Thajské maximum - Památky a bílé pláže ostrova Ko Samet

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Thajsko
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem od 54 950 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Jeden z nejoblíbenějších zájezdů do Asie. Díky dlouholetým zkušenostem vyladěný a pestrý program!

Program zájezdu

1. - 2. den

Letecky do THAJSKA. Hlavní město Bangkok. Mrakodrap Baiyoke Sky Tower – nezapomenutelná vyhlídka.

3. den

Ceremoniální obří houpačka Giant"Swing, ulice s obchody plnými soch Buddhů, potravinová ranní tržnice. Chrám Wat Po s obrovským ležícím Buddhou. Největší květinová tržnice v Thajsku fungující 24 hodin denně. Plavba dlouhoocasou lodí po vodních kanálech k ikonickému chrámu úsvitu Wat Arun. Večerní rušné ulice Lamphutree a Khaosan Road.

4. den

Bangkok – působivý"Královský"palác s chrámem Smaragdového"Buddhy. Poutní chrám Golden"Mountain – pozlacená chedí a svaté relikvie Buddhy. Obří mořské akvárium Sea"Life. Nočním lůžkovým vlakem či busem na thajský sever.

5. den

Příjezd v"ranních hodinách do starobylého města Chiang Mai s"historickými hradbami a vodním příkopem. Dílničky thajských řemeslníků - ukázka výroby tradičních deštníků, řezbáři, zlatníci, výroba hedvábí. Doi Suthep - hora s nejmalebnějším buddhistickým chrámem severu. Pulzující noční bazar.

6. den

To nejlepší z Chiang Mai a okolí. Exkurze do sloního kempu. Seznámíme se s lidmi, jejichž život je zasvěcen slonům. I vy budete mít možnost slony krmit a blíže poznat. Fakultativní výprava k „dlouhým krkům” Long neck. „Žirafí ženy” kmene Padang s mohutnými mosaznými spirálami, které jim „vytahují” krk do neuvěřitelné délky. Motýlí a orchidejová farma. Chrám"Wat Chiang Man krále Mengrai. Křišťálová figura Setang Khanami se silou přivolávat déšť. Chrám Wat Chedi Luang s masivní chedí. Tradiční masáže.

7. den

Místní tržiště s ochutnávkou místních specialit. Pro zájemce splavování řeky na raftech. Trek do vesnice horského kmene. Nocleh v"tradičních příbytcích.

8. den

Trek thajskou džunglí k vodopádu. Nocleh v"tradičních příbytcích.

9. den

Posvátná jeskyně Chiang"Dao. Přejezd minibusy do Thatonu, návštěva moderního chrámu a západ slunce nad řekou Kok.

10. den

Plavba lodí z Thatonu do Chiang"Rai. Koupání v horkých sirných pramenech."Unikátní Bílý chrám Wat"Rong"Khun. Přejezd na jih, nocleh ve městě Phitsanulok.

11. den

Starobylé královské město Sukhothai. Prohlídka nejvýznamnějších chrámů a paláců v"sedle kola nebo tuk tuku."Přejezd do"Ayutthaya, nocleh.

12. den

Nejvýznamnější památky královského města Ayutthaya. Cesta do přístavu Ban Phe. Lodí na ostrov Ko Samet.

13. - 15. den

Pobyt na ostrově Ko Samet. Bílé pláže, koupání, šnorchlování, relax. Pro zájemce pěšky napříč ostrovem, noční lov sépií, vodní lyže či skútr. Masáže přímo na pláži. Plavba lodí z ostrova do přístavu Ban Phe. Přejezd do Bangkoku a večerní odlet.

16. den

Letecký návrat domů.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.