Dovolená na míru - Zuri Resort

*****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Tanzanie, Severozápadní část, Kendwa
Název ubytování Zuri Zanzibar Resort
Typ ubytování Garden View Bungalow
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 46 580 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis lokality ubytování

Zuri Zanzibar Resort ***** - Osobně jsme navštívili a poradíme VámHotel Zuri Zanzibar je luxusní resort, který se nachází na jedné z nejkrásnějších světových pláží. Má ideální polohu na severozápadě ostrova, omývaném azurovými vodami Indického oceánu. Svým jedinečným designem, pečlivě promyšleným do posledního detailu, Vám poskytne tu nejvyšší kvalitu ubytování, jakou jste si mohli přát.
Na rozloze 13 hektarů jsou rozprostřeny samostatně stojící bungalovy a vily, které jsou vzájemně odděleny zahradou tak, aby všichni návštěvníci zažili co největší pocit soukromí. Budovy a interiéry byly navrženy v tradičním africkém stylu: doškové střechy, trámové stropy, kvalitní masivní podlahy a nábytek, všechny tyto prvky spolu hrají dokonalou symfonii textur a barev, která v kombinaci s obrazy a malbami s africkou tematikou dotváří jedinečné a nezapomenutelné prostředí. Každý z bungalovů a vil disponuje prostornou terasou s posezením, která shlíží na bujnou tropickou zahradu, která celým resortem prorůstá. Většina z nich má i skvělé výhledy na oceán. Příjemným bonusem je také skvělá dostupnost vysokorychlostního internetu, který Vás v případě potřeby bezproblémově spojí se zbytkem světa. 
Resort Vám nabízí skvělou příležitost uniknout z každodenního shonu na jednu z nejúžasnějších pláží světa. Tady na rozdíl od jiných pláží na Zanzibaru nebudete muset odcházet daleko od pobřeží, abyste si za odlivu mohli zaplavat, pláž Zuri je dokonalá za všech okolností. Samozřejmostí je vyhřáty bílý písek a azurová modř oceánu, která na obzoru splývá s oblohou. Na takovém místě si budete rádi užívat ničím nerušeného klidu a pohody. Při tom můžete pozorovat malebné západy slunce nebo pestrý místní život – tradiční dřevěné plachetnice na horizontu, pestrobarevné šaty a nesmírnou radost a optimismus místních obyvatel, který Vám zaručeně dobije baterky.
Zuri Zanzibar je navíc jedinečný svým zodpovědným přístupem k přírodě a místní kultuře: dokonale dokázal propojit turismus s místní komunitou, jejíž členové dostali možnost absolvovat vzdělávací kurz a následně se stát nepostradatelnými členy týmu zaměstnanců. Dále jsou v resortu využívány všechny možné druhy lokálních potravin, surovin nebo dokonce řemeslných výrobků, které dokonale přibližují nezaměnitelnou osobitost ostrova všem návštěvníkům. V neposlední řadě je důležité vyzdvihnout snahu o co možná nejnižší ekologickou stopu, kterou hotel zanechává. Proto například využívá pitnou vodu z vlastních studní a odsolovacích zařízení, odpadní vody jsou dále čištěny, aby byly využitelné v zahradě jako voda užitková, nebo používá inovační systém klimatizace, jež spotřebovává jen čtvrtinu běžné spotřeby elektřiny.Zájezd Vám připravíme na klíčSpecialista na Zanzibar - cestovní kancelář Deluxea
V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Již více než 20 let vlastníme platnou koncesi. Proti úpadku jsme pojištěni u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Od našeho založení v roce 1995 se specializujeme na cesty do exotických destinací.
Každý pobyt na Zanzibaru je vytvořen speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby klienta. Termín, délka pobytu, výlety nebo kvalita ubytování - všechno bude sestaveno podle Vašich přání. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připraven zájezd pro Vás.
Ať už se Vám jedná o dovolenou, svatební nebo obchodní cestu na některé z unikátních míst, nalaďte se těmito stránkami k rozhodnutí, že Zanzibar si zasloužíte poznat. O hmotné majetky můžete přijít, ale vzpomínky z cestování Vám zůstanou v paměti po celý život.
Sami si můžete vybrat parametry Vašeho pobytu

