Vietnam - Rodinné poznávání - Země draků pro malé I velké dobrodruhy

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Vietnam
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 61 500 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Speciálně sestavený program v exotické destinaci nabízí zážitky pro rodiče i děti

Program zájezdu

1. den

Letecky do VIETNAMU.

2. den

"Přílet do hlavního města Hanoje, odpočinek na hotelu v Hanoji. "

3. den

Prohlídka Hanoje. Vyzkoušíme jízdu na cyklorikše? Van Mieu - chrám literatury, univerzita z roku 1070."Hoan Kiem - jezero Navráceného meče s chrámem Ngoc Son. Jednostupňová pagoda Chua Mot Cot. Muzeum etnických menšin s venkovní expozicí různých typů obydlí. Ochutnávka místních specialit na tržišti. V záplavě odlišných vůní si přijdou na své i chuťové pohárky. Budou dětem chutnat barevné exotické plody? Kdo pozná dračí ovoce, mučenku a liči? Návštěva typické cukrárny s"kokosovou zmrzlinou a karamelem. Staré město - uličky pojmenované podle tradičních řemesel, která se zde po staletí provozují. Vodní loutkové divadlo s"výpravnými barevnými figurkami. Pohádkové postavy a veselé scény z"vietnamského života. Nocleh v"Hanoji.

4. den

Odjezd z"Hanoje do přírodní rezervace Ngoc Son Ngo Luong. Procházka po úzkých pěšinách. Poznávání místní flóry. Piknik u vysokého vodopádu Thac Mu s"možností osvěžující koupele. Pěšky proti proudu k"přírodním jezírkům. Nocleh v"Mai Chau.

5. den

Jízda na malých moto taxi spojená s výhledy na terasovitá rýžová políčka a horské hřbety pokryté bujnou vegetací. Procházka okolními"vesnicemi. Seznámení s"životním stylem místních obyvatel etnické skupiny Muong. V podvečer pro zájemce volejbal s"domorodci nebo nahlédnutí do tajů vietnamské kuchyně.

6. den

Putování do Ninh Binh proslulého krasovými útvary. Projížďka na vozíku taženém voly v deltě řeky Red River. Na pramici poplujeme nejen mezi vápencovými skalami, ale i několika jeskyněmi."

7. den

Přejezd přes deltu řeky Red River do Dračí zátoky Ha Long Bay. V"roce 1994 byla zátoka Ha Long patřící na seznam světového přírodního dědictví UNESCO. Nezapomenutelný dvoudenní výlet lodí v tradičním stylu s plnou penzí. Plavba mezi stovkami skalních věží tyčících se z mořské hladiny. Plavba"zátokou na loďce nebo kajaku. Lekce vaření. Noční lov sépií."

8. den

Ranní cvičení tai-chi přímo na palubě. Návštěva krasové jeskyně. Návrat zpět do Hanoje.

9. den

Ranní přelet do Danangu. Jízda přes Marble Mountains - Ngu Hanh Son - posvátné mramorové věže symbolizující pět prvků. Nocleh ve"starobylém městečku Hoi An.

10. den

Návštěva ranního trhu s"exotickými rybami, korýši i ovocem. Plavba po úzkých vodních kanálech na loďce mezi mangrovemi v"Cam Thanh. Komu se podaří chytit kraba? Návštěva rodiny výrobce bambusových suvenýrů. Ukázka výroby – kdo z"nás si také troufne vyrobit dárek? Odpoledne"koupání"v"moři.

11. - 12. den

Japonský dřevěný most ze 17. století. Pro zájemce návštěva klanového domu Sa Huyn se dvěma sousošími obřích draků. Možnost malování lampiónů nebo tradičních masek. Odpočinek na plážích. Koupání, ovocné trhy. Pro zájemce návštěva vesnice Tra Que, kde jsou zeleninová políčka hnojena mořskými řasami."Ukázka přípravy typického jídla tam huu.

13. den

Přejezd do Danangu, přelet do Hanoje. Večerní odlet do Evropy.

14. den

Letecký návrat domů.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.