Bangkok - Khao Lak (Thajsko) - Wanaburee Resort - pláž Sunset

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Thajsko, Khao Lak
Název ubytování Wanaburee Resort - pláž Sunset
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem za 59 990 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Více informací o oblasti Khao Lak
Více informací o oblasti Bangkok

Popis ubytování

POPIS: útulný butikový hotel na okraji deštného pralesa přímo na krásné odlehlejší pláži. Jedná se o klidné místo vzdálené pouhou hodinu transferu z mezinárodního letiště Phuket. Restaurace a bary ve vzdálenosti 800m od hotelu. Ubytování ve vilkách obklopených krásnou zahradou uprostřed s lagunou. V základní nabídce jsou jednopatrové vilky s několika separátními vchody a s výhledem na lagunu. Na vyžádání a za příplatek vilky s výhledem na moře.

VYBAVENÍ: hotel navržen v thajském stylu s využitím přírodních materiálů a neutrálních barevných odstínech, které splývají s okolní přírodou. K dispozici lehátka a slunečníky na pláži, směnárna, půjčovna aut, pokojová služba. Wifi připojení zdarma.

PLÁŽ: písečná pláž přímo před hotelem.

ZÁBAVA A SPORT: venkovní bazén s výhledem na pláž, wellness centrum s nabídkou masáží, šnorchlování.

STRAVOVÁNÍ: snídaně formou bufetu, možnost stravování a la carte v restauraci Wana Dalah, koktejly si můžete vychutnat v baru Wana Beach pod širým nebem.

POKOJE: ubytování v moderních pokojích vybavených ventilátorem, satelitní TV, minibarem, trezorem, koupelnou s WC. K dispozici vlastní balkón nebo terasa.

Popis lokality ubytování

Útulný butikový hotel na okraji deštného pralesa přímo na krásné odlehlejší pláži. Jedná se o klidné místo vzdálené pouhou hodinu transferu z mezinárodního letiště Phuket.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.