Ze Saigonu deltou Mekongu do Kambodže

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Vietnam
Název ubytování Ze Saigonu deltou Mekongu do Kambodže
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 54 340 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis ubytování

UbytováníSaigon - Saigon Hotel ***
Hotel se nachází v centru Saigonu a má 86 pokojů.
Oficiální web: http://www.saigonhotel.com.vn/

Chau Doc - Chau Pho Hotel ***
Hotel s 52 pokoji, které mají zdarma Wifi, klimatizaci, LCD TV, trezor a fén.
Oficiální web: http://www.chauphohotel.com/

Can Tho - Kim Tho Hotel ***
12patrový hotel byl otevřen v r. 2008, nachází se v centru města. Má vlastní lázeňské zařízení.
Oficiální web: http://www.kimtho.com/

Phnom Penh - Juliana Hotel ****
Hoteloví hosté mají k dispozici bazén, fitness, možnost masáží i saunu.
Oficiální web: http://phnompenh.julianahotels.com/

Siem Reap - Somadevi Angkor Resort ***+
Hotel v centru Siem Reap, cca 15 min. jízdy z letiště a 10 min. k Angkoru. Má bazén i lázně.
Oficiální web: http://www.somadeviangkor.com/

Pokud budou výše uvedené hotely obsazené ve vámi požadovaných termínech, bude ubytování zajištěno v podobných hotelech stejné kategorie.

Popis lokality ubytování

PopisLodí z Vietnamu do kambodžského hlavního města Phnom Penh, jedinečný Angkor.

Den 1: VIETNAM - Saigon (večeře)
Přílet do Saigonu, kde na vás bude na letišti čekat váš průvodce. Transfer do hotelu v Saigonu. Uvítací večeře a instruktáž k dalšímu průběhu cesty. Přenocování v Saigonu.

Den 2: VIETNAM - Saigon, Cu Chi tunely (snídaně, oběd)
Po snídani v hotelu prohlídka rušného města s návštěvou Paláce sjednocení, koloniální budovy Hlavní pošty, katedrály Notre Dame, Pagody Jadeitového císaře, která patří k nejnádhernějším chrámům Saigonu, a trhu Ben Thanh. Oběd v místní restauraci. Po obědě výlet do okolí Saigonu k podzemním tunelům Cu Chi, v kterých žili příslušníci Vietkongu během americké války. Návrat do Saigonu, nocleh

Den 3: VIETNAM - delta Mekongu (snídaně, oběd)
Po snídani odjezd do Cai Be, kde se nalodíte a budete tak moci nejlépe pozorovat ruch místního plovoucího trhu v pozadí se siluetou koloniálního kostela. Vyhlídková plavba bude pokračovat až do města Vinh Long, cestou zastávka na ostrově s nabídkou sezonního ovoce. Z Vinh Long se již pozemní cestou vydáte do Can Tho, největšího města v deltě Mekongu. Nocleh v Can Tho.

Den 4: VIETNAM - delta Mekongu (snídaně, oběd)
Brzy ráno výlet lodí na plovoucí trh v Cai Rang, jeden z nejživějších a nejbarevnějších trhů v jihovýchodní Asii. Po návratu snídaně v hotelu a návštěva zdejší největší tržnice se záplavou exotického zboží ve všech myslitelných barvách, vůních a tvarech. Projížďka městem na xe loi, což je místní taxík ve formě jakéhosi koloniálního vozítka umístěného za jízdním kolem. Oběd v místní restauraci. Přejezd do Chau Doc, města na hranici s Kambodžou. Přenocování v Chau Doc.

Den 5: KAMBODŽA - Phnom Penh (snídaně, večeře)
Snídaně v hotelu a odjezd v 8 h na palubě motorové lodi k hraniční bráně Vinh Xuong, kde absolvujete vstupní procedury. Pokračování v plavbě v Kambodži po řece Tone Le Sap. Do přístavu v hlavním městě Phnom Penh dorazíte cca ve 12.30 h, kde si vás vyzvedne místní průvodce. Transfer do hotelu v Phnom Penhu, po check-in oběd v místní restauraci. Poté krátká prohlídka města s návštěvou Národního muzea, kde je k vidění úžasná sbírka khmerských soch, a chrámu Wat Phnom, kde se Khmerové modlí za štěstí. Návrat do hotelu na nocleh.

Den 6: KAMBODŽA - Siem Reap/Angkor (snídaně, večeře)
Snídaně v hotelu, poté transfer k přístavišti, odkud se vydáte lodí do Siem Reap (7.30 až 13.30 h). Po připlutí do Siem Reap setkání s místním průvodcem a transfer do hotelu. Poté zhlédnete úžasný Angkor Wat při západu slunce z Phnom Bakheng Hill. Večeře v místní restauraci. Nocleh v Siem Reap.

Den 7: KAMBODŽA - Angkor (snídaně, oběd)
Snídaně v hotelu. Prohlídka kouzelného chrámu Banteay Srei v pozoruhodně zachovalém stavu, s nádhernými dekorativními řezbami. V odpoledních hodinách navštívíte Banteay Samre, jeden z nejkomplexnějších areálů, a také stavby tzv. Rolous skupiny z počátečního období Angkoru: Preah Kor, Bakong a Lo Lei chrám.

Den 8: KAMBODŽA - Angkor (snídaně, oběd)
Po snídani v hotelu budete pokračovat v objevování krás Angkoru - návštěva pohádkového Ta Prohm, kde stavby obklopují kořeny obrovských fíkovníků a gigantické popínavé rostliny, Pre Rup, východní Mebon, Neak Poan. Po obědě Krovan, královské lázně Srah Srang a chrámy Banteay Kdei. Návrat na nocleh.

Den 9: KAMBODŽA - Tonle Sap Lake (snídaně)
Snídaně v hotelu, krátká projíďka lodí po jezeře Tonle Sap, kde uvidíte plovoucí vesnice (se školami, restauracemi i nemocnicí). Možnost nákupů na místním trhu v Siem Reap do transferu na letiště.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.