Osobně jsme navštívili - Sea Cliff Resort & Spa

*****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Tanzanie, Severozápadní část, Mangapwani
Název ubytování Sea Cliff Resort & Spa Zanzibar
Typ ubytování Garden (Standard)
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 33 500 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis lokality ubytování

Sea Cliff Resort & Spa Zanzibar ***** - Osobně jsme navštívili a poradíme VámSea Cliff Resort & Spa je úžasným útočištěm klidu, míru a krásy, které se vyznačuje 120 pokoji, svěžími tropickými zahradami a šumivými bazény. Personál je neuvěřitelně pozorný a ochotný a v místních restauracích nahlédnete pod pokličku nejrůznějších kultur.
Resort se nachází na severozápadním pobřeží ostrova Zanzibar, pouhých 20 minut od historického Stone Town. Připomíná Zanzibar za starých časů a cestovatelům z celého světa ukazuje to nejlepší z místní tropické krásy, modři oceánu a bělosti pláží. Architektura hotelu míchá modernitu s původní exotikou historického Zanzibaru.
Jméno resortu vypovídá o jeho poloze – na útesu s výhledem na Indický oceán. 96 pokojů poskytuje výhledy na oceán přímo ze svých ložnic a soukromých balkonů. I snídaně a večeře si tu můžete vychutnat při pohledu na nekonečné modré dálky.
Resort také nabízí celou řadu aktivit, včetně vybaveného fitness centra, centra vodních sportů, dvou tenisových kurtů, kurtu na squash a půjčovny jízdních kol pro dospělé i děti.
Za zmínku rozhodně stojí i lázně s pěti místnostmi s výhledy na oceán, bazénem, jacuzzi, párou a saunou.Zájezd Vám připravíme na klíčV cestovní kanceláři Modrý Maurícius stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na dovolené do exotických destinací se specializujeme od našeho založení v roce 1995 a již 20 let vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Zanzibar navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb i ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně a na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání.
Parametry Vašeho pobytu si můžete vybrat sami

odletové letiště Praha nebo Vídeň, případně jiné
letenky nakupujeme u vybraných leteckých společností jako jsou Emirates, Turkish Airlines či Egyptair
libovolně dlouhá doba pobytu (5, 6, 7, 8, 9, ... nocí)
stop over v Dubaji v rámci letenky, dlouhý maximálně 96 hodin
odlety každý den
expresní odlety zařizujeme během 48 hodin

Cenová nabídka dovolené na Zanzibaru, kterou od nás obdržíte, bude konečná a kompletní – tedy žádné přirážky nebo skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Naše doporučeníSea Cliff Resort se nachází na severozápadním pobřeží na krásném útesu s nádherným výhledem na Indický oceán. Nabízí nepřeberné možnosti sportovního vyžití. V průběhu pobytu jsou Vám k dispozici tenisové a squashové kurty, volejbalové hřiště, posilovna, vodní motorizované i nemotorizované sporty, děti ocení dětský klub nebo možnosti projížďky na koni. Výhodou hotelu je golfové hřiště, které je jediné na celém ostrově.
Milovníci poklidné dovolené mohou využít dva bazény či útulné spa. K ubytování doporučujeme pokoje Superior nebo Deluxe, které nabízí výhled na moře.
Pobyt v hotelu Sea Cliff je vhodný jak pro páry, tak i rodiny s dětmi zejména máte-li rádi aktivní dovolenou.Kategorie a vybavení pokojůPokoje resortu jsou vybaveny klimatizací a stropním ventilátorem, internetem, telefonem, příslušenství k přípravě čaje a kávy, mini-barem, LCD televizí, fénem a stanicí pro iPod (na vyžádání).Pláž a mořePodél resortu a ještě dál se táhne dlouhá rovná pláž s neuvěřitelně bílým pískem. Hosté hotelu mají k dispozici lehátka a slunečníky umístěné na vyvýšeném místě nad pláží.
V průběhu dne je třeba počítat se střídáním přílivu a odlivu po přibližně 6 hodinách. V závislosti na fázi měsíce může moře v době odlivu ustoupit dále, a to až o několik set metrů.Gastronomie a hotelové restauraceMangapwani Restaurant se vyznačuje výhledem na oceán a polohou u bazénu. Nabízí alfresco i vnitřní stolování. Podávají se zde snídaně, obědy i večeře. Pochutnáte si tu na místní i mezinárodní kuchyni. Některé večery se zde koná živá zábava. Snídaně se podávají v době 07:00 - 10:00, obědy 12:30 - 15:00 a večeře 19:00 - 22:00.
Kobe Restaurant se také nachází u bazénu a je skvělým místem k lehkým obědům. Lehký oběd formou sendviče, wrapu nebo pizzy si můžete vychutnat v době 12:00 - 18:00.
 
Zanzi-bar se nachází mezi hlavní restaurací a rekreační částí. Můžete si zde dopřát sklenku vína při západu slunce. Otevřeno má od 10:00 do 24:00.
Jetty Bar je situován na samém konci mola a podává exotické koktejly, které si můžete vychutnat při západu slunce nad Indickým oceánem. Je otevřen od 17:00 do 19:00.
Beach Bar je stinným útočištěm před vroucími paprsky afrického slunce. Nachází se v těsné blízkosti pláže a centra vodních sportů, otevřen je od 10:00 do 17:00.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.