Centrální Tanzanie - Zanzibar - Fotosafari v divočině

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Tanzanie
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem od 119 900 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Fotosafari v Centrální Tanzanii po málo navštěvovaných parcích bohatých na zvěř.

Program zájezdu

1. - 2. den

Letecky do TANZANIE, Dar es Salaam."Cesta okolo pohoří Uluguru až na úpatí Velké příkopové propadliny. Příjezd do NP" Mikumi. Oběd v"lodži a odpolední safari na rozlehlých pláních. Nocleh v"plně vybaveném komfortním safari kempu Stanley‘s Kopje nebo Vuma Lodgene s výhledem do okolní savany.

3. den

Celodenní safari v NP Mikumi. Stáda slonů, buvolů a žiraf. Najdeme lva, levharta nebo dokonce smečku psů hyenovitých? Oběd a odpočinek v lodži. Další příjemné odpolední safari – šance na koupající se hrochy. Exotická večeře s noclehem v"Stanley‘s Kopje nebo Vuma Lodge.

4. den

Po brzké snídani přesun africkým venkovem do NP Ruaha. Prudký výjezd na hranu Velké příkopové propadliny a sjezd k řece Velká Ruaha hraničící s"NP Udzungwa Mountains. Nádherné „Údolí baobabů“ kolem řeky Ruahy. Náhorní plošina posetá skalními kopjes. Z Iringy po prašné cestě s"neskutečným úsekem Never Endless k bráně druhého největšího parku Tanzanie, NP Ruaha. Cestou safari – hroši v"řece. Večeře a přenocování v luxusní Ruaha River Lodge s výhledem na řeku Ruahu.

5. den

Brzké ranní safari – šance na lvy vracející se z nočního lovu. Po snídani safari v"okolí Mwagusi Sand""River s"palmovými háji. Téměř 500 druhů ptáků a zvěř z netradičního úhlu pohledu. Little Serengeti plné baobabů a slonů. Návrat do lodže na oběd nebo oběd formou pikniku v"přírodě. Pestrá paleta vegetace. Navečer další krátké safari. Večeře a nocleh v Ruaha River Lodge.

6. den

Po snídani safari kolem řeky Ruaha. Po obědě odpočinek v"lodži s"možností pozorování pijící zvěře přímo z"terasy pokoje. Odpolední safari v"centru parku. Průjezd akáciovým lesem, šance na koupající se slony, západ slunce skrze baobaby. Návrat za soumraku na večeři do Ruaha River Lodge.

7. den

Další safari a oběd v"jedné z"místních restaurací, která stojí na břehu řeky RuahaNávrat na večeři do Ruaha River Lodge. Odpoledne odpočinek s"pozorováním zvěře přímo z"terasy nebo krátké safari podél řeky směrem na Jogombero. Další noc" v"Ruaha River Lodge.

8. den

Po snídani odjezd z parku a návrat po stejné trase do NP Mikumi. Nocleh v"Tan Swiss Lodge na hranici parku Mikumi.

9. den

Další safari v nám již známém parku NP Mikumi. Pokud to počasí a stav silnic dovolí, tak safari v odlehlé časti parku, kde je šance vidět vzáčnější druhy antilop. Nocleh v"Tan Swiss Lodge na hranici parku Mikumi.

10. den

Před snídaní krátké safari a návrat do Dar"es"Salaamu. Odlet zpět do ČR.

11. den

Letecký návrat domů.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.