Kambodža – Thajsko – Koh Chang – Zrušeno

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Thajsko
Ubytování Hotely
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 39 990 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Koh Chang je největším ostrovem severovýchodní části Thajska, cca 30 km dlouhý a 14 km široký. Moře je zde příjemně teplé a průzračné. Pláže pokrývá převážně jemný písek, zatímco vnitrozemí je hornaté a porostlé tropickou vegetací. Nabízíme ubytování na jedné z nejkrásnějších pláží západní části ostrova - ve středisku Khlong Prao.
V ceně zájezdu je zahrnut 4 denní výlet do Kambodži - Angkor Watu.
Program lze rozšířit o prohlídku Bangkoku a 2 denní výlet na řeku Kwai.
Lety budou operovány největším dopravním letadlem světa Airbusem A-380 (letecká společnost Emirates).

Popis lokality ubytování

Cena zahrnuje:CENA ZAHRNUJE:
- mezinárodní letenku Praha - Bangkok - Praha včetně tax a odbaveného zavazadla
- dopravu klimatizovaným mikrobusem
- 10x ubytování (na výběr z ubytování v resortu CHAI CHET COCONUT
- 1x ubytování v Bangkoku - hotel Bangkok Palace (2-lůžk. klimatizované pokoje s možností přistýlky, minibarem a vlastním sociálním zařízením)
- 3x ubytování v hotelu v kambodžském Sieam Reapu (2-lůžk. klimatizované pokoje s možností přistýlky, minibarem a vlastním sociálním zařízením)
- 14x snídani
- služby průvodce
- pojištění CK proti úpadku
CENA NEZAHRNUJE:
- komplexní pojištění = 95,- Kč/den (pojištění léčebných výloh v zahraničí, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za škodu, pojištění zavazadel a pojištění storno-poplatku do 50.000,- Kč)
- připojištění pro případ Covid či jiné pandemie = 52,- Kč/den (kryje náklady na ubytování /do 10tis. a náhradní dopravu /do 20tis. v souvislosti s umístěním do karantény, atd. - info v CK)
- vízum do Kambodži = 1.000,- Kč/os.
- „spropitné“ a vstupné = cca 45,- USD/os.
SLEVY A PŘÍPLATKY:
- ČASOVÁ SLEVA při 30% záloze (akce platí do 31.12.2020) = 1.000,- Kč/os.
- 1-lůžkový pokoj = na vyžádání
- komplexní pojištění = 1.615,- Kč/zájezd
- připojištění pro případ Covid či jiné pandemie: 884,- Kč/zájezd
- prohlídka Bangkoku (viz pozn. č. 1) = 1.900,- Kč/os.
- výlet na Kwai (viz pozn. č. 2) = 3.000,- Kč/os.
- vízum do Kambodži (vyřizuje CK) = 1.000,- Kč/os.
- letecký transfer Bangkok - Siem Reap včetně odbaveného zavazadla (3. den) = 2.800,- Kč/os.
Související odkazy:
· Chai Chet Resort Koh Chang
· Coconut Beach Resort Koh Chang
· Bangkok Palace Hotel Bangkok
· Angkor Riviera Hotel Siem ReapMOŽNÁ ÚPRAVA PROGRAMU:Č.1: PROHLÍDKA BANGKOKU
Fakultativně lze poslední noc zájezdu zajistit ubytování v Bangkoku - www.bangkokpalace.com (28.01.-29.01./12.02.-13.02./27.02.-28.02.2021) a absolvovat prohlídku Bangkoku s česky hovořícím průvodcem dne 29.01./13.02./28.2.2021 (pobyt na Koh Changu se tím zkrátí o 1 noc). Cena: 1 900 Kč/os. včetně vstupného a obědu. Program: výlet lodí po řece Chao Phraya, návštěva chrámů Wat Pho (socha ležícího Buddhy), Wat Traimit (socha zlatého Buddhy), prohlídka královského paláce s chrámem Smaragdového Buddhy...
