjezd do ČR. Fakultativněpříplatek za jednolůžkový pokoj 1990 Kč (v hotelu)příplatek za kupé pro 1 osobu na vyžádáníCena zahrnuježelezniční jízdenku Praha-Švýcarsko-Praha v lůžkovém voze ve dvoulůžkových kupé (popř. třílůžkových kupé) včetně snídaně. 4 denní skupinový Swisspass 3 noclehy v hotelech *** s polopenzí služby průvodce pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.Cena nezahrnuje:  vstupy a lanovky cca 100 CHFInformaceSwisspass garantuje přepravu zdarma v síti SBB a některých lokálních drahách MHD v některých městech a lodní dopravu na některých jezerech. Na privátních či poloprivátních drahách, jako např. na Jungfrau, Gornergrat nebo Rigi Bahn, je garantována pouze sleva. V případě uzávěry horských průsmyků, omezení provozu některých lanovek nebo dalších neovlivnitelných skutečností změna programu vyhrazena (např. výluky na železnici). Vzhledem k přestupům a nutném přenášení zavazadel není zájezd vhodný pro osoby se sníženou pohyblivostí!!! Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 15 osob.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.