Perly starobylé Anglie

**
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Velká Británie, Evropa, Velká Británie
Název ubytování Perly starobylé Anglie
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 10 590 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Program zájezdu

Popis

CANTERBURY • OXFORD • BATH • STRATFORD• CAMBRIDGE • LONDÝN

1. den:

Ráno odjezd z Brna (přepokládaný odjezd v 03:30) a Jihlavy svozem do Prahy (přepokládaný odjezd 06:00). Další nástupní místa: České Budějovice 400 Kč, Vodňany 400 Kč, Písek 400 Kč, Tábor 400 Kč, Hradec Králové 400 Kč, Pardubice 400 Kč, Chrudim 400 Kč, Poděbrady 400 Kč, Kolín 400 Kč. Odjezd z Prahy přes Plzeň a Německo na nocleh ve Francii.

2. den

Ranní trajekt nebo Eurotunel do Anglie. První zastávka bude u doverských křídových útesů v uměle vytvořenémparku Samphire Hoe, s neuvěřitelnými výhledy na vysoce se tyčící útesy nad vámi. Prohlídka opevněného středověkého města Canterbury s nádhernou katedrálou. Pak bude následovat překrásný vodní hrad Leeds s rozsáhlými květinovými zahradami a bludištěm. Přejezd na ubytování a nocleh.

3. den:

Snídaně. Ráno uvidíte krásné univerzitní město Oxford s řadou historických univerzitních budov a kolejí. Poté procházka s kapkou mystiky – megalitický kruh v Avebury. Návštěva historického města Bath, jednoho z nejkrásnějších měst ve Velké Británii díky jednotnému architektonickému stylu. Budete obdivovat zachovalé římské lázně vystavěné na termálních pramenech. Náměstí The Circus a monumentální budovy na Royal Crescent, které jsou dílem architektů Johna Wooda staršího a mladšího. Nocleh.

4. den:

Snídaně. Prohlídka rodiště Williama Shakespeare – malebného historického městečka Stratford-upon-Avon s typickými hrázděnými domky z 16. a 17. století. Perla středověku – impozantní hrad Warwick, který patří mezi nejzachovalejší v Anglii, s expozicí muzea madame Tussauds. Návštěva Cambridge, město ležící na řece Cam, druhá nejstarší anglická univerzita, tradiční rival Oxfordu. Ubytování a nocleh.

5. den:

Snídaně. Celodenní Londýn na ochutnávku. Bezpečnostní pauza autobusu. Královská čtvrť Westminster –Westminster Abbey, Houses of Parliament s věží Big Ben. Slavnostní ceremonie střídání královských gard na Whitehall či u Buckinghamského paláce. Trafalgar Square a náměstí Picadilli Circus. Odpoledne individuální volno, možná návštěvamuzeí podle zájmu – Madame Tussaud‘s, Britské národní muzeum, Národní galerie, londýnská čtvrt Soho s možnostívečeře v čínské čtvrti. Večerní odjezd. Noční Eurotunnel nebo trajekt do Francie.

6. den:

Odpoledne návrat do ČR.

Příplatky

• jednolůžkový pokoj 4 000 KčPředpokládaná částka na vstupy 90 GBP.   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.