Welcome to London

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Velká Británie, Londýn
Název ubytování Welcome to London
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem od 10 866 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Ubytování:

Hotely **/*** - pohodlné hotely, které se nachází nedaleko centra města (II. - III. zóna) v blízkosti stanice metra. 

Pokoje: všechny dvoulůžkové (možnost přistýlky) s koupelnou a WC

Vybavení: v hotelu je k dispozici restaurace, bar, často lobby s TV

Strava: kontinentální snídaně

Místní kategorie: **/***

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Popis stravování

Snídaně

Popis ubytování

ProgramBig Ben a řeka Temže • Piccadilly Circus • Tower of London a středověká hostina ve sklepeních Tower • katedrála sv. Pavla • neobyčejně bohaté British Museum • Muzeum voskových figurín Madame Tussaud • nakupování na Oxford Street

Den 1
Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla na jednotlivých letištích. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Přílet do Londýna a transfer do hotelu. Uložení zavazadel v úschovně. Informativní schůzka. Následně přejezd městskou hromadnou dopravou do centra města, procházka rušným a kosmopolitním hlavním městem Velké Británie: Buckinghamský palác, Houses of Parliament a Big Ben, Downing Street, Piccadilly Circus, Soho, Leicester Square, Trafalgar Square, Národní galerie. Večer pro zájemce večeře v restauraci (za příplatek). Návrat do hotelu, ubytování a přenocování.

Den 2
Po snídani přejezd k Tower of London - velké středověké pevnosti, která je společně s Královskou pokladnicí jednou z nejvýznamnějších památek Londýna. V pokladnici se nachází mimo jiné: největší diamant světa a královské insignie. Uvidíme také slavný padací most - Tower Bridge. Poté doporučujeme plavbu výletní lodí po řece Temži. Dalším bodem programu bude návštěva Westminsterského opatství - jednoho z nejvýznamnějších chrámů Anglikánské církve, místa korunovace a místa posledního odpočinku anglických panovníků. Přejezd ke Kensingtonskému paláci - od 17. století oblíbené rezidenci vládnoucích panovníků. Kensingtonský palác byl oficiálním sídlem princezny Diany až do její smrti, nyní v něm žije Princ William a vévodkyně Kate. Večer pro zájemce (za příplatek) večeře v tradiční londýnské hospodě. Návrat do hotelu, přenocování.

Den 3
Po snídani prohlídka katedrály sv. Pavla postavené v 17. století s druhou největší kopulí na světě (117 m). Následně přejezd k největšímu muzeu v Evropě - Muzeum voskových figurín Madame Tussaud, které nabízí kromě 380 voskových figurín slavných osobností ze světa sportu, zábavy a politiky také nezapomenutelný zážitek. Pro zájemce návštěva British Museum, které je jedním z největších muzeí dávné historie nebo volný čas - doporučujeme prozkoumat město samostatně nebo nákupy na Oxford Street (nejznámější londýnské nákupní ulici). Večer pro zájemce (za příplatek cca 55 GBP/os., v hodinách 18:00 - 24:00, realizována při min. 10 zájemcích) středověká hostina ve sklepeních Tower of London. Ukázky rytířských bojů, společná večeře a zábava s ukázkami tance ve středověkých kostýmech. Návrat do hotelu, přenocování.

Den 4
Po snídani vystěhování. Transfer na letiště. Návrat do Polska.
Upozornění! V případě návratu do Polska v brzkých ranních hodinách - snídaně formou snídaňových balíčků. V případě večerního odletu další prohlídka Londýna (za poplatek cca 28 GBP/os.) - např. Přírodopisné muzeum (Natural History Museum) nebo London Eye nebo-li Londýnské oko.

Upozornění k programu
- Průvodce neprovází po muzejních objektech.
- Turistický program je realizován městskou hromadnou dopravou.
- Pořadí realizace bodů programu může být změněno.
- Máte-li cestovní pas, doporučujeme jej vzít s sebou z důvodu efektivnějšího odbavení na letišti v Londýně (neplatí pro děti do 12 let).

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.CenaZákladní cena zahrnuje: přelet letadlem na trase Polsko - Londýn - Polsko, transfery: letiště - hotel - letiště, letištní taxy, ubytování v hotelu (3 noci), stravování: kontinentální snídaně (3), služby průvodce, turistický program (viz níže), pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: vstupné do navštívených objektů, plavbu po řece Temži, systém Tour guide a služby místních průvodců (celkem cca 180 GBP/os., povinný poplatek placený průvodci na místě), jízdenky městskou hromadnou dopravou (cca 10 GBP/os./denně), večeře v restauracích (cca 18 GBP/os./1 večeře), středověkou hostinu (cca 55 GBP/os.) a jiné výše neuvedené výdaje.

Důležité! Přečtěte si aktuální informace Covid-19 a cestování a podmínky vstupu.JinéObsluha skupiny v systému TOUR GUIDE 
Jedná se o bezdrátový elektronický systém provázení skupin, který umožňuje zákazníkům pohodlnou formu komentované prohlídky. Přečtěte si více o Tour guide. Tip z okolí
Zimní pohádka v londýnském Hyde Parku Hlavní město Spojeného království má v každém ročním období své neopakovatelné kouzlo. Během adventu se promění ve vánoční pohádku, jednu z nejkrásnějších na světě.... Novinky.cz

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.