Harry Potter a kouzlo Londýna

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Velká Británie, Londýn
Název ubytování Harry Potter a kouzlo Londýna
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem od 12 154 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Ubytování
Dvouhvězdičkové/Tříhvězdičkové hotely - komfortní hotely nedaleko centra města (zóna II - III) v blízkosti stanice metra.

Pokoje
Funkčně zařízené, všechny dvoulůžkové (s možností přistýlky) s koupelnou a WC.

Vybavení
V hotelu restaurace, bar, často lobby s TV

Strava
Kontinentální snídaně formou bufetu

Místní kategorie
**/***

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Popis stravování

Snídaně

Popis ubytování

ProgramStudio Warner Bros - Harry Potter a kouzla • Dinosauři v přírodovědném muzeu • Věž duchů a legenda Westminsteru  • Trafalgarské náměstí a Piccadily Circus  • King's Cross i slavné nástupiště 9 a 3/4 • Londýnské akvárium -

Den 1
Setkání na letišti 2 hodiny před odletem na jednotlivých letištích. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Při příjezdu do Londýna, transfer do hotelu. Organizační schůzka. Transfer městskou hromadnou dopravou do Londýna, začneme prohlídkou v centru: budovy parlamentu s Big Benem, Westminsterské opatství, Trafalgarské náměstí a Piccadily Circus se slavným Amorem. Večeře pro zájemce (za příplatek). Návrat do hotelu, ubytování a přenocování.

Den 2
Po snídani pojedeme veřejnou dopravu do Londýna. Začneme u Tower of London - nádhernou středověkou pevností a královskou pokladnicí, ve které můžete kromě jiného obdivovat královské insignie a největší diamant na světě. V blízkosti leží jedna z nejznámějších atrakcí města - Tower Bridge. Krátká jízda lodí po řece Temži do Westminsteru. Navštěva Buckinghamského paláce. Poté se vydáme do největšího voskového muzea Madame Tussaud, kde můžete spatřit své idoly - filmové, hudební, politické, sportovní hvězdy nebo se můžete bát v místnosti strachu. Polopenze (za příplatek). Návrat do hotelu a nocleh.

Den 3
Po snídani výlet do London Warner Bros Studio, ve kterém se přesuneme do kouzelného světa Harryho Pottera. Rekvizity, kostýmy, scénografie, kouzla, hůlkový souboj nebo létání na koštěti - to jsou některé z atrakcí, které nám toto místo nabízí. (Upozornění! Vzhledem k omezujícím pravidlům rezervace Warner Bros musí být potvrzena 30 dní před příjezdem. Vstupenky jsou objednány pro všechny účastníky. Pokud tuto atrakci nechcete využít, nahláste to prosím při rezervaci! Lidé, kteří si kupují výlet 30 nebo méně dní před odjezdem z Polska, Rainbow nezaručuje rezervaci vstupenek na Warner Bros). Po návratu do centra Londýna, jízda na London Eye, který poskytne skvělý výhled na město. Poté návštěva londýnského akvária - jednoho z nejlepších nejen v Evropě, kde můžete potkat vodní živočichy z celého světa a dokonce čelit žralokům. Večeře pro zájmce (za příplatek). Návrat do hotelu a přenocování.

Den 4
Po snídani vystěhování a odložení zavazadla v hotelu; přejezd hromadnou dopravou na stanici King's Cross a návštěva slavného nástupiště 9 a 3/4. Poté půjdeme do přírodovědného muzea zobrazujícího historii Země, jednou z největších atrakcí je galerie dinosaurů. Transfer na letiště, odlet do Polska.

Upozornění k programu
- Průvodce neprovází po muzejních objektech.
- Pořadí realizace bodů programu může být změněno.
- Pokud máte cestovní pas, doporučujeme vám ho vzít kvůli efektivnějšímu odbavení na letišti v Londýně (nevztahuje se na děti do 12 let).JinéObsluha skupiny v systému TOUR GUIDE 
Jedná se o bezdrátový elektronický systém provázení skupin, který umožňuje zákazníkům pohodlnou formu komentované prohlídky. Přečtěte si více o Tour guide.CenaCena zahrnuje: let na trase Polsko - Londýn - Polsko, letištní poplatky, transfer z/na letiště, transfer do Warner Bros Studio, ubytování v hotelu (3 noci), 3x kontinentální snídaně, průvodce, turistický program, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Cena nezahrnuje: náklady na vstupenky, výlety lodí, místní průvodce, TGS set (celkem cca 220 GBP / osoba, děti do 16 let cca 190 GBP, platí se na místě průvodci). Cesty hromadnou dopravou se platí zvlášť (přibližně 10 GBP / osoba a den, děti do 16 let přibližně 5 GBP za den). Večeře za příplatek cca 18 GBP / jedna večeře / osobu.

Důležité! Přečtěte si aktuální informace Covid-19 a cestování a podmínky vstupu.

Název zájezdu v polštině: Harry Potter i magia Londynu
Kód zájezdu: LFMTip z okolí
Zimní pohádka v londýnském Hyde Parku Hlavní město Spojeného království má v každém ročním období své neopakovatelné kouzlo. Během adventu se promění ve vánoční pohádku, jednu z nejkrásnějších na světě.... Novinky.cz

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.