USA – New York, Washington, Niagara + Kanada – Toronto

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita USA
Ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 47 990 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Poznávací zájezd po nejkrásnějších pamětihodnostech východu USA. Letos je nově zájezd o 1 den delší, který strávíme ve Washingtonu. Díky tomu, že do Washingtonu letíme z Buffala nám ubydou 2 dlouhé přejezdy busem z New Yorku a zpět. Při zájezdu budeme mít 5x nocleh v New Yorku letos nově přímo na Manhattanu, 2x nocleh přímo na Niagaře a 2x ve Washingtonu.

Popis lokality ubytování

POPIS STRAVOVÁNÍ:- 9x jednoduché snídaněCENA ZAHRNUJE:- letenky Praha – Amsterdam - New York - Buffalo (Niagara) – Detroit – Washington– Amsterdam - Praha
- letištní a bezpečnostní taxy vč. poplatku za odbavené zavazadlo
- 5x 3*** hotel v New Yorku na Manhattanu, cca 150 m od stanice metra
- 2x 3*** hotel 600m od Niagary
- 2x 3*** hotel ve Washingtonu, cca 150 m od stanice metra
- 9x jednoduché snídaně
- výlet busem z Niagary do Toronta
- transfery námi najatým busem z letišť na hotely a z hotelů na letiště v New Yorku, Niagaře a Washingtonu (celkem 6x)
- služby průvodce
- pojištění CK proti úpadkuCENA NEZAHRNUJE:- jízdné MHD (metrem, lodí apod.), event. vstupy
- komplexní pojištění = 95,- Kč/den (pojištění léčebných výloh v zahraničí, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za škodu, pojištění zavazadel a pojištění stornopoplatku do 50.000,- Kč)
- připojištění P pro případ Covid-19 či jiné pandemie = 52,- Kč/den
- vstupní vízum do USA - formulář ESTA
- lodní výlet k Soše SvobodySLEVY A PŘÍPLATKY:- cena za 2 lůžkový pokoj – 2 oddělené postele je příplatek za hotel v New Yorku. Na Niagaře i ve Washingtonu jsou na pokoji 2 postele
- sleva FIRST MINUTE při platbě 3.000 Kč zálohy (akce platí do 28.2.2021) = -700,- Kč
- sleva FIRST MINUTE při platbě 3.000 Kč zálohy (akce platí do 30.4.2021) = -400,- Kč
- komplexní pojištění = 1.045,- Kč
- připojištění P = 572,- Kč
- vstupní vízum do USA - formulář ESTA = 500,- Kč
- 1-lůžkový pokoj = 10.980,- Kč (příplatek k 2-lůžk.pokoji s manželskou postelí)
- lodní výlet k Soše Svobody = 750,- Kč/dospělý; 600,- Kč/senior 65+ (cena zahrnuje: lodní lístek, vstup k piedestalu Sochy Svobody, rezervační poplatek)

Program zájezdu

1. den: ODLET Z PRAHY DO NEW YORKU

Odlet z Prahy v 08:50 h přes Amsterdam do New Yorku (přílet cca v 14.30 h), transfer na ubytování v hotelu přímo v centru Manhattanu, nocleh.

2. den: NEW YORK - PROHLÍDKA MANHATTANU. WALL STREET S BURZOU, KOSTEL TRINITY…

Společná prohlídka špičky Manhattanu - MHD + pěšky s průvodcem, Battery park, kostel Trinity Church, Wall street s burzou, 9/11 Memorial, Woolworth Building, NY radnice, Brooklynský most, China Town, Little Italy, nocleh.

3. den: NEW YORK - ELLIS ISLAND A LIBERTY ISLAND SE SOCHOU SVOBODY, Pátá Ave,…

Výlet lodí na ostrovy Ellis Island a Liberty Island se sochou Svobody, Union Sq., Pátá Ave, Empire State Building, Madison Square Garden, slavné náměstí Times Square, nocleh. Fakultativně ve večerních hodinách návštěva Metropolitní Opery (www.metopera.org

4. den: NEW YORK - Chrysler Building, budova OSN, ROCKEFELLEROVO CENTRUM,…

Společná prohlídka Středního Manhattanu - Grand Central Terminal, Chrysler Building, budova OSN, Public Library, Rockefellerovo centrum, katedrála sv. Patrika, Carnegie Hall, Metropolitní opera, výjezd na mrakodrap Empire State Building, nocleh. Fakultativně ve večerních hodinách návštěva Metropolitní Opery (www.metopera.org

5. den: NEW YORK - Columbus Circle, Central Park s Metropolitní operou

Společná prohlídka Columbus Circle, Central Park s Metropolitní operou, možnost navštívit Metropolitan Museum of Art nebo Guggenheimovo muzeum, nocleh.

6. den: PŘELET DO BUFFALA, NIAGARSKÉ VODOPÁDY

Dopoledne transfer na letiště La Guardia (NYC), po poledni přelet do Buffala, transfer na ubytování do hotelu na kanadské straně vodopádů, pouhé 4 min pěšky od Niagarských vodopádů, prohlídka kanadské strany, po setmění pěší návštěva nasvícených vodopádů - úžasná světelná show reflektorů, promítaná přímo na valící se vodu, nocleh.

7. den: TORONTO

Ráno odjezd do Toronta - prohlídka města včetně pohádkové budovy Casa Loma, telekomunikační věže CN Tower (se svou výškou 553 m byla od svého dokončení v roce 1975 až do roku 2007, kdy ji neoficiálně překonala Burj Khalifa, nejvyšší volně stojící stavbou s veřejně přístupnou vyhlídkovou plošinou na světě). Procházka po centru města. V podvečer příjezd zpět do Niagara Falls. Nocleh.

8. den: NIAGARSKÉ VODOPÁDY

Dopoledne pěší prohlídka Niagarských vodopádů s vyhlídkami na 55 metrů vysokou masu padající vody. Před polednem odjezd od hotelu na prohlídku americké strany Niagarských vodopádů. Na vyhlídkových plošinách můžete sledovat vodopád zblízka - Prospect Point a Goat Island (Kozí ostrov), kde se nachází Jeskyně větrů - Cave of the Winds. Odpoledne přejezd na letiště v Buffalu, odlet přes Detroit do Washingtonu (dolet v 21.51 h). Přejezd na ubytování a nocleh.

9. den: Washington

WASHINGTON - monument George Washingtona, Bílý dům, Kapitol, sídlo senátu a kongresu. Volno na návštěvy muzeí (např. kosmu) a slavné obrazárny (gratis) na hlavní třídě Mall. Nocleh opět v hotelu ve Washingtonu.

10. – 11. den: Pentagon, Arlingtonský hřbitov, pamáník Abrahama Lincolna, Odlet…

10. den: Odjezd od hotelu na prohlídku čtvrti kde se nachází - Pentagon, národní válečný památník, Arlingtonský hřbitov, památník Abrahama Lincolna. Odpoledne přejezd na mezinárodní letiště a odtud v 17.40 h přelet do Amsterdamu. 11. den: Ráno přílet do Amsterdamu (7.15 h) a v 12.05 h odlet do Prahy. Přílet do Prahy v cca 13.35 h) Pozn: Uvedené časy letů jsou pouze orientační ! Garantem zájezdu: CK SIMON-TOURIST s.r.o.Tipy na výlet v okolí

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.