vietnam pěti chutí

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Vietnam
Název ubytování vietnam pěti chutí
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem od 46 862 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Poznávací část

Hotely 3*, mějte prosím na paměti, že se standardy hotelů mohou mírně lišit od evropských norem.
Pokoje: skromné, ale pohodlně zařízené pokoje s koupelnou. Ve většině TV, klimatizace a telefon, někdy minibar (za poplatek). Třílůžkový pokoj je obvykle dvoulůžkovým pokojem s přistýlkou ​​(přistýlka je zpravidla v podobě rozkládacího lůžka nebo pohovky).

Vybavení: v hotelech je k dispozici recepce, restaurace a bar.

Pobytová část

Hotely: popisy hotelů najdete v části Vietnam - pobyt.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Popis stravování

Dle programu

Popis ubytování

VízaObyvatelé České republiky potřebují pro vstup do Vietnamu vízum.
Pro získaní vietnamského víza je potřeba:
- zaslat sken první stránky pasu (s fotografií) na e-mail info@rainbowtours.cz nejpozději 10 dní před plánovaným odletem.
- cestovní pas musí být platný min. 6 měsíců od data předpokládaného návratu z Vietnamu a musí mít min. 2 volné strany za sebou.
- vzít si s sebou 2 fotografie pasového formátu (aktuální, barevné).

Poplatek 1 350 Kč je dodán do rezervace automaticky. 

UPOZORNĚNÍ: Klienti, kteří si vízum zařizují sami, musí mít platné vietnamské vízum v cestovním pase. Vízový příslib do Vietnamu organizovaný na vlastní náklady nemusí být dostatečný, vzhledem k vleklým vízovým formalitám na letišti ve Vietnamu. V případě dlouhého zpoždění/možnosti narušení programu zájezdu, se budou muset klienti připojit ke skupině na vlastní náklady.ProgramHo Chi Minh City • Hue - purpurové město • pohoří Ba Na Hills • úzké uličky Hoi An • ruiny chrámu My Son • plavba po řece Thu Bon • pláže jižního Vietnamu

Den 1
Zájezd je organizován s leteckou dopravou z Varšavy. V případě Vašeho zájmu je možné dokoupit letenky na trase Praha - Varšava - Praha nebo Ostrava - Varšava - Ostrava (cena na ověření, nejedná se o navazující let).
Sraz na letišti F. Chopina, Varšava - stanoviště Rainbow se nachází v zóně „Biura Podróży“, mezi zónou letiště B a C (naproti obchodu „Virgin“). Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Přelet do Saigonu charterovým letadlem společnosti LOT typu Dreamliner nebo jiným širokotrupým letadlem (přímý let).

Den 2
Přílet do Saigonu charterovým letadlem. Celní a pasová kontrola. Následně prohlídka Ho Či Minova Města (Ho Chi Minh City), kde uvidíme mimo jiné: katedrálu Notre Dame, palác Sjednocení, historickou Hlavní poštu, radnici (všechny objekty uvidíme zvenčí) a bazar Benh Than. Uvidíme také chrám Nefritového císaře. Během prohlídky oběd. Následně transfer do hotelu. Ubytování v hotelu, odpočinek po cestě. Přenocování v hotelu v Saigonu.

Den 3
Ráno, po snídani, vystěhování z hotelu a odjezd na letiště. Následně přelet do císařského města Hue, ve kterém se nachází největší počet památek oceněných UNESCEM na území Vietnamu. Během návštěvy bývalého hlavního města uvidíme obrovskou citadelu s Purpurovým městem, která je centrem poslední vládnoucí dynastie Nguyenů. Poté uvidíme buddhistickou pagodu Thien Mu (v překladu pagodu Nebeské paní) a na dračím člunu podnikneme krátkou plavbu po Parfémové řece. Tento den oběd nebo večeře v Hue v závislosti na hodině letu. Ubytování a přenocování v Hue. (Vnitřní přelet)

Den 4
Po snídani a vystěhování se vydáme na další prohlídku města Hue. Tentokrát se naším očím představí mauzolea císařů dynastie Nguyen: klasická hrobka císaře Minh Manga a výstřední Khai Dinha. Následně přejezd do největšího města středního Vietnamu - Danangu. Cestou zastavíme na farmě ústřice v laguně Lan Co. Oběd v Lan Co nebo Danang formou slavné vietnamské polévky PHO. Odpoledne uvidíme Mramorové hory společně s krásně zdobeným malým chrámem ve skále. Ubytování v hotelu ve městě Danang. Večer pro zájemce večeře a plavba po řece Han, hlavní řece města (cena cca 40 USD/os.). (Trasa cca 100 km)
 
Den 5
Po snídani a vystěhování z hotelu odjezd ve směru bývalého francouzského letoviska v pohoří Ba Na Hills. Dostaneme se tam jednou z nejdelších lanovek na světě. Právě tam se nachází slavný Zlatý most, jehož rozpětí je ve tvaru obřích rukou. Budeme mít také volný čas v zábavním parku, mimo jiné na procházku francouzskou vesnicí a v zahradách. Oběd. Odpoledne se dostaneme do Hoi An, kde se vydáme na procházku úzkými uličkami starého města. Během procházky vstoupíme do domu shromáždění Phuc Kien, který je vlastně chrámem, Tan Ky a - jednoho z nejstarších domů v Hoi An a projdeme se jediným japonským mostem tohoto druhu. Navštívíme také dílny místních řemeslníků. Večer transfer do hotelu v okolí Hoi An, přenocování. (Trasa cca 75 km)

