Londýn, letecký víkend s programem

** +
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Velká Británie, Evropa, Velká Británie
Název ubytování Londýn, letecký víkend s programem
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 17 270 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Program zájezdu

Popis

LONDÝN • PICADILLY • CHINA TOWN • SOHO • WESTMINSTER • BUCKINGHAM PALACE • HYDE PARK • DOCKLANDS • GREENWICH • TOWER • TOWER BRIDGE • KATEDRÁLA SV. PAVLA

1. den:

Večer odlet z Brna, předpokládaný odlet 17:30 do Londýna. Transfer autobusem z letište do hotelu, ubytování.

2. den

Po snídani odjezd mestskou dopravou do centra a peší prohlídka: Piccadilly – obchodní i společenské centrum města s přilehlými obchodními ulicemi, Trafalgarské náměstí s budovou Národní galerie, kostelem sv. Martina i známým památníkem admirála Nelsona obklopeným fontánami, procházka kolem Horse Guards, sídla královské jízdní gardy i kolem Downing street s tradičním sídlem britského ministerského předsedy až k řece Temži s nádherným panorama budovy Parlamentu s věží Big Ben. Dále návštěva Westminsterského opatství a procházka parkem St. James k Buckinghamskému paláci, sídlu britské královny, kde je možno některé dny sledovat slavnostní výměnu stráží. Odpoledne možnost návštevy nekterého z cetných londýnských muzeí nebo procházky v krásných parcích Hyde Park nebo v Kensingtonských zahradách a individuálně možnost návštěvy Kensingtonských muzeí. Večer návrat městskou dopravou do hotelu.

3. den:

Po snídani odjezd mestskou dopravou ke katedrále sv. Pavla a prohlídka katedrály. Poté po peší lávce Millenium přes Temži a procházka po pravém břehu řeky Temže, kde se střídají supermoderní budovy s historickými stavbami, příjemnými posezeními a působivými výhledy na Londýn až k mostu Tower Bridge. Pro milovníky historických lodí možnost prohlídky válečného křižníku Belfast zakotveného na řece Temži. Možnost návštevy mostních veží a pokracování na prohlídku pevnosti Tower s anglickými korunovačními klenoty. K večeru pěší prohlídka centra s neopakovatelnou podvečerní atmosférou: Trafalgarské náměstí, China town, čtvrť Soho. Návrat mestskou dopravou do hotelu.

4. den:

Po snídani přejezd městskou dopravou k Temži a odjezd lodí po Temži kolem starých typických Docklands do Greenwiche. Prohlídka této čtvrti s nejstarším londýnským královským parkem a známou Starou královskou observatoří s nultým poledníkem. Možnost návštevy rozsáhlého námorního muzea. Návrat městskou dopravou do centra a volno k nákupům. Večer návrat mestskou dopravou do hotelu.

5. den:

Snídaně, volný den, během kterého je možno se více věnovat jednotlivým zajímavostem, prohlídkám muzeí a galerií, návštevě divadla apod. Pro zájemce o fakultativní výlet do Windsoru odjezd vlakem z Londýna a prohlídka města 35 km západně od Londýna na břehu Temže, proslaveného královským zámkem. Možnost návštevy zámku nebo jeho rozsáhlých zahrad. Návrat vlakem zpět do Londýna a volný večer k rozloučení s Londýnem.

6. den:

Dopoledne transfer na letiště a odlet z Londýna do Brna, předpokládaný přílet do Brna 17:05.

Doprava

Letecká doprava je zajištěna s leteckou společností Ryanair přímými lety.V ceně je zahrnuto kabinové zavazado do rozměrů max. 40 cm x 20 cm x 25cm a kabinové zavazadlo do 10 kg o rozměrech max. 55 cm x 40 cm x 20 cm.Předběžný letový řád:Brno Londýn 17:30-18:40Londýn Brno 13:55-17:05Časy letů i informace o letecké společnosti a zavazadlech jsou předběžné a nezávazné. Závazné informace a časy letů budou uvedeny v pokynech na zájezd, které budou zaslány zákazníkovi před odjezdem e-mailem nebo poštou.

Příplatky

• fakultativní výlet do Windsoru 750 Kč• odbavení zavazadla do 20 kg 1.600 Kč/zavazadlo• jednolůžkový pokoj 3.900 KčCena nezahrnuje dopravu v Londýně.Předpokládaná částka na vstupy 90 GBP.

Příbuzné produkty

Pořádáme i letecké další podobné letecké zájezdy:Londýn, prodloužený letecký víkend s programemTaké pořádámě zájezdy do Londýna autobusem   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.