Dovolená na míru - Tulia Unique Beach Resort

*****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Tanzanie, Východní pobřeží, Pongwe
Název ubytování Tulia Zanzibar Unique Beach Resort
Typ ubytování Deluxe Garden bungalow
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 48 080 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis lokality ubytování

Tulia Zanzibar Unique Beach Resort ***** - Osobně jsme navštívili a poradíme VámHotelový komplex Tulia byl postaven českými investory, kteří dali šanci jej vybudovat českým dodavatelům. Hotel nezastírá, že má ambice patřit k nejlepším na celém tropickém ostrově Zanzibar. Každý rok hotel získává různá světová ocenění, v roce 2018 byl oceněn světovou skupinou World Luxury Hotel Awards jako nejlepší romantický a luxusní plážový hotel v celé Africe.
S exkluzivním prostředím, nádherným okolím a skvělými službami spojenými s unikátním all inclusive programem zahrnujícím mimo jiné á la carte večeře, má k tomuto cíli opravdu blízko. K prestižním službám hotelu patří bezplatný převoz z/na letiště a 60 minutová masáž jednou za pobyt.
Rezort byl otevřen v roce 2015 a nabízí ubytování v 16 vilách se soukromou terasou, klimatizací a interiérem odrážejícím duši Zanzibaru. Díky malému počtu vil hotel přichází s individuálním přístupem ke každému hostu a nabízí téměř rodinné prostředí.
 
Hotelový komplex se nachází na východním pobřeží ostrova Zanzibar na věhlasné pláži Pongwe, která se rozprostírá 39 km od hlavního města.
Hotelový personál je připraven poskytnout rady a připravit jakoukoliv událost na míru dle požadavků. V kombinaci s místním kulinářským zážitkem je možné uskutečnit např. obchodní snídaně. 
V hotelu naleznete nejrychlejší wi-fi na ostrově, která je k dispozici ve vilách i veřejných prostorách hotelu.
 
Garance nejlepší ceny
U zájezdů do rezortu Tulia Zanzibar Vám garantujeme nejlepší cenu!Pokud stejnou nabídku najdete na jiné webové stránce nebo ji obdržíte od jiné cestovní kanceláře za levnější cenu, ihned nás prosím kontaktujte. Rezort Tulia Zanzibar exkluzivně nabízí garanci nejlepší ceny pro naše klienty. Pokud se prokážete screenshotem s viditelnými daty pobytu, typem pokoje, počtem osob a cenou včetně daní v USD měně, konkurenční nabídku Vám dorovnáme.
Dorovnání ceny je možné pouze v době rezervace pobytu. Právo na nižší cenu nelze uplatňovat později a na tento rozpor nemůže být brán zřetel.Zájezd Vám připravíme na klíčSpecialista na Zanzibar - cestovní kancelář Deluxea
V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Již více než 20 let vlastníme platnou koncesi. Proti úpadku jsme pojištěni u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Od našeho založení v roce 1995 se specializujeme na cesty do exotických destinací.
Každý pobyt na Zanzibaru je vytvořen speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby klienta. Termín, délka pobytu, výlety nebo kvalita ubytování - všechno bude sestaveno podle Vašich přání. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připraven zájezd pro Vás.
Ať už se Vám jedná o dovolenou, svatební nebo obchodní cestu na některé z unikátních míst, nalaďte se těmito stránkami k rozhodnutí, že Zanzibar si zasloužíte poznat. O hmotné majetky můžete přijít, ale vzpomínky z cestování Vám zůstanou v paměti po celý život.
Sami si můžete vybrat parametry Vašeho pobytu

Odletové letiště může být Praha nebo Vídeň případně jiné.
Letenky nakupujeme jen u vybraných leteckých společností Emirates, Turkish Airlines, Egyptair.
Váš pobyt může být libovolně dlouhý (5, 6, 7, 8, 9 ... nocí).
Stop over v Dubaji v rámci letenky může být dlouhý maximálně 96 hodin.
Odletět můžete každý den.
Expresní odlety zařídíme během 48 hodin.Naše doporučeníTulia je malý, butikový hotel uprostřed tropické zahrady.
Atmosféra hotelu se vyznačuje sofistikovaností a klidem. Ideální místo pro romantickou dovolenou a náročné klienty, kteří očekávají služby na vysoké úrovni.
V restauraci se podávají pokrmy z nejčerstvějších surovin, které na ostrově naleznete. Z vlastni zkušenosti doporučujeme All inclusive, který obsahuje široký výběr prémiových vín a šampaňského z celého světa.
Hotel slavnostně otevřel začátkem roku 2015. V případě jazykové bariéry je přímo na místě český management, který Vám se vším pomůže.
 
 Kategorie a vybavení pokojůTulia Zanzibar nabízí celkem 10 luxusních bungalovů. Hotelový komplex dále disponuje 5 vilami Seafront luxury a 1 vilou Royal s jacuzzi.
Pod střechou bungalovu se nachází dvě samostatné jednotky.  V případě zájmu je možné některé bungalovy propojit.Pláž a mořeTyrkysový oceán s nádhernými útesy, bílá písčitá soukromá pláž lemovaná palmami, to je nabídka hotelu Tulia. Lehátka a slunečníky jsou zdarma k dispozici.
Pláž je přístupná po schodech z vyvýšeného hotelového prostředí.
V průběhu dne je pláž ovlivněna střídáním přílivu a odlivu (při odlivu v závislosti na fázi měsíce může moře ustoupit o cca 350-600 m). Během odlivu se můžete procházet po "pláži", kde standardně bývá moře. Je to kouzelný okamžik a něco nového, co jen tak nezažijete.Gastronomie a hotelové restauraceHotelový komplex Tulia představuje ve své restauraci Cobia „á la carte all inclusive“ koncept.
Název Cobia je použit ze jména ryby Cobia, která je královnou místního moře. Objevuje se tedy samozřejmě na jídelním lístku stejnojmenné restaurace hotelu Tulia. Bez ochutnání této výtečné ryby s kvalitním masem byste neměli Zanzibar opouštět.
 
Restaurace nabízí chutná jídla inspirované kuchyněmi celého světa a připravené z místních čerstvých surovin. Šéfkuchař se specializuje mimojiné na úpravu ryb a zakládá si na přirozených chutích a moderní prezentaci jídel. Při každém jídle budete potěšeni opravdovým kulinářským zážitkem.
 
Můžete se těšit na kvalitní snídaně připravované s nadšením v čase od 8h do 10h. Dále tříchodovým obědem v době od 13h do 15h a následně zážitkovou 5 chodovou večeří v čase od 19:30 do 22:00.
Bar je otevřen až do 23h.
Kuchyně restaurace Cobia na žádost vychází vstříc jakýmkoliv dietním omezením, které je ovšem nutné oznámit hotelu alespoň 2 dny před příjezdem.Doprava do hoteluTransfer z letiště do hotelu trvá asi jednu hodinu. Dopravní situace může ovlivnit dobu cesty. Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.