Defne Ana

**** +
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Turecko, Turecká riviéra, Side
Název ubytování Defne Ana
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 18 480 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Další z oblíbeného řetězce hotelů Defne je vystavěn jen několik kilometrů od starověkých ruin antického Side. V areálu hotelu se nachází dobře udržovaná zahrada s množstvím subtropických rostlin a stromů. Hotel svým hostům nabízí mléko a mléčné produkty, maso, ovoce a zeleninu pocházející z vlastní farmy. Jedná se o hotel určený pro osoby starší 12 let, je tedy vhodný pro všechny, kteří hledají vhodné místo pro klidnější dovolenou. Hosté mohou využívat všech služeb sesterského hotelu Defne Star.

Popis ubytování

Popis hoteluvstupní hala s recepcí; hlavní restaurace; 2 restaurace s obsluhou (turecká a rybí, umístěny v sesterském hotelu Defne Star, nutná rezervace, 1× za pobyt zdarma); několik barů; internetová kavárna (za poplatek); Wi-Fi v lobby a u bazénu(zdarma); bazén (lehátka, slunečníky, matrace a osušky zdarma);Popis pokojeStandardní pokojcentrální klimatizace; vlastní sociální zařízení (koupelna, vysoušeč vlasů, WC); trezor; telefon; LCD TV; minibar (denně doplňován vodou a minerálkou); balkon ; Ubytování za příplatekPokoj s bočním výhledem na moře;Popis plážeširoká písčitá; lehátka, slunečníky, matrace a osušky zdarma; plážový bar;Sportovní aktivity zdarmadenní a večerní programy (v sesterském hotelu Defne Star); tenisový kurt (vybavení za poplatek); fitness; plážový volejbal; šipky; kulečník; turecké lázně (procedury za poplatek); sauna;Sportovní aktivity za příplatekvodní sporty na pláži; masáže;StravaAll Inclusive:

platnost All Inclusive programu 10.00–24.00;
snídaně, obědy a večeře formou bufetu;
odpolední káva/čaj a zákusky;
neomezené množství rozlévaných nealkoholických (džusy – ne z čerstvého ovoce) a alkoholických nápojů místní výroby;
Lze čerpat v místech a časech určených hotelem;
Obědy jsou podávány pouze v hotelu Defne Star.;Oficiální kategorie4 hvězdičkyPoznámkaU tohoto hotelu nelze využít službu "Změna 10 dní před odletem zdarma". Hotel pouze pro osoby starší 12 let. Rozsah a kvalita uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci. Oficiální hodnocení: 4*, naše hodnocení: 4+*Obědy jsou podávané pouze v hotelu Defne Star.

Popis lokality ubytování

pláže: 0 m u pláže; letiště: 71 km Antalya; centra: 3 km Side; nákupních možností: 0 m (v okolí hotelu);Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.