Romantickým pobřežím za nejkrásnějšími hrady jižní Anglie

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Velká Británie
Název ubytování Romantickým pobřežím za nejkrásnějšími hrady jižní
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem od 18 429 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis ubytování

Výhody nabídky 1poznání Londýna a pohádkových hradů jižní AnglieVýhody nabídky 2trvale oblíbený zájezdVýhody nabídky 3vstupenka do Beaulieu v ceněProgram zájezdu1.den: Odlet z Prahy do Londýna. Transfer do hotelu, ubytování. Při dobrých časových možnostech v odpoledních hodinách možnost procházky k Buckinghamskému paláci, dále lze navštívit Westminster Abbey, Parlament, Big Ben, Trafalgar Square nebo katedrálu St. Paul. Fakultativně večeře, nocleh.
2.den: Po snídani odjezd do hrabství Kent -Leeds Castle, který je považován za nejkrásnější v Anglii a od svého vzniku ve 12. stol. je nepřetržitě obydlen. Protipólem starobylého hradu je romantická zahrada s vodním příkopem a proslulým bludištěm. Odjezd do Canterbury – kultovní centrum Anglie s nádhernou katedrálou a dochovaným romantickým centrem. Doveru - městečko na křídových útesech s mohutným Dover Castle. K pověstným místům zde patří síť tajných chodeb pod hradem a ve městě pak Old Town Gaol – stará věznice, jejíž expozice přibližuje vězeňství viktoriánské Anglie. Odjezd na ubytování. Fakultativně večeře.
3.den: Po snídaní odjezd do hrabství East Sussex s nejromantičtějším místo v celé Velké Británii – Bodiam Castle - nádherný vodní hrad ze 14. století, který je kolem dokola obehnán lesknoucím se vodním příkopem. Okolo něj se rozprostírá krásný park. Odjezd do Brightonu – první anglické přímořské letovisko pro Londýňany, mj. s dlouhým zábavním molem s řadou obchodů a restaurací
Brighton Pier- volno,Royal Pavilion – přepychový palác v orientálním stylu. Odpoledne Arundel Castle – rozlehlý středověký hrad z 11. století ukrytý za zdmi s cimbuřím, který je už více jak 800let sídlem rodu Nortfolků. Odjezd na ubytování, fakultativně večeře.
4.den: Po snídani prohlídka Portsmouthu – po staletí významný námořní přístav se 170 metrů vysokouSpinnaker Tower, ocelové věže ve tvaru námořní plachty, stará loděnices mj. kotvící anglickou vlajkovoulodí Victory, vyzdvižený vrakMary Rose – válečná loď z počátku 16. stol.,možnost návštěvy Royal Naval Museum či válečný památník D-Day Museum. Přejezd do Beaulieu - panství Lorda Montagu. Nachází se zde jedna z největších světových sbírek automobilů a motocyklů s několika sty exponáty mapující automobilovou historii Velké Británie, jeden z pavilonů je věnovaný Jamesu Bondovi, další pak natáčení slavné show Top Gear. Součástí areálu je viktoriánský venkovský dům rodiny Montagu, krásné zahrady a Beaulieu Abbey – zbytky cisterciánského kláštera lákající k odpočinku a zamyšlení. Odjezd na ubytování, fakultativně večeře.
5.den: Po snídani Winchester – starobylého města a sídla anglosaských králů. Vilém Dobyvatel zde nechal vystavět hrad, ze kterého se do dnešních dnů dochoval pouze hlavní sál s legendárnímkulatým stolem krále Artuše. Winchesterská katedrála -jednou z nejdelších katedrál v Evropě a poslední odpočinek místních biskupů, panovníků i významných osobností. Přejezd do Hampton Court – královský venkovský palác s nádhernou barokní zahradou. V případě časových možností Windsor- letní sídlo královské rodiny, odjezd na ubytování. Fakultativně večeře.
6.den: Po snídaniLondýn - odjezd k Toweru, kdysi obávanému pevnostnímu vězení, kde jsou nyní uloženy korunovační klenoty, volno nebo pěší prohlídka této části města -romantické doky Sv. Kateřiny, Tower Bridge…. V poledních hodinách transferna letiště a odletdo ČR.Cena zahrnuje• leteckou dopravu Praha - Londýn - Praha včetně tax a příplatků • dopravu autokarem po trase zájezdu • 5 noclehů v hotelech*** , dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím a anglickou snídaní • služby průvodce• pojištění dle zák. č. 159/99 Sb. • vstupenku do BeaulieuInformaceInformace: K rezervaci nutno dodat od každého účastníka datum narození, státní příslušnost, číslo pasu nebo OP, platnost pasu(OP) od/do.Fakultativní služby: • 5 večeří 3.790,-Kč • příplatek za jednolůžkový pokoj 4.990,-Kč Informace: *MORAVA - ZDARMA JÍZDENKA ČD DO/Z PRAHY, VÍCE INFORMACÍ U VAŠEHO PRODEJCE.  Změna programu vyhrazena. Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 25 osob.Cena nezahrnuje:          • vstupy do památkových objektů • případnou přepravu MHDZvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.