Po památkách Londýna s návštěvou ateliérů Harryho Pottera

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Velká Británie, Londýn
Název ubytování Po památkách Londýna s návštěvou ateliérů Harryho Pottera
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem od 4 229 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Vydejte se s námi do kouzelného světa Harry Pottera, překročte nultý poledník v Greenwich a nevynechejte pevnost Tower s korunovačními klenoty nebo London Eye. Nakonec si můžete v tomto městě módy zajít i na nákupy.

Program zájezdu

1. den, Odjezd z ČR

Odjezd z ČR.

2. den, Londýn - Greenwich, část City, ateliéry Harryho Pottera

Přijedete do francouzského přístavu Calais, odkud vás bude čekat plavba ranním trajektem přes kanál La Manche až do Londýna. Zamíříte ke Greenwich, kde se nachází observatoř, kterou prochází slavný nultý poledník. Uvidíte plachetnici Cutty Sark nebo se vydáte do Námořního muzea. Poté vás bude čekat návštěva ateliérů Harryho Pottera, na kterou bude dostatek volného času.  Po návštěvě ateliérů se vrátíte zpět do Londýna, do části City, ke staré pevnosti Tower, která je místem, kde jsou uložené královské korunovační klenoty. Navíc se tady setkáte s tzv. “Beefeatry”, strážci pevnosti. Navštívit můžete i muzeum zbraní a určitě se nezapomeňte zajít podívat k symbolu Londýna Tower Bridge, u kterého je zakotvený i známý křižník HMS Belfast. Společně budete pokračovat v pěší prohlídce k Southwarské katedrále. Poté se přesunete metrem k autobusu. Večer přejedete na hotel.

3. den, Londýn - část Westminster

Vypravíte se prozkoumávat krásy Londýna. Začnete v části Westminster, kde se můžete svézt na London Eye a pokochat se výhledy na město. Dále spatříte budovu parlamentu Westminsterský palác se zvonem Big Ben. Pěšky se projdete po Westminster Abbey i Downing Street, kde má rezidenci ministerský předseda. Samozřejmě nezapomeňte prozkoumat ani St. James Park a královský Buckinghamský palác. Zastavíte se na slavných náměstích Trafalgar square, Leicester square (prostor na oběd v části Soho nebo čínské čtvrti) nebo Piccadilly Circus. Prohlídku zakončíte návštěvou muzea voskových figurín Madame Tussauds a nákupy na Oxford Street. Metrem se přesunete zpět k autobusu. Večer zamíříte zpátky do ČR.

4. den, Příjezd do ČR

Příjezd do ČR v odpoledních hodinách.Tip z okolí
Zimní pohádka v londýnském Hyde Parku Hlavní město Spojeného království má v každém ročním období své neopakovatelné kouzlo. Během adventu se promění ve vánoční pohádku, jednu z nejkrásnějších na světě.... Novinky.cz

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.