Silvestrovský okruh s pobytem u moře

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Thajsko
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 62 990 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Oslava Nového roku v Thajsku, zemi úsměvů, zpříjemněná poznáním buddhistických chrámů, přírody a všudy přítomných oranžových rouch mnichů. Putování završíte odpočinkem u moře.

Program zájezdu

1. den - ODLET Z PRAHY DO BANGKOKU

2. den - PŘÍLET DO BANGKOKU

Snídaně v letadle, přílet do Bangkoku v odpoledních hodinách. Transfer do hotelu, ubytování.

3. den - POZNÁNÍ BANGKOKU VČETNĚ KRÁLOVSKÉHO PALÁCE

Snídaně. Celodenní fakultativní prohlídka města. Navštívíte chrám Wat Traimit v čínské čtvrti, kde se nachází socha zlatého Buddhy, která je vyrobena z 5,5 t ryzího zlata, dále chrámový komplex Wat Po se sochou ležícího Buddhy. Prohlédnete si královský palác – Grand Palace a zde si uvidíte chrám Wat Phra Kaeo, ve kterém se nachází jeden z nejvýznamnějších symbolů Thajska – socha Smaragdového Buddhy. Poté budete mít možnost neopakovatelného zážitku z projížďky lodí po kanálech řeky Chao Phraya, vodní tepny města, během které se podíváte na chrám Wat Arun. V závěru prohlídky navštívíte manufakturu drahých kamenů a zlata. Příjezd do hotelu.

4. den - PLOVOUCÍ TRHY, MOST PŘES ŘEKU KWAI

Snídaně. Brzký ranní odjezd na trh na kolejích Mae Klong ve městě Samut Songkhram. Návštěva kokosové plantáže s výrobou kokosového cukru, mléka a dřevěných předmětů. Projížďka loďkami po kanálech na plovoucí trhy Damnoen Saduak. Pokračování do Kanchanaburi. Návštěva hřbitova spojeneckých zajatců, kteří pracovali na stavbě železnice smrti. Oběd v místní restauraci. Prohlídka slavného mostu přes řeku Kwai. Odjezd do národního parku Sai Yok. Ubytování a večeře ve stylovém hotelu na plovoucích raftech. Nocleh v národním parku Sai Yok.

5. den - PRŮSMYK PEKELNÉHO OHNĚ, VODOPÁDY ERAWAN

Snídaně. Odjezd k průsmyku Pekelného ohně - Hell fire pass. Procházka džunglí k průsmyku se zbytky původní železnice smrti. Návštěva muzea s filmem o tvrdých podmínkách zajatců a asijských dělníků stavějících železnici. Procházka po dřevěném mostě z druhé světové války, návštěva jeskyně Tham Krasé. Návštěva sloní farmy, fakultativní projížďka na slonech. Oběd v místní restauraci. Odjezd do národního parku Erawan. Návštěva sedmistupňového vodopádu, kde v některých jezírkách rybičky dělají přírodní pedikúru, koupání. Návrat do národního parku Sai Yok. Nocleh.

6. den - SÍDLO DÁVNÝCH KRÁLŮ AYUTTHAYA

Snídaně. Ranní odjezd do historického města Ayutthaya, která zastávala roli hlavního města královstí Siam, návštěva chrámu Wat Yai Chai s obrovským čedím postaveným na památku vítězství krále Naresuana nad Barmánci. Oběd v místní restauraci. Prohlídka dalších ayutthajských chrámů Wat Pra Mongkhon Bophit, Wat Phra Si Sanphet a přilehlého královského paláce, transfer do hotelu, ubytování, nocleh Ayutthaya.

7. den - LETNÍ SÍDLO KRÁLŮ

Snídaně, odjezd do Bang Pa-in, prohlídka letního paláce králů Ayutthayi. Jedná se o palácový komplex na řece Chayo Praya obklopený nádherným parkem s jezírky. Transfer do letoviska Pattaya, po cestě čas na individuální oběd, ubytování v hotelu, nocleh.

8.-10. den - RELAXACE U MOŘE

Snídaně. Volno ke koupání a odpočinku s možností využití fakultativních výletů.

11. den - PATTAYA - BANGKOK

Snídaně. Transfer na letiště v Bangkoku, odlet do Prahy

12. den - PŘÍLET DO PRAHY

Přílet do Prahy   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.