Eden Resort Phu Quoc

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Vietnam
Název ubytování Eden Resort Phu Quoc
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 41 784 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Poloha
Hotel Eden Resort Phu Quoc se nachází na východním pobřeží tropického ostrova Phu Quoc, cca 5 km od letiště. V blízkosti hotelu Eden Resort Phu Quoc (cca 1,5 km) je Muzeum Coi Nguon, které návštěvníky seznámí s historií ostrova. Cca 2,5 km od hotelu Eden Resort Phu Quoc se nachází perlová farma Phu Quoc, kde probíhá pro návštěvníky farmy ukázka extrakce perel z mušlí. V okolí je také několik restaurací. (Transfer ze Saigonu do Phu Quoc a zpět zahrnuje leteckou a autobusovou dopravu. Zákazníci stráví poslední noc před návratem do Polska v Saigonu).

Pláž
Přímo u hotelu Eden Resort Phu Quoc je soukromá písečná pláž. Lehátka a slunečníky na pláži - zdarma.

Vybavení
Recepce, 3 restaurace, plážový bar, plážový bazén (500m²), bazén v patře (390m²), zahrada, konferenční místnost, parkoviště.

Pokoje
Hotel Eden Resort Phu Quoc má celkem 166 pokojů různých typů. Naše nabídka zahrnuje pokoje typu Deluxe s výhledem do zahrady (pokud není k dispozici, zákazníci obdrží pokoj vyšší kategorie). Všechny pokoje jsou vybaveny TV-sat, telefonem, klimatizací zdarma, trezorem zdarma, koupelnou (sprcha/vana, vysoušeč vlasů, kosmetický set, ručníky). Za poplatek: minibar, servis na přípravu kávy a čaje, balkon/terasa. Dětská postýlka pro děti do 2 let - zdarma.

Strava
V ceně je zahrnuta bohatá snídaně formou bufetu. Hosté mohou za poplatek vyzkoušet vynikající vietnamskou nebo mezinárodní kuchyni ve vybrané restauraci (umístěné na pláži, u bazénu nebo v hlavní budově).

Sport a zábava
Podle programu (od listopadu do března) jsou pro klienty pořádány kurzy jógy (zdarma). Hostům je k dispozici wellness centrum Lotus (za poplatek).

Internet
V celém hotelu Eden Resort Phu Quoc je Wi-Fi zdarma.

Místní kategorie
****

Webové stránky
https://edenresort.com.vn/en/

Náš názor
Výhodná poloha hotelu - přímo na pláži, na krásném ostrově Phu Quoc, vám umožní užít si klidnou dovolenou obklopenou zelení tropické vegetace.

Popis stravování

Snídaně

Popis ubytování

ProgramDen 1
Odlet z Polska. Sraz na letišti 3 hodiny před plánovaným odletem na stanovišti Rainbow Tours. Aktuální letový řád sledujte zde: http://r.pl/rozklady

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, opalování a koupání v moři. Možnost využití fakultativních výletů. Předposlední den vystěhování, přelet do Sajgonu a ubytování v hotelu. Nocleh.

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.CenaZákladní cena zahrnuje: let charterovým letadlem PLL LOT Dreamliner (přímý let), transfer letiště - hotel - letiště, letištní taxy, 10 nebo 11* nocí v hotelu, strava dle popisu ubytování, asistenci polského zástupce při odbavení na letišti v Polsku, služby polského delegáta ve Vietnamu, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety (v polském jazyce při min. počtu 15 osob), strava jiná než je uvedena v popisu hotelu, ostatní osobní výdaje. Základní cena zájezdu nezahrnuje poplatek za vietnamské vízum - vízová procedura je popsána níže, poplatek za vyřízení víza je připočten k rezervaci (poplatek za vietnamské vízum 1 342 Kč/osoba).JinéLet
Komfortní letoun společnosti  PLL LOT typ DREAMLINER s možností výběru cestovní třídy (přímý let). Catering v ekonomické třídě zahrnuje 2 jídla (teplé jídlo a sendvič se sýrem nebo šunkou). Zároveň klienti obdrží zdarma základní nápoje (minerální vodu, kávu a čaj) během podávání jídla. Ostatní nealkoholické nápoje, všechny alkoholické nápoje a další nabídka ze Sky menu je za poplatek. Ve třídě Premium Club a Business Elite je v ceně rozsáhlé menu včetně nealkoholických  a alkoholických nápojů (v omezeném množství) a navýšení váhových limitů zavazadel. Ve všech třídách je k dispozici v průběhu letu zábavní systém se samostatným monitorem před každým sedadlem. Více informací naleznete ZDE. V případě, že nebude možné uskutečnit let Dreamlinerem, poskytne letecká společnost LOT jiné letadlo podobného standardu (přímý let).

Měna
Doporučujeme si vzít americké dolary, i když si můžete také vyměňovat eura nebo jinou běžně uznávanou měnu. Peníze lze vyměnit v mnoha bankách a směnárnách i v hotelech. Ve Vietnamu nejsou platné bankovky 50 USD a 100 USD vydané před rokem 1996 (s malými obrazy prezidentů).

Telefony
Doporučujeme před odjezdem zkontrolovat u svého mobilního operátora, že ve výchozím nastavení Vašeho roamingu je povolena země Vietnam. U některých operátorů lze roaming povolit jen na vyžádání.VízaObyvatelé České republiky potřebují pro vstup do Vietnamu vízum.
Pro získaní vietnamského víza je potřeba:
- zaslat sken první stránky pasu (s fotografií) na e-mail info@rainbowtours.cz nejpozději 10 dní před plánovaným odletem.
- cestovní pas musí být platný min. 6 měsíců od data předpokládaného návratu z Vietnamu a musí mít min. 2 volné strany za sebou.
- vzít si s sebou 2 fotografie pasového formátu (aktuální, barevné).

Poplatek 1 350 Kč je dodán do rezervace automaticky. 

UPOZORNĚNÍ: Klienti, kteří si vízum zařizují sami, musí mít platné vietnamské vízum v cestovním pase. Vízový příslib do Vietnamu organizovaný na vlastní náklady nemusí být dostatečný, vzhledem k vleklým vízovým formalitám na letišti ve Vietnamu. V případě dlouhého zpoždění/možnosti narušení programu zájezdu, se budou muset klienti připojit ke skupině na vlastní náklady.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.