Londýn s návštěvou Leeds Castle, útesů Seven Sisters a Brightonu

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Velká Británie, Londýn, Londýn, Brighton, Leeds, Seven Sisters
Název ubytování Londýn s návštěvou Leeds Castle, útesů Seven Sisters a Brigh
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 5 219 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Navštivte to nejlepší z Londýna - středověkou pevnost Tower s korunovačními klenoty, náměstí Piccadilly Circus nebo Hyde Park. V Kentu absolvujete prohlídku středověkého vodního hradu a spatříte bělostné útesy Seven Sisters.

Program zájezdu

1. den, Odjezd z ČR

Odjezd z ČR v dopoledních hodinách.

2. den, Calais, Londýn

Přijedete do přístavu Calais. Čeká vás plavba trajektem přes kanál La Manche, a poté přejedete do Londýna. V hlavním městě zamíříte do části Westminster, kde budete mít příležitost svézt se na kole London Eye. Navštívite pevnost Tower, která je místem, kde jsou uložené královské korunovační klenoty. V Toweru se setkáte s tzv. “Beefeatry”, strážci pevnosti. Doporučujeme navštívit i muzeum zbraní. Blízko pevnosti Tower stojí jeden ze symbolů Londýna, kterým je Tower Bridge. Na Temži, nedaleko Toweru, je zakotvený i známý křižník HMS Belfast. Budete pokračovat v pěší prohlídce k Southwarské katedrále. Po cestě minete divadlo Globe, kde mimo jiné působil i Shakespeare. Dojdete ke Katedrále sv. Pavla, která je druhou největší na světě. Po svých se projedete až ke Covent Garden a výlet zakončíte na Trafalgar Square. Projedete se lodí po Temži z části Westminster až ke Greenwich, kde se nachází observatoř, kterou prochází slavný nultý poledník. Uvidíte také loď Cutty Sark nebo se vydáte do Námořního muzea. Ve večerních hodinách odjezd na hotel.

3. den, Kent, Seven Sisters, hrad Leeds, Brighton

Vydáte se do anglického Kentu na hrad Leeds, kde absolvujete prohlídku tohoto středověkého vodního hradu. Následně proběhne krátká zastávka u bělostných útesů Seven Sisters, odkud budete pokračovat do města Brighton, oblíbeného pobřežního letoviska, kde vás čeká krátká prohlídka s průvodcem. Individuální volno využijete k návštěvě muzea hraček a modelů, akvárií Sea Life, případně k posezení v některém z typických britských pubů. Večer odjezd na hotel.

4. den, Londýn

Pokračujete v prohlídce Londýna. Spatříte budovu parlamentu Westminsterský palác se slavným zvonem Big Ben. Pěšky se projdete po Westminster Abbey i Downing Street, kde má rezidenci ministerský předseda. Projdete si St. James Park a uvidíte královský Buckinghamský palác. Pokračovat budete na Leicester square, k Piccadilly Circus a k Hyde Parku, kde budete mít volno. Zamířit můžete za nákupy na Oxford Street nebo navštívit muzeum voskových figurín Madame Tussauds. Ve večerních hodinách zamíříte zpátky do ČR.

5. den, Návrat do ČR

Návrat do ČR.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.