Clover Magic Seagate Belek

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Turecko, Belek
Název ubytování Clover Magic Seagate Belek
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 15 990 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

All inclusive zahrnuje snídaně, obědy a večeře - vše formou bufetu, pozdní snídaně, odpolední káva/zákusek, teplý a studený snack mezi 10.00-23.00 hodinou, zmrzlinu v určených časech, půlnoční polévku, místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10.00 do 24.00 hodin. Možnost večeří v à la carte restauraci za rezervační poplatek cca. 5 EUR.

Popis ubytování

VybaveníVstupní hala s recepcí a lobby, lobby bar, hlavní restaurace, à la carte restaurace, pool bar, disco bar, beach bar, venkovní a vnitřní bazén, bazén se 3 skluzavkami, dětský bazén - lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži zdarma, fitness centrum, tenisový kurt (osvětlení za poplatek), stolní tenis, dětské hřiště, wellness centrum, Wi-Fi v lobby.UbytováníVkusně a moderně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky nebo až dvou přistýlek pro děti do 12 let, klimatizace, TV/SAT, telefon, minibar, trezor, fén a balkon.Sport a zábavaFitness, aerobic, aqua aerobic, vodní pólo, tenisový kurt (osvětlení za poplatek), stolní tenis, plážový volejbal, šipky a dětské hřiště. Hotel pořádá během dne různé animační programy, večery zpříjemní živá hudba a 1x týdně se koná turecká noc. Dětem je k dispozici miniklub (4–12 let).

Popis lokality ubytování

PolohaHotel je umístěn v oblasti Belek - Bogazkent. Byl otevřen v roce 2005 a v roce 2014 byl renovován. Nejbližší nákupní možnosti najdete ve vzdálenosti cca 400 m. Centrum Beleku s rozsáhlejšími obchodními možnostmi je situováno cca 8 km od hotelu a je dostupné místní dopravou. Písčito-oblázková pláž se nachází v bezprostřední blízkosti hotelu.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.