Crystal Prestige Elite

*****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Turecko, Kemer
Název ubytování Crystal Prestige Elite
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem za 25 490 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Ultra All inclusive zahrnuje - snídaně, pozdní snídaně, obědy a večeře vše formou bufetu. Občerstvení během celého dne, místní a vybrané importované alkoholické a nealkoholické nápoje 24 hodin denně, avšak dle otvíracích dob jednotlivých barů. Možnost večeře jedenkrát za pobyt v à la carte restauraci (nutno objednat předem). Za poplatek – importované šampaňské, luxusní importovaný alkohol a pokojový servis.

Popis ubytování

VybaveníVětší hotelový komplex disponuje 24 hodinovou recepci, hlavní restaurací, dětskou restaurací, 3 à la carte restauracemi (italská, turecká, mořské plody), cukrárnou, několika bary, venkovními bazény, vnitřním bazénem, aquaparkem, tureckými lázněmi, jacuzzi, kadeřnictvím, fitness centrem, internetovou kavárnou, prádelnou, čistírnou, službami lékaře, Wi-Fi internetovým připojením, amfiteátrem, mini fotbalovým hřištěm, mini klubem pro děti, plážovým barem, lehátky, slunečníky a osuškami u bazénů i na pláži zdarma.UbytováníStandardní dvoulůžkové pokoje s možností jedné nebo až dvou přistýlek pro děti do 12 let mají klimatizaci, telefon, minibar, TV-SAT, trezor, koupelnu s WC, set na přípravu kávy a čaje, vysoušeč vlasů, Wi-Fi připojení a balkon. Za příplatek možnost vyžádání pokoje směrovaný na moře, případně rodinného pokoje s možností dvou přistýlek.Sport a zábavaFitness centrum, tenis, stolní tenis, šipky, basketbal, gymnastika, aerobik, pétanque, vodní sporty, mini fotbal, noční show, živá hudba, animační programy. Pro děti mini klub (4 - 12 let), hřiště, mini diskotéka, kino, animační programy, aquapark, dětské hrací centrum (vše zdarma). Za poplatek turecké lázně, masáže, peeling, kadeřnictví, osvětlení tenisových kurtů, herní místnost, vodní sporty, internetová kavárna, prádelna, čistírna, obchody, služby lékaře, fotograf, telefon, fax, hlídání dětí a zapůjčení kočárku.

Popis lokality ubytování

PolohaHotel se nachází v letovisku Göynük cca 8 km severně od centra Kemeru a přibližně 45 km od letiště v Antalyi. Pláž je vzdálená od hotelu cca 250 metrů přes pobřežní komunikaci nebo nadchodem.Tipy na výlet v okolí

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.