Londýn s návštěvou Windsoru a ateliérů Harryho Pottera

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Velká Británie, Londýn, Londýn, Windsor, ateliéry Harry Potter
Název ubytování Londýn s návštěvou Windsoru a ateliérů Harryho Pottera
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem od 4 949 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Navštivte největší obydlený zámek na světě - Windsor, který je bývalým sídlem anglických králů. Propadněte se do světa čar a kouzel ve filmových ateliérech, kde se natáčel Harry Potter, a poznejte krásy úchvatného Londýna.

Program zájezdu

1. den, Odjezd z ČR

Odjezd z ČR v dopoledních hodinách.

2. den, Calais, Londýn

Přijedete do přístavu Calais. Následuje plavba trajektem přes kanál La Manche do Londýna. Zamíříte do části Westminster, kde budete mít prostor se svézt a pokochat výhledy na město z výšky kola London Eye. Spatříte budovu Parlamentu se zvonem Big Ben. Pěšky se projdete po Westminster Abbey i Downing Street, kde má rezidenci ministerský předseda. Nevynecháte ani St. James Park a královský Buckinghamský palác. Dále zamíříte na Leicester square, náměstí Piccadilly Circus a k Hyde Parku. V rámci volna můžete vyrazit za nákupy na Oxford Street nebo navštívit Muzeum voskových figurín Madame Tussauds. Večer odjezd na hotel.

3. den, Windsor, ateliéry Harryho Pottera

Vydáte se na zámek Windsor, který je největším obydleným zámkem na světě a bývalým sídlem anglických králů. Poté se přesunete k ateliérům Harryho Pottera, kde budete moci nasávat kouzelnou atmosféru Bradavic. Večer odjezd na hotel.

4. den, Londýn - Tower, Greenwich

Vydáte se prozkoumávat krásy Londýna. Projdete se kolem pevnosti Tower, kde jsou uložené královské korunovační klenoty. U Toweru se setkáte s tzv. “Beefeatry”, strážci pevnosti. Můžete navštívit i muzeum zbraní a určitě se nezapomeňte zajít podívat k symbolu Londýna - Tower Bridge, kde je zakotvený i známý křižník HMS Belfast. Procházkou se dostanete k Southwarské katedrále. Po cestě minete divadlo Globe, kde mimo jiné působil i Shakespeare. Dojdete ke Katedrále sv. Pavla, druhé největší katedrále na světě. Projdete se až ke Covent Garden, který je známý jako obchodní a zábavní centrum. Výlet zakončíte na Trafalgar Square. Čeká vás také výlet lodí po Temži z části Westminster až ke Greenwich, kde se nachází observatoř, kterou prochází slavný nultý poledník. Uvidíte plachetnici Cutty Sark nebo se vydáte do Námořního muzea. Následuje volno. Večer odjezd zpět do ČR.

5. den, Příjezd do ČR

Návrat do ČR.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.