Hory a ostrovy severního Vietnamu

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Vietnam
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem od 47 390 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Severní Vietnam - místo zapomenuté v čase s fancinujímími horskými scenériemi. Jedinečné krasové oblasti patřící pod Unesco. Vydejte se s námi poznat kouzlo této jedinečné části světa.

Program zájezdu

1. den - ODLET Z PRAHY DO HANOJE

2. den - PŘÍLET DO HANOJE

Přílet do Hanoje, transfer do hotelu. Relaxace v hotelu, zbytek dne individuální volno, nocleh v Hanoji.

3. den - HANOJ

Snídaně. Celodenní okruh po hlavním městě Vietnamu s návštěvou Konfuciánského chrámu literatury (první university ve Vietnamu založené 1075) a Pagody jediného sloupu. Prohlídka Ho Či Minova Mauzolea (zvenčí), buddhistické pagody Tranc Quoc a taoistického chrámu Quan Thanh, oběd v hanojském stylu. Po obědě projížďka na rikšách po starém městě, návrat do hotelu, nocleh v Hanoji.

4. den - NA STŘECHU INDOČÍNY

Brzká snídaně, odjezd do Sapy - malebného horského městěčka, bývalé francouzské kolonie, která je známá především spoustou rýžových teras ve svém okolí a výhledy na majestátní hory a hluboká údolí. Oběd v místní restauraci, ubytování v hotelu, krátká chvíle k odpočinku. Odpoledne odjezd k nejvyšší hoře Vietnamu i celé Indočíny Fan Si Pan (3143 m n.m.), která je často nazývána Střechou Indočíny. Výjezd na vrchol této hory nejdelší lanovkou na světě zapsanou do Guinessovy knihy rekordů (6,2 km). Návrat do hotelu, nocleh v Sapě.

5. den - HORSKÉ KMENY A RÝŽOVÁ POLE

Snídaně. Odjezd nádhernými přírodními scenériemi údolí Ban Khoang až do horské vesničky Lu Khau, která je domovem horských kmenů Hmongů a Červených Dao. Přejezd do údolí Ta Giang Phinh, oběd v místní restauraci. Po cestě zpět do Sapy panoramatické výhledy na horské vesničky zasazené mezi rýžovými poli a zastávka u domorodých kmenů. Nocleh v Sapě.

6. den - TRH V SAPĚ

Snídaně. Návštěva vyhlášeného trhu v Sapě, který svými barvami a vůněmi útočí na všechny lidské smysly. Oběd v místní restauraci, transfer zpět do Hanoje, nocleh.

7. den - VEČERNÍ SAFARI

Snídaně, odjezd do jedné z posledních rezervací tropického pralesa na světě, do NP Cuc Phuong, který poskytuje domov stovkám druhů zvířat a rostlin. Oběd v místní restauraci, po obědě seznámení se s NP a prohlídka jeskyně s pozůstatky prehistorického osídlení. Večerní safari s místním rangerem k pozorování nočních tvorů. Večeře a nocleh v NP Cuc Phuong.

8. den - PLAVBA JESKYNĚNI

Snídaně, dvouhodinová procházka Národním parkem až k tisíciletému stromu, oběd formou pikniku přímo v NP. Na závěr prohlídka 200 miliónů staré fosílie a odjezd do unikátní krasové oblasti Ninh Binh zahrnuté pod UNESCO. Průjezd majestátními jeskynními komplexy na loďkách, během plavby prohlídka jednoho z buddhistických chrámů. Nocleh v Ninh Binh.

9. den - LODÍ DRAČÍ ZÁTOKOU

Snídaně, odjezd do Ha Longu, po příjezdu ubytování na lodi, oběd na lodi v rámci plavby mezi tisíci ostrůvky ve slavné Dračí zátoce zahrnuté mezi světové dědictví UNESCO. Večeře a nocleh na lodi.

10. den - HANOJ

Možnost ranního cvičení taj-či na palubě lodi, snídaně. Pokračování v plavbě krasovou oblastí zpět do přístavu, vylodění, transfer zpět do Hanoje k finálnímu odletu do Prahy.

11. den - PŘÍLET DO PRAHYZvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.