Den 6
Po snídani odjezd do My Son, kde uvidíme pozůstatky hinduistického komplexu chrámů lidu Cham, postavené mezi 7. - 8. stoletím. My Son je místo, které bylo mimo jiné díky restaurátorským aktivitám polského týmu Kazimierze Kwiatkowského zapsáno na seznamu UNESCO. Návrat do města Hoi An. Oběd v místní restauraci. Večer pro zájemce „Impression Hoi An“ velkolepá show o historii města, ve které vystupuje více než 400 herců (cca 45 USD/os.). (Trasa cca 80 km)

Den 7
Po snídani se vydáme do nedaleké vesnice a začneme krátkou plavbu bambusovými loděmi podél ústí řeky Thu Bon. Je to nezapomenutelný výlet, během kterého budeme mít možnost vidět mimo jiné: ukázku rybářů, samostatný rybolov krabů, kteří jsou ukryti ve vodních palmách. Následně se vydáme na místní trh, abychom si mohli koupit potraviny na lekci vaření. Dnešní oběd si připravíme sami pod dohledem zkušených kuchařů. Odpoledne volný čas nebo možnost využití fakultativních výletů: výlet na kolech po okolních vesnicích a rýžových polích (cca 20 USD/os.) nebo projížďka rikšami po historickém centru Hoi An (cca 10 USD/os.).

Den 8
Snídaně, vystěhování z hotelu a přelet do Nha Trang. Následně přejezd do vybraného hotelu v Mui Ne. Během cesty oběd. (Vnitřní přelet)
 
Den 9 - 11 (9 -12*)
Pobyt v Mui Ne (stravování - pouze snídaně). Volný čas na odpočinek, koupání v moři a opalování. Možnost využití fakultativních výletů. 

Den 12 (13*)
Po snídani vystěhování z hotelu a transfer na letiště v Saigonu. Přelet do Polska charterovým letadlem společnosti LOT typu Dreamliner (přímý let). Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Upozornění k programu
Pořadí realizace bodů programu může být změněno či obráceno. 

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.CenaZákladní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem společnosti LOT typu Dreamliner (přímý let) na trase Varšava - Saigon - Varšava, přelet místními leteckými linkami na trase: Saigon - Hue, Danang - Nha Trang, letištní taxy, ubytování v hotelech (10 nebo 11* nocí), transfery klimatizovaným autokarem/minibusem, stravování dle programu (upozornění: ve dnech 9, 10, 11, 12* pouze snídaně), služby polského zástupce během odbavení na letišti v Polsku, služby polského průvodce během prohlídek, turistický program (viz níže), pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: poplatek za balíček na realizaci programu: mimo jiné vstupné do navštívených objektů, odměny pro místní průvodce, spropitné pro řidiče, nosiče zavazadel, projížďky loděmi, rikšami, systém TGS (celkem cca 220 USD/os., platí se povinně průvodci jako balíček, poplatek nezahrnuje fakultativní výlety uvedené v programu), další jídla během výletu, nápoje k jídlům a jiné osobní výdaje. V základní ceně nejsou zahrnuty náklady na vyřízení vietnamského víza - vízová procedura je popsána níže. Povinné poplatky za zprostředkování víza byly připočteny k rezervaci.

Název zájezdu v polském jazyce: Wietnam w pięciu smakach
Kód zájezdu: VTFJinéPřelet:    
Komfortní letoun společnosti PLL LOT typu Dreamliner nebo jiné širokotrupé letadlo (přímý let) s možností výběru cestovní třídy. Ve třídě LOT CHARTERS Economy catering zahrnuje 2 jídla (teplé jídlo a sendvič se sýrem nebo šunkou). V rámci bezplatného servisu klienti obdrží také neomezené množství minerální vody. Ostatní nealkoholické nápoje, všechny alkoholické nápoje a další nabídky ze Sky menu jsou na palubě letadla za poplatek.
Ve třídě LOT CHARTERS Premium a LOT CHARTERS Business je v ceně zahrnuto bohatší menu včetně vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů (v omezeném množství) a navýšení váhových limitů zavazadel. Ve všech třídách je k dispozici v průběhu letu zábavní systém se samostatným monitorem před každým sedadlem. Více informací naleznete ZDE. V případě, že nebude možné uskutečnit let Dreamlinerem, poskytnou Polské Aerolinky LOT jiné letadlo v podobném standardu (přímý let). 

Měna
Doporučujeme vzít s sebou americké dolary, i když si lze také vyměnit eura nebo jinou běžně přijímanou měnu. Peníze mohou být vyměněny v mnoha bankách, směnárnách a hotelech. Doporučujeme vzít s sebou bankovky v dobrém stavu: v zemích jihovýchodní Asie nejsou akceptovány poškozené, roztrhané, špinavé bankovky atd. - směnárny a banky je odmítají vyměňovat. V případě amerických dolarů je třeba upozornit, aby to byly bankovky nejnovější edice - po roce 2000 („barevná“ řada).

Telefony
Ověřte si před odjezdem, zda máte aktivován roaming pro Vietnam a informujte se u svého operátora o cenách vámi používaného tarifu. U některých operátorů je potřeba zažádat o aktivování roamingu pro Vietnam.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.