Vietnam – Ho Či Minovo město, tunely Cu Chi, s pobytem v Mui Ne

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Vietnam, Ho Či Minovo město – Cu Či – Mui Ne
Název ubytování Vietnam – Ho Či Minovo město, tunely Cu Chi, s pobytem v Mui
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 29 700 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Program je možné upravit dle Vašich požadavků.
ANGLICKY hovořící průvodce.

Popis stravování

6x Snídaně, 1x oběd

Popis ubytování

DopravaLETECKY Praha – Ho Či Minovo Město – Praha
Mezinárodní letenky vám velmi rádi na požadavek zajistíme.

Uvedená cena letenky je kalkulována v běžné ekonomické rezervační třídě. Aktuální cena letenky bude potvrzena po ověření volných míst dle Vámi vybraného termínu a na základě objednávky na jména.Ubytováníhotely ***Stravování6x Snídaně, 1x oběd

Popis lokality ubytování

PolohaHo Či Minovo město – tunely Cu Chi – Mui Ne
 

Program zájezdu

1.den

Odlet Praha Odlet z letiště v Praze.

2.den

Přílet Ho Či Minovo město Po příletu transfer do hotelu k ubytování a individuální volno. Nocleh v hotelu.

3.den

Ho Či Minovo město (snídaně, oběd) Po snídani vyrazíte na výlet k tunelům Cu Či. Po dvouhodinové jízdě dorazíte k spletitému systému tunelů používaným za časů válek k rychlému přesunu vojáků, jídla a zbraní. Vybudován byl roku 1948, za časů Vietnamské války zde vznikly celé podzemní vesnice a nemocnice pro guerillové válečníky. Po prohlídce následuje oběd v místní restauraci a návrat do Ho Či Minova města. Odpoledne Vás čeká prohlídka města: Operní budova, Hotel de Ville, rudá katedrála Notre Dame- všechno pozůstatky po francouzské kolonizaci. Následuje budova Hlavní pošty ovlivněná renesanční architekturou, bývalý Prezidentský palác, centrum státu Sai Gon za dob Vietnamské války. Na závěr návštěva Muzea pozůstatků války, které se věnuje především vlivu Američanů ve Vietnamské válce. Nocleh v hotelu.

4.den

Ho Či Minovo město (snídaně, oběd) Po snídani individuální volno. Nocleh v hotelu. Fakultativní výlet – Výlet do města Ben Tre. U mostu Phong Nam Vás vyzvedne loď na projížďku řekou Chet Say. Cestou minete továrny na zpracování kokosových ořechů, zastavíte se u tradiční cihelny a uvidíte, jak místní využívají a zpracovávají všelijakými způsoby kokosy. Cesta vede dále po vodě ke kanálu Cai Son a do vesnice Nhon Thanh, kde Vás čeká oběd v restauraci. Prohlídka kokosového kanálu na člunu a návrat do Ho Či Minova města.

5.den

Ho Či Minovo město – pláž Mui Ne (snídaně) Po snídani transfer na pobřeží k plážím Mui Ne. Ubytování v hotelu a individuální volno na koupání. Nocleh v hotelu.

6.den

pláž Mui Ne (snídaně) Snídaně a individuální volno na koupání. Nocleh v hotelu.

7.den

pláž Mui Ne (snídaně) Snídaně a individuální volno na koupání. Nocleh v hotelu.

8.den

pláž Mui Ne – Ho Či Minovo město – odlet (snídaně) Snídaně a individuální volno na koupání až do času transferu do Ho Či Minova města přímo na letiště. Odlet do Prahy.

9.den

Praha- přílet Přílet do Prahy během dne.  Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.