Č.2: VÝLET NA ŘEKU KWAI
Zájezd je možné rovněž rozšířit o 2 denní výlet z Bangkoku na řeku Kwai zahrnující "trh na železnici", plovoucí trhy Damnoen Saduak, slavný most přes řeku Kwai včetně hřbitova, NP Sai Yok (výlet na voru k vodopádu), okouzlující vodopády Erawan.... Nocleh bude zajištěn v hotelu situovaném na řece (2 lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením). Termíny 27.01.-28.01./11.02.-12.02./26.02.-27.02.2021. Cena 3 000 Kč zahrnuje dopravu mikrobusem, českého průvodce, 1x ubytování se snídaní, 2x oběd, 1x večeři, vstupné dle programu.
Č.3: UBYTOVÁNÍ
Cena při ubytování v jiných typech pokojů během pobytu na Koh Changu (nebo v jiném resortu) na vyžádání v CK. Možnost prodloužení pobytu na ostrově Koh Chang.
Č.4 - VÝLET CHIANG MAI
V termínu 31.01.-04.02.2021 nabízíme výlet do severního Thajska. Cena: 8 900 Kč (zahrnuje: letenku, transfery, 4 noci se snídaní v hotelu***, českého průvodce; nezahrnuje vstupné - cca 2 000 THB).1. DEN - Navečer transfer na letiště. V cca 19 hod. odlet z Bangkoku do Chiang Mai (doba letu cca 1 hod.). Transfer na ubytování. Nocleh; 2. DEN - Prohlídka podmanivého CHIANG MAI, historického města a centra buddhismu se stovkami okouzlujících chrámů a pagod pocházejících z 14.-16. stol. (Wat Phra Singh, Wat Chedi Luang, Wat Chiang Man). Návštěva orchidejové farmy. Výjezd k Wat Phra That Doi Suthep (1 605 m), nejuctívanějšímu náboženskému místu v severním Thajsku s reprezentativní výzdobou a fantastickými výhledy. Návrat na ubytování. Návštěva nočního bazaru v Chiang Mai. Nocleh; 3. DEN - Celodenní výlet mikrobusem na nejvyšší horu Thajského království - DOI INTHANON (2 565 m) tyčící se ve stejnojmenném národním parku porostlém bujnými tropickými lesy, protkaném mocnými řekami a majestátnými vodopády. Nenáročná procházka s neopakovatelnými scenériemi. Návrat na ubytování; 4. DEN - Návštěva vesnice "DLOUHÝCH KRKŮ". Prohlídka pozoruhodného jeskynního komplexu CHIANG DAO s krápníkovou výzdobou doplněnou početnými sochami Buddhy. Odpoledne zastávka na ČAJOVÉ PLANTÁŽI "Araksa Tea Garden". Vyzkoušení sběru čajových lístků, seznámení s výrobou a ochutnávka. Návrat na ubytování; 5. DEN - Transfer na letiště v Chiang Mai. Odlet do Bangkoku a pokračování mikorobusem na ostrov Koh Chang.
Č.5: VÝLET NA OSTROV KOH KOOD
Na přání pro Vás zajistíme výlet na ostrov Koh Kood (4. největší ostrov země dlouhý 25 km a široký cca 12 km), který je jedním z posledních míst v Thajsku dosud nedotčeným masovým turismem. Užívat si zde lze především klidu a lenošení na liduprázdných plážích či šnorchlování. Doporučená délka pobytu je 3-4 noci. Na Koh Kood Vás z Koh Changu za cca 1,5 hod. dopraví rychloloď. Cena zpátečního transferu je 1 500 Kč/os. (od resortu do resortu). Doporučujeme ubytování v Koh Kood Resortu (www.kohkoodresort.in.th) ležícím v udržované zahradě přímo na břehu průzračně čistého moře. Cena 2 lůžkového klimatizovaného pokoje (superior garden view) je 2 900 Kč/pokoj se snídaní pro 2 osoby/noc.

