Seashells Resort Phu Quoc

*****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Vietnam
Název ubytování Seashells Resort Phu Quoc
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 50 120 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Poloha
Hotel Seashells Resort Phu Quoc se nachází v samém srdci hlavního města Duong Dong na ostrově Phu Quoc. Je to největší vietnamský tropický ostrov v Thajském zálivu, který je známý svými nádhernými mnohakilometrovými plážemi. V okolí je mnoho obchodů a restaurací a vyhlášený noční trh s širokou nabídkou místních pokrmů - cca 4 km od hotelu Seashells Resort Phu Quoc. (Transfer z Saigonu do Phu Quoc a zpět zahrnuje leteckou a autobusovou dopravu. Klienti stráví poslední noc před návratem do Polska v Saigonu).

Pláž
Úzká písečná pláž se nachází vedle hotelu Seashells Resort Phu Quoc. Lehátka a slunečníky na pláži - zdarma.

Vybavení
24 hodinová recepce, 2 restaurace, 2 bary, 1 střešní bar, nekonečný bazén s výhledem na moře, sluneční terasa, zahrada, 2 bazény, konferenční místnosti, parkoviště, tělocvična. Za poplatek: praní, žehlení. Pro děti: mini klub.

Pokoje
Hotel Seashells Resort Phu Quoc má 252 elegantně zařízených pokojů. Nabídka zahrnuje standardní pokoje s výhledem na město, vybavené: manželskou postelí velikosti King nebo dvěma oddělenými postelemi, koupelnou (sprcha/vana, fén na vlasy, kosmetický set, župan) TV-Sat, minibarem (za příplatek), servisem pro přípravu čaje nebo kávy, balkon/terasa, klimatizace, trezor.

Strava
Snídaně formou bufetu se podává v restauraci "Flow". Zákazníci mohou za poplatek využít hotelové restaurace a bar „Liquid“, (11:00-22:00) kde jsou k dispozici nealkoholické a alkoholické nápoje.

Sport a zábava
Dobře vybavenou posilovnu mohou hosté využívat zdarma a za příplatek relaxovat ve wellness centru „Waves“ (založeném na přírodní kosmetice) - sauna, různé masáže a ošetření obličeje a těla (10:00-21:00)

Internet
Ve společných prostorách hotelu a v pokojích je Wi-Fi zdarma.

Místní kategorie
*****

Webová stránka
https://www.shellsresort.com/

Náš názor
Elegantní a moderní pětihvězdičkový hotel Seashells Resort Phu Quoc se nachází přímo u pláže a je vynikající volbou pro lidi, kteří ocení pohodlí a vysoký standard služeb. Další výhodou je umístění v centru Duong Dong s četnými atrakcemi a nočním životem. 

Popis stravování

Snídaně

Popis ubytování

ProgramDen 1
Odlet z Polska. Sraz na letišti 3 hodiny před plánovaným odletem na stanovišti Rainbow Tours. Aktuální letový řád sledujte zde: http://r.pl/rozklady

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, opalování a koupání v moři. Možnost využití fakultativních výletů. Předposlední den vystěhování, přelet do Sajgonu a ubytování v hotelu. Nocleh.

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.CenaZákladní cena zahrnuje: let charterovým letadlem PLL LOT Dreamliner (přímý let), transfer letiště - hotel - letiště, letištní taxy, 10 nebo 11* nocí v hotelu, strava dle popisu ubytování, asistenci polského zástupce při odbavení na letišti v Polsku, služby polského delegáta ve Vietnamu, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety (v polském jazyce při min. počtu 15 osob), strava jiná než je uvedena v popisu hotelu, ostatní osobní výdaje. Základní cena zájezdu nezahrnuje poplatek za vietnamské vízum - vízová procedura je popsána níže, poplatek za vyřízení víza je připočten k rezervaci (poplatek za vietnamské vízum 1 342 Kč/osoba).JinéLet
Komfortní letoun společnosti  PLL LOT typ DREAMLINER s možností výběru cestovní třídy (přímý let). Catering v ekonomické třídě zahrnuje 2 jídla (teplé jídlo a sendvič se sýrem nebo šunkou). Zároveň klienti obdrží zdarma základní nápoje (minerální vodu, kávu a čaj) během podávání jídla. Ostatní nealkoholické nápoje, všechny alkoholické nápoje a další nabídka ze Sky menu je za poplatek. Ve třídě Premium Club a Business Elite je v ceně rozsáhlé menu včetně nealkoholických  a alkoholických nápojů (v omezeném množství) a navýšení váhových limitů zavazadel. Ve všech třídách je k dispozici v průběhu letu zábavní systém se samostatným monitorem před každým sedadlem. Více informací naleznete ZDE. V případě, že nebude možné uskutečnit let Dreamlinerem, poskytne letecká společnost LOT jiné letadlo podobného standardu (přímý let).

Měna
Doporučujeme si vzít americké dolary, i když si můžete také vyměňovat eura nebo jinou běžně uznávanou měnu. Peníze lze vyměnit v mnoha bankách a směnárnách i v hotelech. Ve Vietnamu nejsou platné bankovky 50 USD a 100 USD vydané před rokem 1996 (s malými obrazy prezidentů).

Telefony
Doporučujeme před odjezdem zkontrolovat u svého mobilního operátora, že ve výchozím nastavení Vašeho roamingu je povolena země Vietnam. U některých operátorů lze roaming povolit jen na vyžádání.VízaObyvatelé České republiky potřebují pro vstup do Vietnamu vízum.
Pro získaní vietnamského víza je potřeba:
- zaslat sken první stránky pasu (s fotografií) na e-mail info@rainbowtours.cz nejpozději 10 dní před plánovaným odletem.
- cestovní pas musí být platný min. 6 měsíců od data předpokládaného návratu z Vietnamu a musí mít min. 2 volné strany za sebou.
- vzít si s sebou 2 fotografie pasového formátu (aktuální, barevné).

Poplatek 1 350 Kč je dodán do rezervace automaticky. 

UPOZORNĚNÍ: Klienti, kteří si vízum zařizují sami, musí mít platné vietnamské vízum v cestovním pase. Vízový příslib do Vietnamu organizovaný na vlastní náklady nemusí být dostatečný, vzhledem k vleklým vízovým formalitám na letišti ve Vietnamu. V případě dlouhého zpoždění/možnosti narušení programu zájezdu, se budou muset klienti připojit ke skupině na vlastní náklady.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.