To nejlepší z Londýna

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Velká Británie, Londýn
Název ubytování To nejlepší z Londýna
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem od 4 464 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Projeďte se na London Eye a spatřete jednu z nejvýznamnějších světových metropolí z výšky! Prohlédněte si památky jako London Bridge nebo sídlo královské rodiny, Buckinghamský palác, a za nákupy můžete vyrazit na Oxford Street.

Program zájezdu

1. den, Odjezd z ČR

Odjezd z ČR.

2. den, Londýn - Greenwich, část City

Přijedete do francouzského přístavu Calais, odkud vás čeká plavba ranním trajektem přes kanál La Manche. Autobusem pojedete do Londýna. V hlavním městě Velké Británie zamíříte ke Greenwich, kde se nachází observatoř se slavným nultým poledníkem. Dále uvidíte plachetnici Cutty Sark nebo se vydáte do Námořního muzea. Po procházce se lodí přesunete k slavnému London Bridge, kde si prohlédnete Southwarskou katedrálu, u Temže se projdete kolem divadla Globe, Taten Modern a přes Millenium Bridge dojdete ke Katedrále sv. Pavla, kde bude vyhrazen prostor k prohlídce. Vydáte se směrem ke staleté pevnosti Tower, která je místem, kde jsou uložené královské korunovační klenoty. Navíc se tady setkáte s tzv. “Beefeatry”, strážci pevnosti. Navštívit můžete i muzeum zbraní. Zamíříte k Tower Bridge a k zakotvenému křižníku HMS Belfast. Metrem se pak přesunete k autobusu. Večer přejedete na hotel.

3. den, Londýn - část Westminster

Vypravíte se prozkoumávat krásy Londýna. Začnete v části Westminster, kde budete mít prostor na jízdu na kole London Eye, ze kterého se pokocháte nádhernými výhledy na město. Spatříte budovu parlamentu Westminsterský palác se zvonem Big Ben a pěšky se projdete po Westminster Abbey i Downing Street, kde má rezidenci ministerský předseda. Nezapomeňte prozkoumat ani St. James Park a královský Buckinghamský palác. Zastavíte se na slavných náměstích Trafalgar square, Leicester square, kde bude vyhrazen prostor na oběd v části Soho nebo čínské čtvrti, a Piccadilly Circus. Prohlídku zakončíte návštěvou muzea voskových figurín Madame Tussauds a nákupy na Oxford Street. Přesun metrem zpět k autobusu. Večer zamíříte zpátky do ČR.

4. den, Příjezd do ČR

Příjezd do ČR v odpoledních hodinách.Tip z okolí
Zimní pohádka v londýnském Hyde Parku Hlavní město Spojeného království má v každém ročním období své neopakovatelné kouzlo. Během adventu se promění ve vánoční pohádku, jednu z nejkrásnějších na světě.... Novinky.cz

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.