Program zájezdu

1. den: Praha

Odlet z Prahy v 15.30 hod. (letecká společnost Emirates).

2. den: Dubaj, Bangkok

Přílet do Dubaje v 0.25 hod. Odlet z Dubaje v 3.30 hod. Přílet do thajské metropole BANGKOKU v 12.35 hod. Transfer na ubytování do hotelu v Bangkoku.

3. den: Kambodža

Odjezd autobusem do Kambodži (celkem cca 8 hod. včetně vyřízení vízových formalit na hranici). Odpoledne ubytování v kambodžském SIEM REAPU. (Za příplatek 2 800 Kč/os. včetně odbaveného zavazadla lze transfer z Bangkoku do Siem Reapu zajistit letecky). Nocleh.

4. den: Kambodža - Angkor Tom, Bayon Temple, Prohm Temple, Angkor Wat

Návštěva jižní části ANGKOR TOM, bývalé metropole království Angkor (802-1432). Prohlídka jednoho z nejpozoruhodnějších chrámů tohoto dávného města - BAYON TEMPLE (54 kamenných věží, z nichž každá je vyzdobena čtyřmi obličeji směřujícími do čtyř hlavních světových stran) a dalších architektonických skvostů: Bapoun Temple, Terrace of the Elephant, Terrace of Leper King, Royal Enclosure, Women and Men Pond… Odpoledne návštěva chrámu PROHM TEMPLE, původně buddhistického kláštera, kde v době největší slávy žilo na 12 000 mnichů (vystavěno roku 1186 králem Jayvarmanem VII.). Dnes jsou zdi tohoto komplexu působivě prorostlé kmeny a kořeny mohutných stromů okolní džungle, čímž se řadí mezi nejfotografovanější turistickou atrakci celého areálu. V podvečer prohlídka monumentálního ANGKOR WATU - největší náboženské stavby světa. Návrat na ubytování.

5. den: Kambodža - Tonle Sap

Výlet lodí po TONLE SAP, nejrozlehlejším sladkovodním jezeře jihovýchodní Asie spojený s prohlídkou plovoucí vesnice dokumentující život domorodců. Exkurze do řemeslné díly Artisans. Odpoledne návštěva trhů v Siem Reapu. Návrat na ubytování.

6. den: Thajsko - KOH CHANG

Pozemní transfer busem (mikrobusy) na ostrov KOH CHANG, který je největším ostrovem severovýchodní části Thajska, cca 30 km dlouhý a 14 km široký. Moře je zde příjemně teplé a průzračné. Pláže pokrývá převážně jemný písek, zatímco vnitrozemí je hornaté a pokryté tropickou vegetací. Ubytování na jedné z nejkrásnějších pláží západní části ostrova - ve středisku Khlong Prao. Resorty se nacházejí v zahradě na břehu moře (www.chaichetresort.com; www.coconutkohchang.com).

7. – 15. den: Thajsko - KOH CHANG

Pobyt na ostrově KOH CHANG. Středisko samotné, stejně jako celé západní pobřeží nabízí nepřeberné možnosti denní i večerní zábavy a aktivit (potápění, šnorchlování na korálových útesech, trekking v horách, jízdu na slonech, mořský kayaking, lodní výlety po okolních ostrovech…). V letovisku naleznete řadu restaurací a obchodů včetně supermarketů a banky.

16. den: Thajsko - KOH CHANG, transfer do Bangkok

Odpoledne transfer na letiště v Bangkoku.

17. den: Bangkok

Odlet z Bangkoku v 1.05 hod. Přílet do Dubaje v 5.00 hod. (U zájezdu v termínu 29.01.-14.02.2021 odlet z Bangkoku v 3.30 hod.; přílet do Dubaje v 7.15 hod.). Odlet z Dubaje v 9.10 hod. Přílet do Prahy v 12.55 hod.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.