Švýcarsko – Zrušeno

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Švýcarsko
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 8 450 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

ŠVÝCARSKO
Autobusový poznávací zájezd: (Einsiedeln - Schwyz - Brunnen - Victorinox - Steingletscher - Pilat - Luzern - Aare - Männlichen - Kleine Scheidegg - Jungfraujoch - Lauterbrunnental - Trümmelbach - Mürren)
TERMÍN A CENA ZÁJEZDU:
1/ Pá 11.06. - St 16.06.2021 8.450,- Kč

Popis ubytování

Ubytování:- 3x ubytování v hotelu (2 lůžkové pokoje s možností přistýlky a vlastním sociálním zařízením)
- 3x snídaněCENA ZAHRNUJE:- doprava zájezdovým autobusem (WC, klimatizace, DVD, bufet)
- 3x ubytování v hotelu (2 lůžkové pokoje s možností přistýlky a vlastním sociálním zařízením)
- 3x snídaně (možnost dokoupení večeří)
- pobytovou taxu
- průvodce
- pojištění CK proti úpadkuCENA NEZAHRNUJE:- komplexní pojištění K5 = 25,- Kč/os./den (pojištění léčebných výloh v zahraničí, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za škodu, pojištění zavazadel a pojištění storno poplatku do 15.000,- Kč/os.)
- připojištění pro případ Covid či jiné pandemie = 26,- Kč/den (kryje náklady na ubytování /do 10tis. a náhradní dopravu /do 20tis. v souvislosti s umístěním do karantény, atd. - info v CK)
- doporučená částka na vstupné, lanovky a loď: cca 150 CHF
- 3x večeře = 1.300,- KčSLEVY A PŘÍPLATKY:- ČASOVÁ SLEVA při 30% záloze (akce platí do 30.4.2021), možnost bezplatného storna 3 měsíce před odjezdem! = -350,- Kč
- komplexní pojištění = 150,- Kč/zájezd
- připojištění pro případ Covid či jiné pandemie = 156,- Kč/zájezd
- 3x večeře = 1.300,- Kč
- 1-lůžkový pokoj = na vyžádáníODJEZDOVÁ MÍSTA:Rakovník (+200 Kč/os.), Praha, Beroun, Plzeň

Program zájezdu

1. den: Odjezd z CŘ ve večerních hodinách

Odjezd z Prahy v cca 22.30 hod. Noční přejezd.

2. den

Návštěva oblíbeného poutního místa EINSIEDELN, rozsáhlého barokního komplexu výstavného benediktinského kláštera s proslulou Černou madonou a úchvatnou knihovnou čítající téměř čtvrt milionů svazků včetně vzácných rukopisů. Prohlídka pozoruhodného městečka SCHWYZ s bohatou historií a četnými památkami. Přejezd do populárního letoviska BRUNNEN situovaného na břehu VIERWALDSTÄTTSKÉHO JEZERA. Návštěva firemní prodejny a muzea dokumentující historii výroby slavných kapesních nožíků firmy VICTORINOX. Fakultativně cca 45 min. dlouhá vyhlídková plavba po jezeře považovaném díky nádhernému okolí vytvářejícím kulisu ne nepodobnou severským fjordům za nejkrásnější v celém Švýcarsku. Panoramatická jízda majestátným průsmykem SUSTEN (2 224 m) spojená s nenáročnou procházkou vedoucí neobyčejnou alpskou krajinou k ledovci STEINGLETSCHER. Ubytování v Innertkirchenu.

3. den

Z Alpnachstadu výjezd stylovými vagonky jezdícími po nejstrmější ozubnicové trati na světě (max. sklon 46%) až na vrchol legendárního PILATU (2 132 m), jedinečného místa s překrásným rozhledem na alpské velikány, hluboko zaříznutá údolí i malebná jezera na jejich dně. Návrat kabinkovou lanovkou s prosklenými stěnami evokujícími pocit letícího draka. Prohlídka historického LUZERNU se světoznámým Kapličkovým mostem přes řeku Reuss, okouzlujícími uličkami starobylého centra a pozůstatky opevnění. Návrat na ubytování.

4. den

Návštěva působivé, 1,5 km dlouhé, soutěsky řeky AARE. Výlet horským vláčkem z Lauterbrunnenu do Wengenu a odtud lanovkou na MÄNNLICHEN (2 230 m) s velkolepým výhledem na horské panorama se známými štíty: Eiger, Mönch a Jungfrau. Nenáročná 2 hod. procházka po turistickém chodníku do sedla KLEINE SCHEIDEGG (2 061 m). Odtud fakultativně výlet zubačkou na JUNGFRAUJOCH, do nejvýše položené železniční stanice v Evropě (3 454 m). Na odjezd busu Vás dopraví vláček, zatímco zdatnější turisté mohou zvolit pěší sestup do Wengenu se závěrečnou jízdou vláčkem. Návrat na ubytování.

5. den

Přejezd do impozantního údolí LAUTERBRUNNENTAL s více než 70 vodopády. Návštěva unikátních vodopádů TRÜMMELBACH napájených tajícími ledovci, deseti kaskád rafinovaně ukrytých v nitru skály. Výjezd lanovkou do typické vesničky MÜRREN (1 650 m), odkud vede pohodlná cesta do cca 5 km vzdáleného Grütschalpu. Velkolepé výhledy patří k nejsilnějším dojmům z celého zájezdu. Fakultativně možnost pokračování pozemní lanovkou k vyhlídkové restauraci Almendhubel (1 932 m) následovaný sestupem do Grütschalp. Milovníci kultovních příběhů o Agentu 007 se pak mohou nechat vyvézt na vrchol SCHILTHORN (2 973 m) s pověstnou otáčivou restaurací Piz Gloria, která se stala kulisou bondovky "Ve službách jejího Veličenstva". Krátká zastávka v turistickém středisku INTERLAKEN, vstupní bráně do Bernských Alp. Prohlídka středověkého THUNU ležícího na břehu stejnojmenného jezera se siluetou hradu ze 12. stol. Noční přejezd.

6. den

Příjezd do Prahy v cca 5.30 hod.Tipy na výlet v okolí

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.