Coral Reef Resort

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Tanzanie
Název ubytování Coral Reef Resort
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 25 227 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Poloha
Komfortní hotel Coral Reef Resort s charakteristickými nízkými budovami umístěn v krásně udržované zahradě se nachází v městečku Pwani Mchangani na malebném severovýchodním pobřeží Zanzibaru. Centrum Pwani Mchangani je vzdáleno cca 3 km. Letiště se nachází cca 50 km od hotelu. Povinná pobytová taxa - platí se na místě v hotelu - cca 1 USD/os./den. 

Pláž
Hotel Coral Reef Resort se nachází přímo u krásné písečné pláže (s oddělenou hotelovou částí) s bílým pískem typickým pro tuto část ostrova. Na pláži lehátka a plážové osušky - zdarma. 

Vybavení
Recepce 24h, lobby, hlavní restaurace s místní a mezinárodní kuchyní, bar u bazénu. Nepravidelně tvarovaný bazén malebně se otevírající na oceán s lehátky, slunečníky a plážovými osuškami. Navíc parkoviště (zdarma) a za příplatek: praní a žehlení prádla.  

Pokoje
Hotel Coral Reef Resort nabízí jednoduché a funkčně vybavené v zanzibarském stylu standardní pokoje pro 2, 3 a 4 osoby o rozloze 50 m² (pouze manželské postele s max. 2 přistýlkami) umístěné v jednopatrových vilách v hotelové zahradě. Všechny pokoje jsou vybaveny: koupelnou (sprcha, WC, vysoušeč vlasů), moskytiérou, individuálně nastavitelnou klimatizací, trezorem (zdarma), terasou s výhledem do hotelové zahrady. Navíc jsou k dispozici stejně vybavené pokoje s výhledem na moře. Hotel neakceptuje domácí zvířata. 

Strava
Snídaně formou bohatého bufetu v hlavní restauraci. Za příplatek (Half Board) polopenze - navíc večeře a (Full Board) plná penze - navíc obědy a večeře formou bohatého bufetu v hlavní restauraci. 

Sport a zábava
Hotel Coral Reef Resort organizuje animační program ve verzi Light v podobě večerní zábavy u hotelového bazénu. Navíc za příplatek: půjčovna kol, masérské služby a bohatá nabídka vodních sportů na pláži (včetně potápění, jízdy na kajaku, windsurfingu, rybaření). 

Internet
Ve veřejných prostorách hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
***

Webové stránky
www.coralreefresort.website

Náš názor
Díky poloze přímo u krásné pláže s bílým pískem je ideálním místem pro milovníky opalování a vodních sportů. Navíc pokoje se základním vybavením, ale na dobré úrovni jsou vynikající nabídkou pro nenáročné hosty a velmi dobrým návrhem na levnou exotickou dovolenou s rodinou nebo ve dvou!!!

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Popis stravování

Snídaně

Popis ubytování

ProgramDen 1
Sraz na letišti F. Chopina ve Varšavě, u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Po příletu setkání s delegátem a transfer do hotelu. 

Den 2 - 7 (nebo 14)
Čas na odpočinek, koupání, opalování a fakultativní výlety.

Den 8 (nebo 15)
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska.

Den 9 (nebo 16)
Přílet do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.CenaZákladní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem s mezipřistáním, letištní taxy, ubytování (7 nebo 14 nocí) v hotelech, transfery: letiště - hotel - letiště, stravování dle popisu vybraného hotelu, služby polského delegáta, cestovní pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: vízum do Tanzánie (cca 50 USD/osoba), fakultativní výlety, spropitné, další jídla a nápoje a ostatní osobní výdaje.

Název zájezdu v polském jazyce: Zanzibar - wypoczynek

Upozornění! Výše uvedené ceny víz byly uvedeny ke dni 22.4.2020 a mohou se změnit.

Důležité! Přečtěte si aktuální informace o Covid-19 a cestování a podmínky vstupu na Zanzibar!JinéMěna
V Tanzanii platí Tanzanský šilink (TZS). Dovážení a vyvážení místní měny je zakázáno.
1 USD = cca 2300 TZS. Upozornění! Je třeba brát pouze dolary vydané po roce 2009. Bankovky staršího vydání nejsou přijímány.

Čas
+ 2 hodiny oproti času v ČR.

Očkování
Od turistů přijíždějících z Evropy nejsou vyžadována povinná očkování, ale WHO doporučuje očkování proti žluté zimnici, hepatitidě typu A a typu B, záškrtu, tetanu a dětské obrně. Na pobřeží existuje malé riziko nakažení malárií, stojí za to vzít profylaktická antimalarika (obraťte se prosím na lékaře specialistu, který je může předepsat). Kromě toho by měla být dodržována základní hygiena, jako je mytí rukou, ovoce, pití balené vody, použití balené vody k čištění zubů atd.

Orientační ceny
Minerální voda 1,5 l - cca 1500 TZS, pivo v baru - cca 3000 TZS

Elektřina
Elektrické napětí 220 - 240 V. Jsou vyžadovány zástrčky anglického typu, konvektory pro zásuvky, které si lze pronajmout nebo zakoupit téměř ve všech hotelech. Obvykle se vyskytují zásuvky typu A se třemi otvory umístěnými na vrcholech trojúhelníku. Hodí se k nim české tenké zástrčky (jako z nabíječky telefonu), zatímco kulaté silné zástrčky (jako například od vysoušeče vlasů nebo adaptéru pro notebook) jsou nevhodné. V takových případech je nutné použít adaptér. Někdy jsou k dispozici v hotelových recepcích (na vratnou zálohu), můžete je také zakoupit ve stavebních supermarketech v Polsku (cca 20 PLN).

Fotografování
Nesmí se fotografovat úřední a vojenské budovy, uniformovaná policie atd. Obvykle se za fotografování tamních obyvatel dává spropitné před uděláním fotky.

Telefony
Volání do zahraničí je nejlevnější po zakoupení a dobití místních karet (SIM karta stojí cca 4500 TZS, je vyžadován cestovní pas).
Do Česka + 42 kód města (bez nuly) + číslo účastníka. Z Česka + 255 kód města (bez nuly) + číslo účastníka.
Upozornění! České mobilní telefony v Tanzanii fungují, ale v parcích obvykle není pokrytí. Může být také problém s přijímáním a odesíláním textových zpráv.VízaDo Tanzánie je zapotřebí vízum. Získáte ho na letiště po příletu za poplatek cca 50 USD/os. Razítko s vízem obdržíte do cestovního pasu po zaplacení příslušného poplatku. Zapotřebí jsou min. 2 volné strany v cestovním pase. Cestovní pas musí být platný min. 6 měsíců od předpokládaného návratu z Tanzánie.Upozornění k programuOd 1.6.2019 se změnily předpisy o ochraně životního prostředí v Tanzánii. Vzhledem k novému zákonu je používání, výroba a dovoz plastových sáčků v Tanzánii zakázán a trestá se pokutami (až 38 000 USD) nebo trestem odnětí svobody až na 4 roky. Cestující přijíždějící do Tanzánie s plastovými sáčky (týká se reklamních tašek, plastových sáčků, jednorázových výrobků, včetně těch s nákupy z bezcelní zóny) jsou povinni je nechat na letišti. Místo plastových sáčků doporučujeme použít látkové nebo papírové sáčky. Tanzánie je jednou ze zemí s nejpřísnějším zákonem o plastových taškách.SezónnostHlavní turistická sezóna na Zanzibaru obvykle trvá od listopadu do začátku března. Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.