Brenta Hotel Phu Quoc

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Vietnam
Ubytování Brenta Hotel Phu Quoc
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 43 231 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Poloha
Brenta Hotel Phu Quoc se nachází na západním pobřeží půvabného ostrova Phu Quoc, ve městě Duong Dong, cca 7 km od letiště. V blízkosti Brenta Hotel Phu Quoc se nachází několik restaurací a barů. Krátkou jízdou taxíkem nebo pěšky se můžete dostat do muzea Coi Nguon (cca 2 km), které návštěvníky seznámí s historií ostrova nebo mohou navštívit perlovou farmu Phu Quoc (cca 2,5 km), kde jsou mimo jiné pořádány ukázky extrakce perel z mušlí. 

Pláž
Písečná veřejná pláž cca 600 m od Brenta Hotel Phu Quoc, lehátka k dispozici - za poplatek.

Vybavení
24 hodinová recepce, výtah, restaurace, sky bar (večer se mění na francouzskou restauraci), 2 bary (z toho 1 u bazénu), bazén (lehátka a slunečníky), sluneční terasa, úschovna zavazadel, parkování. Za poplatek: pokojová služba, směnárna, půjčovna kol, prádelna, obchod se suvenýry.

Pokoje
Brenta Hotel Phu Quoc má útulně zařízené pokoje. Nabídka zahrnuje pokoje Deluxe s výhledem do zahrady nebo na moře (cca 28m²). Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou (vana nebo sprcha, vysoušeč vlasů, ručníky), klimatizací, TV-sat, telefonem, mini-barem (konzumace za příplatek), trezorem, čajovým a kákovým servisem, balkonem / terasou.

Strava
Snídaně formou bufetu. Za poplatek můžete ochutnat jídla podávaná v hotelové restauraci a v barech Brenta Hotel Phu Quoc osvěžující nápoje.

Sport a zábava
Hotel nemá animační programy. Klientům je k dispozici fitness centrum, posilovna, jacuzzi, sauna. Za poplatek: ošetření a masáže v hotelovém wellness. Pro děti - malé hřiště.

Internet
Bezplatné Wi-Fi připojení v celém hotelu (i na pokojích).

Místní kategorie
***

Webové stránky
www.brentaphuquoc.com

Náš názor
Brenta Hotel Phu Quoc má kvalitní služby, k tomu skvělou lokalitu hotelu, ze kterého je výborná dostupnost do města, kde se nacházejí turistické atrakce. To vše zajišťuje perfektně strávenou dovolenou ve Vietnamu.

Popis stravování

Snídaně

Popis ubytování

ProgramDen 1
Odlet z Polska. Sraz na letišti 3 hodiny před plánovaným odletem na stanovišti Rainbow Tours. Aktuální letový řád sledujte zde: http://r.pl/rozklady

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, opalování a koupání v moři. Možnost využití fakultativních výletů. Předposlední den vystěhování, přelet do Sajgonu a ubytování v hotelu. Nocleh.

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.CenaZákladní cena zahrnuje: let charterovým letadlem PLL LOT Dreamliner (přímý let), transfer letiště - hotel - letiště, letištní taxy, 10 nebo 11* nocí v hotelu, strava dle popisu ubytování, asistenci polského zástupce při odbavení na letišti v Polsku, služby polského delegáta ve Vietnamu, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety (v polském jazyce při min. počtu 15 osob), strava jiná než je uvedena v popisu hotelu, ostatní osobní výdaje. Základní cena zájezdu nezahrnuje poplatek za vietnamské vízum - vízová procedura je popsána níže, poplatek za vyřízení víza je připočten k rezervaci (poplatek za vietnamské vízum 1 342 Kč/osoba).JinéLet
Komfortní letoun společnosti  PLL LOT typ DREAMLINER s možností výběru cestovní třídy (přímý let). Catering v ekonomické třídě zahrnuje 2 jídla (teplé jídlo a sendvič se sýrem nebo šunkou). Zároveň klienti obdrží zdarma základní nápoje (minerální vodu, kávu a čaj) během podávání jídla. Ostatní nealkoholické nápoje, všechny alkoholické nápoje a další nabídka ze Sky menu je za poplatek. Ve třídě Premium Club a Business Elite je v ceně rozsáhlé menu včetně nealkoholických  a alkoholických nápojů (v omezeném množství) a navýšení váhových limitů zavazadel. Ve všech třídách je k dispozici v průběhu letu zábavní systém se samostatným monitorem před každým sedadlem. Více informací naleznete ZDE. V případě, že nebude možné uskutečnit let Dreamlinerem, poskytne letecká společnost LOT jiné letadlo podobného standardu (přímý let).

Měna
Doporučujeme si vzít americké dolary, i když si můžete také vyměňovat eura nebo jinou běžně uznávanou měnu. Peníze lze vyměnit v mnoha bankách a směnárnách i v hotelech. Ve Vietnamu nejsou platné bankovky 50 USD a 100 USD vydané před rokem 1996 (s malými obrazy prezidentů).

Telefony
Doporučujeme před odjezdem zkontrolovat u svého mobilního operátora, že ve výchozím nastavení Vašeho roamingu je povolena země Vietnam. U některých operátorů lze roaming povolit jen na vyžádání.VízaObyvatelé České republiky potřebují pro vstup do Vietnamu vízum.
Pro získaní vietnamského víza je potřeba:
- zaslat sken první stránky pasu (s fotografií) na e-mail info@rainbowtours.cz nejpozději 10 dní před plánovaným odletem.
- cestovní pas musí být platný min. 6 měsíců od data předpokládaného návratu z Vietnamu a musí mít min. 2 volné strany za sebou.
- vzít si s sebou 2 fotografie pasového formátu (aktuální, barevné).

Poplatek 1 350 Kč je dodán do rezervace automaticky. 

UPOZORNĚNÍ: Klienti, kteří si vízum zařizují sami, musí mít platné vietnamské vízum v cestovním pase. Vízový příslib do Vietnamu organizovaný na vlastní náklady nemusí být dostatečný, vzhledem k vleklým vízovým formalitám na letišti ve Vietnamu. V případě dlouhého zpoždění/možnosti narušení programu zájezdu, se budou muset klienti připojit ke skupině na vlastní náklady.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.