Barma se závěrečným pobytem na ostrově Koh Chang

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Thajsko
Ubytování Hotely
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 57 490 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

(POZNÁVACÍ LETECKÝ ZÁJEZD: Mandalaj - Inwa - Bagan - Mount Popa - Inle - Yangon - Bangkok - pobyt na ostrově Koh Chang.)

Popis lokality ubytování

Cena zahrnuje:CENA ZAHRNUJE:
- mezinárodní letenky Praha - Bangkok - Praha, Bangkok - Mandalaj, Yangon - Bangkok
vnitrostátní letenku Heho - Yangon (vždy včetně tax a odbaveného zavazadla)
- dopravu klimatizovaným mikrobusem
- trajekty a lodě dle programu
- 14x hotel (2 lůžkové klimatizované pokoje s možností přistýlky a vlastním sociálním zařízením)
- 14x snídani
- služby průvodce
- pojištění CK proti úpadku
CENA NEZAHRNUJE:
- komplexní pojištění - 98,- Kč/os./den (pojištění léčebných výloh v zahraničí, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za škodu, pojištění zavazadel a pojištění storno-poplatku do 70.000,- Kč)
- „spropitné“ a vstupné v Barmě - cca 100,- USD
- vízum do Barmy - 1.500,- Kč (vyřizuje CK)
SLEVY A PŘÍPLATKY:
- ČASOVÁ SLEVA při záloze 5 000 Kč/os., možnost bezplatného storna do 31.8.2020, doplatek do 30% je splatný do 30.9.2020 (akce platí do 30.9.2020) = -1.500,- Kč
- vízum do Barmy = 1.500,- Kč/os. (vyřizuje CK)
- 1-lůžkový pokoj = 11.500,- Kč
- komplexní pojištění = 1.666,- Kč
- prohlídka Bangkoku = 1.900,- Kč / Fakultativně lze poslední noc zájezdu zajistit ubytování v Bangkoku - www.bangkokpalace.com (28.01.-29.01.2021) a absolvovat prohlídku Bangkoku s česky hovořícím průvodcem dne 29.01.2021 (pobyt na Koh Changu se tím zkrátí o 1 noc). Cena: 1 900 Kč/os. včetně vstupného a obědu. Program: výlet lodí po řece Chao Phraya, návštěva chrámů Wat Pho (socha ležícího Buddhy), Wat Traimit (socha zlatého Buddhy), prohlídka královského paláce s chrámem Smaragdového Buddhy...

Program zájezdu

1. den: ODLET

Odlet z Prahy v 15.30 hod. (Letecká společnost Emirates - (lety z Evropy do Asie a zpět budou operovány největším dopravním letadlem světa Airbusem A-380)).

2. den: BANGKOK

Přílet do Dubaje v 0.20 hod. Odlet z Dubaje ve 3.30 hod. Přílet do thajské metropole BANGKOKU ve 12.35 hod. Transfer na ubytování.

3. den: MANDALAJ

Přelet do Barmy. Prohlídka MANDALAJ: Mahamuni Paya - svatyně se sochou Buddhy pokrytou více než 15 cm silnou vrstvou zlatých lístků; Kuthadow Paya nazývaná "největší kniha světa" (729 mramorových desek s textem Tripitaky ukrytých ve stejném počtu malých stúp); západ slunce z Mandalajské hory. Ubytování.

4. den: INWA, SAGAINGSKÁ HORA, U-BEINŮV MOST

Projížďka koňským povozem starobylým městem INWA, zastávky u několika stúp a kláštera zbudovaného na 267 teakových sloupech. Odpoledne výjezd na SAGAINGSKOU HORU, do duchovního centra kraje s více než pěti sty, do dálky zářícími stúpami. Procházka po U-BEINOVĚ MOSTĚ - nejdelším teakovém mostě pro pěší na světě (délka 1,2 km), který je stále užíván místními obyvateli. Návrat na ubytování.

5. den: plavba lodí po řece Ayeyarwady

Celodenní plavba lodí po řece Ayeyarwady z Mandalaje do Baganu, umožňující nahlédnout do běžného života vesničanů v údolí řeky. Ubytování.

6. den: BAGAN

Návštěva BAGANU, jehož okolí zdobí na 3 000 převážně cihlových chrámů vybudovaných místními panovníky od 11. do 13. stol. na ploše pouhých cca 40 km2. Mnohé z těchto naprosto jedinečných staveb lze obdivovat nejen zvenčí, ale pozornost zaslouží i jejich vnitřní výzdoba. Nezapomenutelným zážitkem pak pro většinu návštěvníků bývá výstup na terasy chrámů s neskutečným výhledem do celého údolí. Návrat na ubytování.

7. den: POPA, NYAUNG SHWE

Zastávka u poutní hory POPA, která je nejdůležitějším místem pro uctívání natů (bůžků) v celé zemi. Panoramatická jízda horskou silnicí stoupající na náhorní plošinu Shan ležící více než 1 300 m vysoko. Ubytování v městečku NYAUNG SHWE, které je vstupní branou do oblasti jezera Inle.

8. den: jezero INLE

Celodenní výlet na malých motorových člunech po scénickém jezeře INLE, které je domovem kmene Inthů, žijících v chatrčích postavených na kůlech a živících se převážně pěstováním zeleniny a ovoce na plovoucích ostrovech přišpendlených ke dnu bambusovými kůly. Břehy jezera jsou pak poseté více než stovkou buddhistických kyaungů a tisícovkou stúp (návštěva plovoucího trhu; zastávka ve vesničce Indein s ruinami pagod ze 17 stol.;"Klášter skákající kočky"...). Návrat na ubytování.

9. den: YANGON

Odlet do YANGONU. První část prohlídky bývalého hlavního města, jehož centrum je podivuhodnou směsicí typické asijské atmosféry a chátrajících budov vybudovaných v koloniálním stylu (Chaukhtatgyi Paya, Schwedagon Paya…). Ubytování.

10. den: YANGON

Procházka indickou a čínskou čtvrtí přecpanou obchody a pouličními prodavači. Návštěva Pagody Sule Paya. Možnost nákupů na Scott Market. Večer odlet z Yangonu do Thajska. Ubytování v Bangkoku.

11. den: ostrov KOH CHANG

Transfer na ostrov KOH CHANG, který je největším ostrovem severovýchodní části Thajska. Pláže pokrývá převážně jemný písek, zatímco vnitrozemí je hornaté a pokryté tropickou vegetací. Ubytování ve středisku Khlong Prao.

12. – 15. den: ostrov KOH CHANG

Pobyt na ostrově Koh Chang.

16. den: transfer na letiště

Odpoledne transfer na letiště v Bangkoku. Odlet zpět do ČR.

17. den: ODLET

Odlet z Bangkoku ve 01.05 hod. Přílet do Dubaje v 05.00 hod. Odlet z Dubaje v 9.10 hod. Přílet do Prahy ve 12.55 hod.Tipy na výlet v okolí

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.