Výstup na Kilimanjaro – trasa Marangu

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Tanzanie, Kilimanjaro
Název ubytování Výstup na Kilimanjaro – trasa Marangu
Typ ubytování Kempy
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 60 900 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Odjezd každý den, minimálně 2 osoby / malá skupinka. 

ANGLICKY hovořící průvodce.

Popis stravování

snídaně v Moshi / plná penze během výstupu

Popis ubytování

DopravaLETECKY Praha - Kilimanjaro - Praha

Mezinárodní letenky vám velmi rádi na požadavek zajistíme.

Uvedená cena letenky je kalkulována v běžné ekonomické rezervační třídě. Aktuální cena letenky bude potvrzena po ověření volných míst dle Vámi vybraného termínu a na základě objednávky na jména.Ubytováníhotel v Moshi / kempy a chaty během výstupuStravovánísnídaně v Moshi / plná penze během výstupuDalší informaceZájezd je skupinový. Odjezd garantujeme při minimálním počtu 2 osob / malá mezinárodní skupinka. 
Možnost dokoupení aklimatizačního dne (v Horombo Hut) během výstupu na Kilimanjaro.
Možnost rozšíření programu o safari.

Popis lokality ubytování

PolohaKilimanjaro – Moshi – Marangu Route – Moshi – Kilimanjaro

Program zájezdu

1.den

Praha Odlet z Prahy.

2.den

Tanzanie - Kilimanjaro - Moshi Přílet na Kilimanjaro, kde na vás bude čekat zástupce naší CK. Asistence na letišti. Transfer do vašeho hotelu v Moshi, ubytování. Přenocování.

3.den

Moshi - výstup na Kilimanjaro - Mandara Hut (plná penze) Po snídani vás řidič odveze k bráně Marangu (cca 1 hodina jízdy), odkud půjdete vesničkami, až dojdete ke vstupní bráně Marangu. Po registraci začne váš 5 hodinový výstup (12 km) až do výšky 2700 m.n.m. k Mandara Hut. Přenocování v kempu.

4.den

Výstup na Kilimanjaro – Horombo Hut (plná penze) Po brzké snídani budete pokračovat ve vašem výstupu 6 hodin / 15 km až do výšky 3700 m.n.m. do kempu Horombo Hut. Oběd formou pikniku po cestě. Večeře a přenocování v kempu.

5.den

Výstup na Kilimanjaro - Kibo Hut (plná penze) Dnešní výstup bude pokračovat krásným přírodním sedlem a vřesovištěm kolem vodních jezírek 6 hodin / 15 km. Oběd formou pikniku po cestě. Přenocování v kempu Kibo Hut ve výšce 4700 m.n.m.

6.den

Výstup na Kilimanjaro – Uhuru Peak (plná penze)   Dnes bude vstávat krátce po půlnoci, abyste mohli zahájit finální výstup na Uhuru Peak (5896 m.n.m) a mohli tak sledovat úchvatný východ slunce. Tento výstup bude nejnáročnější a bude trvat cca 8 hodin. Poté 3 hodinový sestup do kempu Kibo Hut a další 3 hodiny do kempu Horombo, kde přenocujete.

7.den

Výstup na Kilimanjaro – Moshi (snídaně) Po snídani budete sestupovat přes Mandara Hut až k bráně parku, kde obdržíte certifikát, že jste zdolali výstup na Mt. Kilimanjaro. Poté návrat do hotelu v Moshi a přenocování.

8.den

Moshi – Kilimanjaro (snídaně) Po snídani transfer na letiště k Vašemu odletu domů.  

9.den

Praha Přílet do Prahy. Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.