Odletové letiště může být Praha nebo Vídeň případně jiné.
Letenky nakupujeme jen u vybraných leteckých společností Emirates, Turkish Airlines, Egyptair.
Váš pobyt může být libovolně dlouhý (5, 6, 7, 8, 9 ... nocí).
Stop over v Dubaji v rámci letenky může být dlouhý maximálně 96 hodin.
Odletět můžete každý den.
Expresní odlety zařídíme během 48 hodin.Naše doporučeníIntimní prostředí. Luxusní ubytování jak pro páry, tak pro rodiny.
Elegantně a stylově zařízené pokoje s vysokorychlostním internetem.Jedna z nejkrásnějších pláží na světě.
Fascinující výhledy na moře a pláž z většiny bungalovů. Všudypřítomná tropická zeleň. 
Zahrada vůní a soukromé wellness. 
Ekologicky zodpovědný projekt.Kategorie a vybavení pokojůZuri Zanzibar nabízí celkem 46 bungalovů, 6 suite 3 vily. Důmyslným umístěním do mírného svahu je možné zajistit výhled na moře ve většině z nich. Budovy jsou vzájemně odděleny bujnou tropickou zelení, čímž je zajištěno maximální soukromí všem hostům. Interiéry jsou zařízeny dle nejnovějších trendů, ale zároveň respektují místní kulturu a dokonale odrážejí svéráznou atmosféru Zanzibaru. Místnosti jsou nekuřácké.
Všechny pokoje disponují následujícím vybavením: ekologicky úsporná klimatizace, stropní větráky, neomezené WiFi, 48´ TV se satelitními kanály, DVD, herní konzole, zábavní centrum, koupelnový set přírodní kosmetiky, minibar, větší trezor s prostorem pro laptop, pokojová služba, vysoušeč vlasů, domácí pitná voda, souprava na přípravu kávy a čaje, kimono.Pláž a mořePísečná pláž, která k hotelu přiléhá, je jedním z největších lákadel celého resortu. 300 metrů dlouhá pláž je z jedné strany ohraničena impozantním útesem a díky své orientaci na západ nabízí možnost celodenního koupání bez výrazného dopadu přílivu a odlivu. Hostům jsou k dispozici lehátka a slunečníky, stejně tak jako plážové ručníky. Pláž je zároveň skvělým místem pro uspořádání svatebního obřadu nebo uspořádání romantické soukromé večeře při svíčkách.
Hosté ve suitách a vilách mají navíc k dispozici soukromý úsek pláže, který je ideální pro romantické pozorování západů slunce, celodenní koupání a opalování, nebo návštěvu soukromého Dhow baru.Gastronomie a hotelové restauraceV Zuri Zanzibar ochutnáte zajímavou kombinaci evropské, africké, arabské a indické kuchyně, tolik typické pro rozmanité území Zanzibaru. Tato paleta chutí Vás bude doprovázet po celou dobu Vašeho pobytu a přiblíží Vám to nejlepší z gastronomie Indického oceánu. Stolování ve všech restauracích se pro Vás stane příjemným zážitkem, který budete s radostí opakovat. Pokud by Vás přeci jen prostory restaurací omrzely, Zuri Zanzibar nabízí možnost stolování u bazénu, na pláži, nebo v soukromí Vaší vily či bungalovu.
Hlavní restaurace a bar
V restauraci Upendo si vychutnáte pokrmy mezinárodní kuchyně ozvláštněné tradičními africkými chutěmi a vůněmi. Zajímavým prvkem jsou živé ukázky vaření a skvělý výhled na celý resort. Restaurace je ideálním místem na snídaně či večeře. Bar Peponi je specifický uvolněnou atmosférou a přívětivým prostředím s pohodlným posezením. Nabízí mimo jiné široký výběr prémiových ginů a doutníků.
Restaurace a bar u bazénu
Z restaurace Maisha se otevírají jedinečné výhledy na oceán. Prostředí restaurace je velmi elegantní, ale zároveň uvolněné, takže budete mít možnost zažít tu pravou atmosféru afrického stolování. Během dne nabízí pokrmy inspirované kuchyní jižní Evropy a ostrovů v Indickém oceánu. K večeři pak ochutnáte to nejlepší z kuchyně Středního východu a Ománu, přímo u bazénu, pod pergolou, kde můžete pozorovat nádherný západ slunce. Večer je v restauraci nutná rezervace.
Restaurace a bar na pláži
Restaurace a bar nabízí nepřeberné množství drobného občerstvení a originálních koktejlů, které si můžete vychutnat přímo na pláži, pod žhavým sluncem, nebo večer, zatímco budete pozorovat noční oblohu. Z nápojového lístku je nutno vyzdvihnout bohatou nabídku autorských koktejlů, lahodných aperitivů, nebo osvěžujících nápojů a smoothies.
Dhow bar
Privátní bar, který se vyznačuje uvolněnou, ale přesto elegantní atmosférou a nachází se na soukromé pláži. Je určen především hostům ubytovaným v apartmánech a vilách.Doprava do hoteluMezinárodní letiště Abeid Amani Karume je vzdálené asi 50 km od resortu. Příjezd je možný také lodí, která vyplouvá z přístavu ve Stone Town, v Dar-es-Salamu.
 Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.