Anglií se skotským pohlazením (letecky)

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Velká Británie
Název ubytování Anglií se skotským pohlazením (letecky)
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem od 25 219 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis ubytování

Výhody nabídky 1to nejlepší z Anglie a Skotska Výhody nabídky 2velmi oblíbený zájezdVýhody nabídky 3prohlídka palírny whiskey v ceněProgram zájezdu1. den: Odlet z Prahy do Londýna, odjezd do univerzitního města Cambridge – královská kolej z 15. století s úctyhodnou kaplí, přejezd do Nottinghamu, k jehož dominantě patří Nottingham Castle, ubytování, večeře.

2. den: Dopoledne procházka po Sherwoodském lese ve stopách Robina Hooda, odpoledne nejprve prohlídka historického města York - hrázděné domy, středověké ulice, radnice, obrovská katedrála s největší sbírkou maleb na skle…. Procházka v krásném vodním parku kolem opatsví Fountains Abbey (UNESCO), zastávka u katedrály a hradu na skalnatém poloostrově nad řekou Wear v Durhamu (UNESCO) – nejlepší příklad normanské architektury v Anglii. Odjezd do Newcastlu – města mostů se slavnou noční klubovou scénou... odjezd na ubytování, večeře.

3. den: Dopoledne překročení Hadriánova valu, průjezd Northumberlandským národním parkem, zastávka na skotských hranicích. Prohlídka hraniční oblasti Borders se zastávkami u opatství v Jedburghu a Kelso a prohlídkou zámku Floors – největší šlechtické sídlo Skotska, přejezd do Edinburgu a prohlídka skotské metropole s jedinečnými středověkými a gregoriánskými čtvrtěmi. Staré město s dominantou středověkého hradu a neoklasicistní Nové město, Královská míle se St. Giles Cathedral, Holyrood Palace…. Odjezd na ubytování.
4. den: Dopoledne zastávka u technického zázraku ve Falkirku – originální rotační lodní výtah, prohlídka ohromujícího skotského hradu Stirling, jedinečná ukázka renesanční skotské architektury. Odpoledne návštěva národního parku Trossachs krásná jezera a údolí, panoramatická cesta kolem největšího skotského jezera Loch Lomond se zastávkou v městečku Luss, na cestě do Glasgowa prohlídka palírny whisky s možností ochutnávky a nákupu. Glasgow - nejkrásnější viktoriánské město Skotska, s náměstím George Square a přilehlé obchodní pěší zóny, katedrálou… Odjezd na ubytování.
5. den: Přejezd ze Skotska do nejkrásnějšího Národního parku Anglie - jezerní oblasti Lake District, zastávky v pověstné kovárně Gretana Green, v Keswicku u nejkrásnějšího jezera oblasti Derwentwater a v Bownes u největšího jezera oblasti Windermere, odpoledne přejezd do Liverpoolu, prohlídka města po stopách Beatles a obrovských přístavních budov (UNESCO). Odjezd na ubytování.
6. den: Po snídani odjezd k nejkrásnějšímu anglickému hradu Warwick – návštěva velkolepé středověké pevnosti s expozicí muzea Madame Tussaud´s, dnes nejkrásnější majestátní sídlo v zemi. Zastávka v univerzitním městě Oxford, nejstaršího univerzitního města v Anglii, odjezd do Stratford-upon-Avon, prohlídka druhého nejnavštěvovanějšího města po Londýně – rodiště W. Shakespeara, města pyšnícího se mnoha malebnými domy spjatými se životem Shakespeara a unikátní hrázděnou architekturou, věznice z 15. stol., radnice se sochou Shakespeara, odjezd na ubytování do Londýna, večeře.

7. den: Po snídani okružní jízda autokarem s případnými zastávkami po londýnských zajímavostech – Trafalgar Square, Westminsterské opatství, Whitehall, Big Ben, katedrála Sv. Pavla, Tower, Tower Bridge, London Eye… Transfer na letiště a odlet do Prahy.FakultativněFakultativní služby: • příplatek za jednolůžkový pokoj 7.490,- Kč • vstupenka na hrad Warwick 790,- Kč*Cena zahrnuje• letenku Praha-Londýn-Praha včetně tax a příplatků • 6 noclehů v hotelech*** s polopenzí (s anglickou snídaní a večeří s 3-chodovým menu) • prohlídka palírny whisky s možností ochutnávky • dopravu autokarem po trase zájezdu • průvodce • pojištění dle zákona č. 159/1999 Sb.InformaceInformace: K rezervaci nutno dodat datum narození, státní příslušnost, číslo pasu nebo OP, platnost pasu nebo OP od-do od každého účastníka.Informace:*MORAVA - ZDARMA JÍZDENKA ČD DO/Z PRAHY, VÍCE INFORMACÍ U VAŠEHO PRODEJCE. Změna programu vyhrazena. * Uvedené vstupné platí při minimálním počtu 15 účastníků. Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 25 osob.Cena nezahrnuje: • vstupy do památkových objektůZvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.